اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اغفال دختران توسط استاد دانشگاه

مجموعه : مجله خبری روز
اغفال دختران توسط استاد دانشگاه

اغفال دختران توسط استاد دانشگاه

 

در پی شکایت خانمی جوان از اغفال و تهدید شدنش توسط فردی که استاد دانشگاه است ، پلیس فتا موفق به دستگیری استاد دانشگاهی معروف در مشهد شد . به گزارش ایران ناز کارهای کثیف یک استاد دانشگاه مشهور در میانه ی راه با دستگیری او توسط پلیس خاتمه یافت .  استاد یکی از دانشگاه‌های معروف مشهد که با معرفی خود به عنوان یک تبعه روس، با فریب دختران جوان، آنها را در دام شیطانی‌اش گرفتار می‌کرد، دستگیر شد.

 

به گزارش ایران ناز ماجرا ازین قرار است که  هفته گذشته دختر دانشجوی 18 ساله‌ای با حضور در پلیس فتای استان خراسان‌ رضوی از یک استاد روس تبار شکایت کرد.

 

شاکی به افسر تحقیق گفت: دانشجوی رشته هوانوردی هستم. دو هفته پیش در مترو با دوستم انگلیسی حرف می‌زدیم که مردی شیک‌پوش نزدمان آمد و در حالی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کرد، مدعی شد استاد دانشگاه بوده و روس‌تبار است. زمانی که متوجه شد دانشجو هستیم، گفت مدتی در مشهد است و بعد به کشورش بازمی‌گردد. با هم در تلگرام و اینستاگرام حرف می‌زدیم که چند روز بعد شروع کرد به فارسی حرف زدن و مدعی شد فارسی را دوست ایرانی‌اش به او آموخته است.

 

وی افزود: بعد از چند روز پیام‌هایی در تلگرام و اینستاگرام از او به دستم رسید که تهدیدآمیز بود و می‌خواست با او دوستی پنهانی داشته باشم. او حتی عکس‌های دستکاری شده‌ام را برایم فرستاد. در ادامه این تهدیدها تصمیم به شکایت از او گرفتم.

 

در ادامه تحقیقات معلوم شد این مزاحم، روس‌تبار نبوده و یک مرد 32 ساله ایرانی است. با لو رفتن هویت وی، او تحت تعقیب قرار گرفت و دو روز پیش دستگیر شد.

 

تحقیقات پلیسی نشان می‌داد مرد جوان استاد دانشگاهی در مشهد و دانشجوی دکترای یکی از دانشگاه‌های معروف است. زمانی که ماموران گوشی تلفن همراه او را بازبینی کردند، عکس بیش از 500 زن و دختر جوان را در آن کشف کردند.

 

اعتراف متهم

 

متهم جوان در تحقیقات به افسر بازجو گفت: از چندی پیش تصمیم گرفتم با دختران جوان طرح دوستی بریزم تا با این کار کمی لذت ببرم. با پرسه زدن در اطراف کافی شاپ‌ها، مترو و مراکز خرید، دختران و زنان جوان را شناسایی می‌کردم و به زبان انگلیسی با آنها حرف می‌زدم. چون چهره‌ام به اتباع روسی شبیه بود، خود را روس‌تبار معرفی می‌کردم و آنها نیز فریبم را می‌خوردند.

 

متهم ادامه داد: برای این که اعتماد آنها جلب شود، وانمود می‌کردم برای تفریح، تجارت یا سرمایه‌گذاری به مشهد آمده‌ام و مدتی دیگر باز می‌گردم. پس از فریب این افراد با آنها در تلگرام و اینستاگرام ارتباط برقرار می‌کردم. در فرصتی مناسب عکس‌های آنها را سرقت و عکس‌های دستکاری شده را برایشان ارسال می‌کردم و با این ترفند و تهدیدها توانستم برخی از دختران را فریب داده و با آنها ارتباط پنهانی پیدا کنم.

 

سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتای استان خراسان‌رضوی در این باره به جام‌جم گفت: این استاد دانشگاه خطاکار با قرار قانونی روانه زندان شد.

 

مطالب مرتبط:

 

ترفندهای جدید برای سوء استفاده و اغفال دختران

دستگیری خواننده مشهور بخاطر سلفی +عکس