اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

افزایش سایز آلت تناسلی مردان

افزایش سایز آلت تناسلی مردان

افزایش سایز آلت تناسلی مردان

 

روش بزرگ کردن آلت : کوچک بودن الت تناسلی مردان جزو مباحث پر استرس و نگران کننده برای افراد است که بدنبال درمان آن هستند !

 

در این مقاله قصد داریم جواب سوال چگونه سایز آلتم را بزرگ کنم؟ را بدهیم و یک متد برای افزایش سایز الت تناسلی که شامل تمامی روش های بزرگ کردن آلات در مردان می باشد را مورد کنکاش قرار دهیم.

 

این نوشته مقاله ما بزرگترین منبع افزایش سایز الت آقایان است،و بعد از مطالعه این مقاله به تمام سوالات در ذهن خود خواهید رسید و بهترین روش را انتخاب خواهید کرد.

 

این مقاله در واحد داروخانه انلاین کوثر طب تهیه و تنظیم شده است و برای جمع آوری این مطالب تیم تحقیقاتی ما زمان زیادی را صرف کرده اند . در این مقاله تلاش ما بر این بوده به سوالات پر تکرار افراد برای رسیدن به یک نتیجه مناسب را فراهم کنیم.

 

دلیل بزرگ کردن تناسلی چیست؟

جدی ترین دلیل بالا بردن اعتماد به نفس افراد هنگام رابطه با شریک جنسی خود داشتن الت حجیم و بزرگ است، بدور از بحث لذت بردن یا نبردن زن در رابطه سایز الت تناسلی شما می تواند تاثیر بسزایی در رابطه زناشویی را داشته باشد بر این اساس داشتن سایز مناسب یکی از ارکان مهم رابطه است.

 

برای بیشتر محققان در این زمینه هنوز این سوال بی جواب مانده است که چرا همه زنان به یک حالت ارگاسم نمی شوند.

 

شاید یکی از دلایل آن اندازه الت تناسلی باشد، ولی برای داشتن رابه جنسی لذت بخش باید تمام جوانب به دقت بررسی گردد.

 

چناچه بخواهیم در یک جمله به این موضع رسیدگی کنیم همانگونه که بیشتر آقایان در رابطه خواهان سینه های خوش فرم هستند ، زنان نیز علاقه زیادی به سایز بزرگ مردان دارند.

 

بهترین روش های افزایش سایز الت تناسلی مردان چیست؟

برای داشتن سایز الت بزرگ روش های زیادی است یکی از این روش ها کش دادن الت است.

 

با این روش کششی که به افزایش سایز اندام تناسلی و تمرینات طبیعی معروف هستند جریان خون در بافت اسفنجی الت افزایش پیدا می کند و منجر به رشد آن می شود.

 

متد های فراوانی وجود دارد که برای افراد ناراضی پیشنهاد می شود. اگر می‌خواهید سایز الت خود را بیشتر کنید، باید بدانید که بیشتر این روش‌ها به شما در رسیدن به نتایجی که انتظار دارید، کمک زیادی نمی کند.

 

بهترین قرص افزایش سایز اندام تناسلی

داروهای زیادی برای سایز دادن الت تناسلی وجود دارد که یکی از بهترین ها قرص ویگرکس پلاس است که در کنار بزرگ شدن آلت درمان زود انزالی هم است.

 

برای سفارش قرص بزرگ کننده الت تناسلی می توانید از طریق داروخانه کوثر طب سفارش دهید. این قرص بخاطر گیاهی بودن نسبت به قرص های دیگر محبوبیت فراوانی دارد.

 

کمپانی های زیادی در جای جای دنیا هستند که در زمینه افزایش سایز الت محصولات خود را تولید کرده اند. اکثر مکمل غذایی سطح اکسید نیتریک مانند ال- سیترولین و یا ال- آرژنین را زیاد میکند که می‌تواند خون رسانی به آلت را تسریع بخشد.

 

برای شما معرفی می کنیم  افزایش سایز الت است که در سطح خود بی نظیر است و داروی طرفداران زیادی است.

 

قرص بیگ رایز magnarx محصولی بی نظیر از کشور آمریکا استکه دارای تریکبات پیشرفته بودن و در کمترین زمان ممکن نتایج حاصل از مصرف آن را مشاهده خواهید کرد.

 

ولی چناچه مشکل اندازه و سایز الت را ندارید و دنبال داروی خو برای درمان زود انزالی هستید از قرص ویاگرا 30 تایی استفاده کنید چرا که این دارو بی رقیب است.

 

قرص ویاگرا یک داروی پیشرفته و کاملا علمی برای درمان زود انزالی مردان است و با یک دوره درمان این مشکلات شما بصورت شگفت انگیز بر طرف خواهد شد.

 

کرم های بزرگ کننده فوری الت

شاید شما نیز تبلیغات فراوانی در این باره دیده اید که بعضی از سایت ها اقدام به فروش کرهایی کرده اند با این عنوان « کرم دائمی افزایش سایز الت »، اما باید گفت این کرم ها فقط بصورت مقطعی آن هم هنگام رابطه و دخول اقدام به افزایش سایز الت شما خواهد کرد.

 

محصولاتی که می‌توانید روی آلت تناسلی خود بمالید ممکن است حاوی هورمون، مواد مقوی جریان خون، پماد، گیاهان و یا ویتامین باشند. برای مثال می توان به کرم جگوار، ژل تیتان ، کرم لارگو و کرم کینگ سایز اشاره کرد.

 

افزایش سایز آلت تناسلی مردان

 

نکته قابل توجه برای افزایش و برگ کردن الت تناسلی مردان

تمرینات زیادی در جهت سایز الت مردان انجام می گیرد و با این تمرین ها تغییراتی جالبی در اندازه الت مشاهده خواهید کرد.

 

تنها با تمرینات پنج روز در هفته برای حداقل ۶ ماه تغییرات شگرفی در سایز اندام تناسلی مشاهده خواهید کرد. بعد از دو تا سه هفته از شروع تمرینات تغییرات را مشاهده میکنید.

 

تمرینات مخصوص جلکینگ 

این تمرین برای حالتی است که الت تناسلی نیمه راست یا نیمه ارکشن باشد. برای تمرین جلکینگ باید بدین صورت عمل کنید که نخست با انگشتان شست و اشارۀ دست چپ حلقه ای ساخته و پس از ابتدای آلت مردانه را  دست را به سمت سر آلت حرکت داده و آن را مثل پستان گاو بدوشید، باید حتماً حرکت دست و تماس آن با آلترو به جلو باشد ، سپس همین کار را با دست راست انجام دهید تا تمرین جلکینگ  کامل شکل گیرد.

 

با تمرین فوق در سر الت تجمع خون شکل می گیرد که این کار یک امر کاملا طبیعی است ، و از لمس کردن نوک الت در این حالت خود داری کنید که بسیار حساس است.

 

نکته مهم این که نزارید در این حالت الت شما کاملا راست شود چرا که اثر تمرین جلکینگ از بین می رود. این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار ، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بیشتر بصورت مداوم انجام دهید.

 

ماساژ دادن الت با متد خیس

در متد جدید خیس ماساژ جلگینگ باید نخست الت را با ژل لوبریکانت یا روغن خراطین آغشته کرد.

 

در این روش نیز همانند روش بالا که توضیح داده عمل جلگینگ صورت می گیرد با این فرق که از ماده های روان کننده بالا استفاده گردد. این روش بهتر از روش قبلی است

 

ماساژ آلت با روش خشک

این روش همانند روش بالاتر است با این تفاوت که در این روش به هیچ عنوان از ژل های لوبریکانت و وازلین یا روغن خراطین استفاده نمی شود. این روش نیز جواب گو است ولی با تاخیر به جوابدهی می رسد.

 

سایز دهی الت با ماساژ پنیمور

روش پنیمور را بی عارضه ترین روش افزایش سایز الت تناسلی می دانند در این روش بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه گذاشته شده است.برای جواب دهی نیز بهتر از دیگر تمرینات است

روش پنیمور سالیان متوالی است که در کشورهای پیرشفته اروپایی و آمریکایی انجلم می گیرد  ولی چون تاثیر آن به تدریج بوده و به کمی صبر و حوصله نیاز دارد.

 

استفاده از حوله گرم و تمیز

مرحله اول تمرین با یک حوله را استارت بزنید. یک حوله و یا یک پارچه انتخاب کرده و آن را به ارامی داغ کنید و دور اندام تناسلی بپیچید و حدود یک دقیقه آن را نگه دارید.

 

و بجای این کار یر دوش گرم الت خود را به مدت 1 دقیقه نگه دارید. این کار به این جهت انجام می‌شود تا با افزایش دما در ناحیه آلت،سبب تسریع خون رسانی در کلاهت اسفنجی الت شده و خاصیت الاستیسه را به خود دهد.

 

این کار یکی از بهترین روش های پنیمور است

 

تمرینات حجم دادن

بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشدو گردش خون رسانی را انجام داد، یعنی اینکه خون رسانی به الت مساوی است با بزرگ شدن آلت.

 

روش کار به این شکل است که آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و بصورت اهسته با کف دست ضرباتی به آن وارد کنید ( 35 بار) باید مواظب باشید به جاهای حساس مثل بیضه ها ضربه وارد نکنید.

 

افزایش سایز آلت تناسلی مردان

 

ژل بزرگ کننده فوری

یکی دیگر از روش‌های افزایش سایز الت ، استفاده از ژل های موضعی برای افزایش سایز است. در تسریع بخشی و نتیجه گیری بهتر از ژل های بزرگ کننده مانند ژل جگوار باید آن را بصورت توصیه شده بکار برد.

 

با این‌حال داروی افزایش سایز آلت و بیشتر ژل‌ها تاثیر زیادی ر روی بزرگ شدن آلت ندارند.

 

افزایش اندام تناسلی با وکیوم مردانه

یکی از دیگر روش های افزایش سایز الت و توانمند کردن نعوظ مردانه استفاده از وکیوم مردانه است. این دستگاهها متشکل از پمپ و لوله ای استوانه ای است.

 

قسمت استوانه ای بر روی اندام تناسلی قرار می گیرد و از پمپ برای مکش به منظور خلاء استفاده می شود . خلاء به وجود آمده سبب تجمع خون در بافت الت شده و موجب افزایش و سایز دهی الت در دراز مدت می شود.

 

البته این روش به طور موقت الت شما را سایز می دهد. برای نتیجه گیری بهتر دستگاه وکیوم را به همراه روغن خراطین استفاده کنید. چرا که ترکیب دوتایی نتیجه معقولانه ای  را به شما خواهد داد.

 

پمپ‌های وکیوم آلت تناسلی مردانه، در دور الت قرار می گیرند و با کشش ناشی از خلاء باعث افزایش درازا و ضخیم شدن الت می‌شود.

 

تمامی این داروهای زناشویی در شرکت دارویی کوثر طب عرضه می شود و می توانید با اطمینان خاطر این داروها را تهیه کنید.

 

روش جراحی پلاستیک در افزایش سایز الت

در عمل جراحی برای افزایش و بزرگ کنندگی الت (پنوپلاستی یا فالوپلاستی) الت مردان ضخیم و بزرگتر می شود.

 

برای سایز دهی رباط‌هایی بریده می‌شود که آلت را به بدن اتصال می دهد، در نتیجه آلت پایین‌تر می‌آید و دارز تر به نظر می‌رسد.

 

برای ضخیم شدن آن نیز از تزریق ژل یا چربی (مثل ژل لب بانوان) استفاده  می شود . برای این که آلت پس از عمل طبیعی به نظر برسد، هر دو کار را بصورت همزمان با هم انجام می دهند.

 

همچنین بیمار باید انتظار واقع‌بینانه و منطقی از عمل افزایش سایز آلت داشته باشد. این روش بخاظر داشتن هزینه های بالا و خطرات زیاد پیشنهاد نمی شود.

 

پروتز آلت مردان

این عمل برای مردانی است که از ناتوانی عدم نعوظ رنج می برند، این عمل برای بزرگ کردن الت مناسب نیست. زیرا ایمپلنت به طول الت محدود می‌شود.

 

جراحان تلاش زیادی کرده اند تا ظول الت (پنیس) را گسترش دهند، اما قادر به ترمیم مجرای ادرار و اسپونژیوزوم نبودند.

 

افزایش سایز آلت تناسلی مردان

 

افزایش سایز با گیاه کارلا (Momordica)

این گیاه یکی از چندین گیاه برای توانمند کردن و افزایش سایز پنیس مردان است.

 

این داروی طبیعی در طب سنتی شرق آسیا، به دلیل خاصیت ضد ویروسی و ضد باکتریایی آن، استفاده دو چندانی ازش می شود. این گیاه همچنین برای بهبود ایمنی و جوانسازی ارگان های بدن بهترین است.

 

علف اپیمدیوم و افزایش الت (Epimedium)

محققان این گیاه را قاتل نعوظ ضعیف می دانند. هنگامی که این گیاه به همراه گیاهان داروهای دیگر، مورد استفاده مردان قرار می گیرد ، برای برگ کردن الت بسیار مفید هستند.

 

این گیاه به طور کارآمد، می تواند اختلال نعوظ در مردان را درمان کرده و سبب تقویت و شور جوانی مردان شود..

 

میوه هندوانه درمان کوتاهی الت

یکی از شگفت انگیزترین میوه ها در توسعه الت مردان هندوانه شیرین و آب دار است. هندوانه بخاطر اسید آمینه ای به نام سیترولیناست که در بدن به آرژنین تبدیل می شود موجب افزایش خون در بافت کلاهک الت شده و سبب دراز شدن الت می شود

 

جمع بندی

در این مقاله به انواع روش های سایز دهی الت مثل کششی ، دارویی و گیاهی پرداختیم  ، پی بردیم که چه روشی بهترین روش افزایش سایز الت است؟

 

راههای قوی درمان افزایش سایز الت چیست؟ و بهترین روش های بزرگ کردن الت چیست ؟ بیشتر روش ها را باهم به چالش کشیدیم و فهمیدیم که اکثر روش های موجود سختی های خاص و فواید خود را داراست.

 

برای همین ما در این مقاله بصورت اختصاصی نکات مهم را یاد آور شدیم ، تا شما عزیزان بهترین روش را برای افزایش سایز الت بر گزینید. شما میتوانید از طریق وب سایت https://kosartebs.com/ کوثر طب اطلاعات بیشتر در این زمینه را کسب نمایید.