وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

انسان هایی که خودشان را تبدیل به حیوان کردند!!

انسان هایی که خودشان را تبدیل به حیوان کردند!!

انسان هایی که خودشان را به حیوان تبدیل کردند

 

جذابیت حیوانات قرن هاست که انسان ها را مجذوب خود کرده است و برخی از انسان ها با عمل های جراحی زیبایی زیاد چهره خود را از انسان بودن خارج کرده اند.

 

در این مقاله قصد داریم به بررسی زندگی شش نفر بپردازیم که اقدامات خارق العاده ای را برای تبدیل خودشان به حیوان انجام داده اند و هر کدام داستانی منحصر به فرد دارند.

 

1. زن گربه ای

 

زن گربه ای ، انسان هایی که خودشان را به حیوان تبدیل کردند

 

جوسلین ویلدنشتاین که اغلب با نام “زن گربه ای” شناخته می شود، برای به دست آوردن ظاهری مانند گربه تحت عمل جراحی متعددی قرار گرفته است.

 

تغییر شکل او یکی از شایع ترین موارد شباهت انسان و حیوان است که نشاندهنده علاقه عمیق او به گربه هاست.

 

2. مرد طوطی

 

مرد طوطی

انسان های حیوان نما

 

تد ریچاردز که به عنوان “مرد طوطی” شناخته می شود عشق زیادی به طوطی ها دارد.

 

مسیر او برای تبدیل شدن به ظاهری مثل طوطی با تغییرات بدنی متعددی انجام شده است.

 

ریچاردز صورت خود را با پنج رنگ به رنگ پرهای طوطی خالکوبی کرده است و در یک حرکت جسورانه که ممکن بود بینایی اش را دچار مشکل کند چشمانش را با جوهر تاتو، رنگی کرده است.

 

او تحت یک عمل جراحی قرار گرفت تا گوشهایش را بیرون بیاورد و همین موضوع شباهت او را به پرندگان افزایش داد.

 

این تغییرات فیزیکی با 110 تاتو، 50 سوراخ و یک زبان شکافته تکمیل شد و او را بیشتر شبیه پرندگان کرد.

 

3. مرد مارمولکی

 

مرد مارمولکی ، انسان هایی که خودشان را تبدیل به حیوان کردند!!

 

اریک اسپراگ که بیشتر با نام هنری “مرد مارمولکی” شناخته می شود یک هنرمند است و دستخوش تغییرات گسترده ای در بدنش شده است تا شبیه مارمولک شود.

 

او در 12 ژوئن 1972 در کنتاکی به دنیا آمد و با خالکوبی تمام بدنش را از فلس های سبز، زبان دو شاخه، ایمپلنت های زیر پوستی، دندان های تیز و لبهایی با جوهر سبز تغییر داده است. تغییرات او فقط برای نمایش دادن نیست.

 

آنها بخش جدایی ناپذیر هویت و کار او هستند. کارهای او شامل شاهکارهای نمایشی مانند خوردن و تنفس با آتش، بلعیدن شمشیر و غیره است.

 

او فراتر از اجراهایش یک چهره برجسته در بین افرادی است که بدنشان و ظاهرشان را دستکاری می کنند و در سخنرانی های عمومی شرکت می کند.

 

4. مرد سگی

 

مرد سگی

انسان های شبیه حیوانات

 

در ژاپن مردی به نام توکو با سرمایه گذاری بر روی یک لباس مخصوص با طراحی پیچیده و سفارشی عشق خود را به سگها به سطح بی نظیری نشان داد.

 

این لباس که برای او بیش از 2 میلیون ین (تقریبا 15700 دلار) هزینه داشت رویای او را برای تجربه زندگی به عنوان یک سگ برآورده کرد.

 

تغییرات او دو سال پیش زمانی آغاز شد که او از شرکتی که در درست کردن لباسهای فیلم ها تخصص داشت درخواست کرد تا کت و شلوار سفارشی اش را درست کنند.

 

این کت و شلوار که درست کردن آن حدود 40 روز طول کشید به این شکل بود که به توکو اجازه می داد تا ظاهر یک سگ را با خز، دم تکان دهنده و پوزه ای واقعی تجسم کند.

 

5. خانم اژدها

 

خانم اژدها ، انسان هایی که خودشان را تبدیل به حیوان کردند!!

 

تبدیل اوا تیامات مدوزا به “بانوی اژدها” بیان عمیقی از تمایل او برای فراتر رفتن از هویت انسانی و تجسم موجودی افسانه ای است.

 

او روی تغییرات بنیادی بدن ازجمله کاشت شاخ روی پیشانی، برداشتن گوش ها و سوراخ های بینی و تغییر شکل بینی اش به شکل پوزه اژدها سرمایه گذاری کرده است.

 

او چشمانش را سبز کرده و زبانش شکافته شده تا ظاهر اژدها مانندش را بهتر کند.

 

این تغییرات فیزیکی با تاتو یا خالکوبی های تمام بدن که شبیه فلس های خزنده است با الگوبرداری از مار زنگی غربی پشت الماسی همراه است؛ موجودی که نماد قابل توجهی برای تیامات است.

 

6. مرد گورخری

 

مرد گورخری

 

هوراس ریدلر که به “مرد گورخری” معروف شد یک مجری نمایش فرعی بریتانیایی بود که به دلیل تغییرات گسترده بدنش شهرت داشت.

 

او در سال 1882 در خانواده ای از طبقه مرفه به دنیا آمد، در ابتدا حرفه نظامی را دنبال کرد و در طول جنگ جهانی اول خدمت کرد.

 

اما پس از جنگ خود را در تنگنای مالی دید و برای امرار معاش به دنیای نمایش های عجیب و غریب روی آورد.

 

او برای متمایز شدن با یک خالکوب معروف تماس گرفت و بیش از 150 ساعت خالکوبی او طول کشید. او بدنش را با خطوط درشت مانند گورخر پوشاند.