وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

انواع نظم دهنده لباس

انواع نظم دهنده لباس

شاید وقت آن رسیده است که یک دستی به سر و روی کمد لباستان بکشید و با این محصولات پیشنهادی نظم دهنده کمد لباس یک نظم اساسی به لباس هایتان بدهید و آنها را مرتب کنید.

 

انواع نظم دهنده لباس

در دنیای پوشاک، نظم دهنده های لباس به عنوان یکی از ابزارهای مهم برای مرتب نگه داشتن و آراستن انواع لباس ها محسوب می‌شوند.

 

این ابزارهای کوچک، اغلب با انعطاف پذیری و کارایی بالا، به ما کمک می‌کنند تا از شلختگی و کثیف شدن و حتی کوتاه شدن عمر لباس ها جلوگیری کنیم. انواع مختلفی از نظم دهنده های لباس وجود دارند که هرکدام برای مکانهای مختلف استفاده میشوند.

 

1- باکس لباس: یکی از انواع پرکاربرد نظم دهنده های لباس، باکس لباس است که به طور عمده برای ذخیره لباس‌هایی که برای مدت طولانی نیازی به استفاده از آن‌ها نداریم، مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها کمک می‌کنند تا لباس‌های فصلی یا کمکی را به طور مرتب و منظم در دسترس داشته باشیم.

 

 

باکس لباس | خلاق شاپ

 

مثل این باکس لباس: https://khalaghshop.com/product/باکس-لباس-پارچه-ای-اسکلت-دار-کد-f67/

 

باکس لباس سایزهای مختلفی داره که با کلیک روی لینک بالا میتونید هر سایز که لازم داشتید رو اینترتی بخرید. یکی از مزیتهای این فروشگاه که بهتون معرفی میکنم نماد اعتماد و نظرات مثبت کاربرانش هست بعلاوه اینکه تخصصی رو بحث نظم دهنده ها کار میکنه. فروشگاه خلاق شاپ بنظر داره قوی پیش میره و حتی داخل اینستاگرامشونم دیدم نظرات بازه و نظر منفی به چشمم نخورد.

 

2- قفسه آویز: دیگر نوعی از نظم دهنده های لباس، قفسه ها و آویزان هستند. این ابزارهای مفید به ما امکان می‌دهند تا لباس‌هایمان را بر روی آنها آویزان کرده و به طور مرتب و زیبا نمایش دهیم. همچنین، قفسه ها به ما امکان می‌دهند تا لباس‌هایمان را بر اساس دسته‌بندی‌های مختلف مانند رنگ، نوع یا فصل مرتب کنیم.

 

نظم دهنده آویز طبقاتی کمد 5 قفسه پارچه ای

 

مثل قفسه آویز لباس: https://khalaghshop.com/product/نظم-دهنده-کمد-آویز/

 

مثل 2: مدل تک رنگ قفسه آویز لباس پارچه ای

 

3- نظم دهنده کشو: نظم دهنده های لباسی که برای کشو استفاده می‌شوند، نیز بسیار مفید هستند. این ابزارها اغلب به شکل جعبه کوچک قسمت بندی طراحی شده‌اند که امکان می‌دهند تا لباس‌های کوچک تا بزرگ را به طور مرتب و محکم درون آنها قرار دهیم تا دسترسی به آنها راحت تر باشد.

 

پک 6 عددی نظم دهنده کشو مشکی کد SML2XB

 

نظم دهنده های کشو مدل های بسیار زیادی دارد از سایزهای مختلف تا پک های متفاوت و در قیمت های ارزانتر که همه این مدلها و اندازه ها و رنگ ها را در لینک زیر قرار میدهیم تا دسترسی به آن برایتان آسان تر باشد.

 

همه مدل های نظم دهنده کشو لباس: https://khalaghshop.com/product-category/خانه-و-آشپزخانه/خواب-و-حمام/اتاق-خواب/نظم-دهنده-کشو-لباس/

 

باکس لباس از کجا بخرم؟ (نظم دهنده لباس)

فک کنم تا الان متوجه شدید که ایران ناز چرا میگه نظم دهنده های لباس رو از خلاق شاپ بخرید!

 

دلیل اول اینکه قیمت ها نسبت به کیفیت جنساشون فوق العاده اس!

 

دلیل دوم قابل اعتماد هستند. چون بررسی کردم نه تو ترب نه نماد اعتمادشون مشکلی داشت و ثبت شکایتی نشده بود.

 

دلیل سوم نظرات مثبت مشتریانش و عکسایی که از محصولاتی که به دستشون رسیده تو نظرات میبینید.

 

دلیل چهارم سر تایمی که نوشتن به دستتون میرسه بسته و اگه تو خریدتون، محصولات شکستنی باشه خیلی با احتیاط بسته بندی میکنن. (من شیشه جا ادویه ای مکارتی خریدم وقتی این سالم برسه یعنی ایول داره کارشون)

 

دلیل پنجم خرید بدون واسطه اس! چون خلاق شاپ مستقیم از تولیدی ها این نظم دهنده ها رو به دستتون میرسونه بخاطر همینم قیمتاشون ارزون تر از جاهایه دیگه اس.

 

پروسه خرید از این سایت هم خیلی ساده بود، یه ثبت نام ساده داشت و یه وارد کردن آدرس و پرداخت. همین! همه جور وسیله بازی و آرایشی و نظم دهنده و انواع وسایل کاربردی برای آشپزی و نظافت و خونه و آشپزخونه هم دارن که با دیدنشون تعجب میکنید.

 

اسم برندشون هم مناسب فروشگاهشونه چون خلاق شاپ پر از وسایلیه که خلاقانه اس که کاراتو آسون تر میکنه!

 

حتما به سایتشون یه سری بزنید و از تخفیفاتشون استفاده کنید:

https://khalaghshop.com/