اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اولین عکس رونالدو بعد از ابتلا به کرونا

مجموعه : مجله خبری روز
اولین عکس رونالدو بعد از ابتلا به کرونا

اولین عکس رونالدو بعد از ابتلا به کرونا

 

به گزارش ایران ناز ستاره فوتبال جهان به ویروس کرونا مبتلا شده است و اکنون در قرنطینه به سر میبرد . در ادامه اولین تصویر منتشر شده از رونالدو بعد مبتلا شدنش به بیماری کرونا را میبینید

 

فدراسیون فوتبال پرتغال از مثبت بودن تست کرونای کریستیانو رونالدو خبر داد.
فدراسیون فوتبال پرتغال طی بیانیه‌ای اعلام کرد که کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس 35 ساله به ویروس کرونا مبتلا شده است.

 

اولین عکس رونالدو بعد از ابتلا به کرونا

 

در این بیانیه آمده است که رونالدو اکنون در قرنطینه به سر می برد و بدون علائم است.

 

همچنین مهاجم یوونتوس در دیدار چهارشنبه شب تیم ملی پرتغال مقابل سوئد حضور نخواهد داشت.

 

از سوی دیگر تست بازیکنان دیگر تیم ملی پرتغال منفی بود.

 

گفتنی است؛ کریستیانو رونالدو به دلیل مبتلا شدنش به بیماری کرونا بازی با سوئدرا از دست داد و مجبور است تا زمان بهبودش در قرنطینه خانگی بماند و از حضور در تمرینات و بازی‌ها خودداری کند.

 

اما نشریات پرتغالی مدعی شدند کریستیانو رونالدو تا به حال دو بار تست داده و برای قطعی شدن ابتلای او به این بیماری نیاز به تست سوم است. این تست در آزمایشگاهی دیگر انجام خواهد شد و در صورت تایید می توان به صورت قطعی گفت که رونالدو کرونا گرفته است.

 

البته به نظر می رسد از همان حالا رونالدو در شرایط قرنطینه قرار گرفته و ساعتی قبل نیز تصویری از او در حال مکالمه تصویری با نامزدش نیز منتشر شد. به هر حال احتمالا چند روز دیگر رونالدو دوباره تست جدیدی خواهد داد و در صورت بهبود و با توجه به قوانین 10 روزه قرنطینه در ایتالیا، ممکن است او بتواند یوونتوس را در دیدار حساس در لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا یاری کند.

 

کریستیانو رونالدو، ستاره 35 ساله و پرتغالی به ویروس کرونا مبتلا شده است. این گلزن قهار که در اردوی تیم ملی پرتغال برای رقابتهای لیگ ملت های اروپا حضور داشت، حالا باید زمانی در حدود دو هفته را در قرنطینه سپری کند.

 

اولین عکس رونالدو بعد از ابتلا به کرونا