وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

اگر موی کوتاه دارید باید به این روش آرایش کنید

اگر موی کوتاه دارید باید به این روش آرایش کنید

اگر موی کوتاه دارید باید به این روش آرایش کنید

 

اگر موهای شما کوتاه است گونه ها و چشم ها و پیشانی تان بیشتر در معرض دید هستند بنابراین بهتر است در هنگام میکاپ صورت خود دقت لازم را به خرج دهید.

 

میکاپ صورت با موی کوتاه در انواع مدل های مختلف موجود است و شما می توانید از بین این مدل های متنوع میکاپ صورت زیبا و مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

 

برای آرایش کردن صورت علاوه بر فرم صورت باید به اندازه بلندی و یا کوتاهی موها توجه کنید سپس از مدل آرایش صورت دخترانه و آرایش صورت زنانه مناسبی برای میکاپ کردن صورت خود استفاده کنید. در این مطلب در ایران ناز شیوه صحیح آرایش صورت با موی کوتاه را به شما عزیزان آموزش می دهیم. با ما باشید.

 

اگر موی کوتاه دارید باید به این روش آرایش کنید

 

*روش آرایش صورت با موی کوتاه به صورت زیر:

1- پیش از آرایش کردن به وسیله تونر پوست صورت خود را تمیز کنید.

 

2- فاوندیشن هماهنگ با رنگ پوست خود را مشخص کنید آنگاه فاوندیشن را روی پوست صورت و پوست گردن تان بزنید. دقت کنید که فاوندیشن باید یک درجه از رنگ پوست روشن تر باشد. پس از زدن فاوندیشن از پنکیک پودری که با رنگ فاوندیشن تناسب دارد برای پوشاندن پوست صورت استفاده کنید.

 

3- دقت کنید هنگامی که موها کوتاه است چشم ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. پس بهتر است از مدل میکاپ مناسبی برای میکاپ چشم های خود استفاده کنید.

 

برای آرایش روز از سایه ها با رنگ های خنثی استفاده کنید و برای آرایش های شب از سایه ها با رنگ های روشن و شفاف استفاده کنید.

 

4- ابروهایتان را به وسیله سایه ابرو و ریمل ابرو یا مداد ابرو شکل و فرم مناسبی بدهید.

 

5- اکنون وقت آن است که با توجه بیشتری سایه هایتان را بررسی کنید تا از گوشه چشمانتان بیرون نزده باشد و سایه هر دو چشم با هم هماهنگی لازم را داشته باشند. اکنون با یک مدادی به رنگ خنثی خط ابرویتان را بکشید. این کار سبب می شود تا آرایش چشمانتان بیشتر دیده شود.

 

6- یک نکته مهم آرایشی برای خانمهایی با موهای کوتاه استفاده از خط چشم است. خط چشم را در بخش بالایی و پائینی پلک بکشید و چنانچه می خواهید ساده باشید، تنها قسمت پائینی پلکتان را خط چشم بکشید.

 

7- روی یک برس رژگونه قدری رژگونه بمالید و روی گونه هایتان بکشید تا گونه هایتان برجسته تر به چشم بیایند. رژگونه های روشن بیشتر به صورت شما می آیند.

 

اگر موی کوتاه دارید باید به این روش آرایش کنید

 

8- اکنون برای لب هایتان یک برق لب ساده کافی است تا یک چهره شیک و ساده داشته باشید. با موهای کوتاه، رژلبهای روشن زیباتر خود نمایی می کنند اما بعضی اوقات نیز می توانید با توجه به رنگ لباستان از رژهای تیره استفاده کنید اما کلا برق لب، یا رژهای کمرنگی به رنگ های صورتی، قهوه ای روشن، بی رنگ و یا بژ بهترین انتخاب ها برای شما خواهند بود