اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

این صبحانه در عرض یک ماه لاغرتان میکند (عکس)

این صبحانه در عرض یک ماه لاغرتان میکند (عکس)

این صبحانه در عرض یک ماه لاغرتان میکند (عکس)

 

صبحانه یک وعده مهم غذاییست که نخوردن آن میتواند باعث پر خوری در وعده های دیگر غذایی شود .اگر دنبال رژیم های لاغری متعددی هستید بدانید که صبحانه اهمیت ویژه ای در رسیدن به تناسب اندام دارد. بنابراین نباید به هیچ عنوان آن را حذف کرد و یا بی اهمیت شمرد. چون این وعده غذایی برای عملکرد بدن در طول روز بسیار پراهمیت است. اما متأسفانه این روزها به دلیل مشغله های کاری و غیره برخی افراد به یک فنجان قهوه یا چای بسنده می کنند و یا ساعات ابتدایی روز را بدون مصرف صبحانه به کار و فعالیت می پردازند

 

اما بدانید که این کار به سلامتی بدن آسیب می زند. چون علاوه بر اینکه باعث افزایش وزن می شود بلکه نتیجه ای جز خستگی، مشکل تمرکز یا ناراحتی های جسمی به دنبال ندارد.در این مطلب یک صبحانه خوشمزه و مناسب داریم که اگر به همراه رژیم غذایی کم کالری و مصرف میوه و سبزیجات همراه باشد می تواند شما را لاغر کند.

 

صبحانه برای کسب انرژی و شادابی

 

زمانی که صبحانه ای سالم و مقوی میل می کنیم مغز به بهترین شکل به فعالیت می پردازد و ما با تمرکز بیشتری به انجام وظایف روزانه می پردازیم. علاوه براین، صبحانه خوب انرژی کافی برای عضلات را نیز تأمین می کند و باعث افزایش راندمان فیزیکی و کاهش احساس خستگی در طول روز می شود.

 

صبحانه ای با جوی دوسر و کفیر برای لاغری در یک ماه

 

افرادی که صبحانه را حذف می کنند و بدون صرف این وعده ضروری دنبال کار خود می روند اضطراب بیشتری متحمل می شوند و عصبی هستند و در نهایت روزشان با دریافت کالری بیشتر به اتمام می رسد

 

ما در اینجا قصد داریم یک نوع صبحانه خاص را معرفی کنیم که به شما کمک می کند در عرض یک ماه حدود 4 کیلوگرم وزن کم کنید. البته لازم است که این صبحانه را به مدت یک ماه و به طور روزانه میل کنید. در کنار آن نیز رژیم غذایی تان سرشار از میوه و سبزیجات و در عین حال کم کالری باشد. این صبحانه بسیار سالم بوده و در عرض چند روز مصرف نتایج مثبتی به همراه دارد. علاوه براین میزان زیادی ویتامین و مواد معدنی وارد بدنتان می کند. همچنین به زیبایی پوست و موهایتان نیز کمک می کند. شما با صرف این صبحانه می توانید سوخت و ساز بدنتان را بالا ببرید که این امر به کاهش وزن منجر می شود.

 

اگر بخواهید این صبحانه را به مدت یک ماه و به طور روزانه مصرف کنید اثرات آن را در رفع موارد دیگری مانند مشکلات روده، پاکسازی بدن و دفع مواد سمی نیز شاهد خواهید بود.

 

مواد لازم برای صبحانه لاغرکننده:

 

کفیر یا ماست کم چرب 300 میلی لیتر

جوی دو سر 2 قاشق چای خوری

تخم کتان آسیاب شده 1 قاشق چای خوری

پودر کاکائو 1 قاشق چای خوری

آلو خشک 5 تا 7 عدد

 

این صبحانه در عرض یک ماه لاغرتان میکند (عکس)

 

روش تهیه و مصرف:

 

آلو خشک ها را داخل ظرف حاوی 100 میلی لیتر آب جوش بریزید. در ظرف را بگذارید و اجازه دهید 5 تا 10 دقیقه استراحت کند.

 

در یک ظرف دیگر جوی دوسر، تخم کتان آسیاب شده و کاکائو را مخلوط کنید. سپس کفیر را اضافه کرده و به خوبی هم بزنید تا مواد به خوبی مخلوط شوند.

 

حالا زمان آن رسیده است تا آلوخشک ها را از آب در بیاورید. آلوها را له کنید و به مواد اصلی صبحانه اضافه کنید.

 

دوباره مواد را به خوبی مخلوط کرده و داخل یخچال قرار دهید.

 

بهتر است صبحانه تان را از شب قبل آماده کنید تا صبح به راحتی آن را مصرف کنید. اگر یبوست داشته باشید این صبحانه برایتان ایده آل است.

 

این صبحانه در عرض یک ماه لاغرتان میکند (عکس)