اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

بازیگر ایرانی همبازی سوفیا لورن شد (عکس)

بازیگر ایرانی همبازی سوفیا لورن شد (عکس)

بازیگر ایرانی همبازی سوفیا لورن شد (عکس)

 

به گزارش ایران ناز , یک بازیگر ایرانی همبازی خانم سوفیا لورن اسطوره بازیگری و زیبایی سینما شد ! بابک کریمی بازیگر فیلم فروشنده اصغر فرهادی با سوفیا لورن ۸۴ ساله در یک فیلم بازی خواهد کرد . جزئیات و زمان اکران این فیلم را در ادامه مشاهده خواهید کرد…

 

بابک کریمی از فیلم فروشنده اصغر فرهادی با سوفیا لورن در فیلمی همبازی شدند.

 

بازیگر ایرانی همبازی سوفیا لورن شد (عکس)

 

سوفیا بازیگر سرشناس سینمای ایتالیا با فیلم «زندگی پیش رو» به پرده‌های نقره‌ای برمی‌گردد.

 

سوفیا لورن بازیگر برنده اسکار بار دیگر در برابر دوربین قرار می‌گیرد تا اولین فیلم بلندش در یک دهه اخیر را بازی کند.

 

این فیلم به کارگردانی پسر او ادواردو پونتی ساخته می‌شود و او در آن در نقش مادام رزا بازمانده‌ای از هولوکاست بازی می‌کند که با یک پسر بچه 12 ساله  مهاجر از سنگال به نام مامو پیوند دوستی برقرار می‌کند.

 

این فیلم با عنوان «زندگی پیش رو» اقتباسی از رمان «رومن گاری»نویسنده برجسته به همین نام است که پیش‌تر نیز از آن برای پرده نقره‌ای اقتباس شده بود. آن فیلم با عنوان «مادام رزا» با بازی سیمونه سیگنورت ساخته شده بود و سال ۱۹۷۸ جایزه اسکار خارجی زبان را نیز دریافت کرده بود.

 

سوفیا لورن ۸۴ ساله است و همان نقشی را ایفا می‌کند که سیگنورت ایفا کرده بود.

 

بازیگر ایرانی همبازی سوفیا لورن شد (عکس)

 

پونتی اعلام کرده این دو اقتباس با هم تفاوت‌های زیادی دارند. فیلمبرداری این فیلم در ایتالیا شروع شده و لورن روزی ۱۰ ساعت برای اینفیلم کار می‌کند.

 

پونتی برای سومین بار است که مادرش را در یک فیلم کارگردانی می‌کند. بابک کریمی از فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی نیز در این فیلم حضور دارد. یک بچه غیرحرفه‌ای به نام ایراهیما گویس نقش مومو را بازی می‌کند.این فیلم قرار است مارس ۲۰۲۰ اکران شود.