اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

بازیگر زیبای زن دیگر جلوی دوربین برهنه نمیشود (عکس)

بازیگر زیبای زن دیگر جلوی دوربین برهنه نمیشود (عکس)

بازیگر زیبای زن دیگر جلوی دوربین برهنه نمیشود (عکس)

 

به گزارش ایران ناز بازیگر زیبای زن در جدیدترین مصاحبه اش گفته است دیگر نمیخواهد برهنه بشود .این بازیگر بتازگی در یک فیلم با محتوای فمینیستی بازی کرده است .کیرا نایتلی در اظهاراتی درباره مسئله بازی کردن در صحنه‌های برهنه سینمایی، گفت که از ترس آن که این صحنه‌ها به «وبسایت‌های پورن» راه یابند، دیگر در چنان صحنه‌هایی حضور نخواهد یافت

 

«کیرا نایتلی» Keira Knightley به تازگی از مشکلات بازی در صحنه‌های عریان در عصر شبکه‌های اجتماعی گفته و تأکید کرده که دیگر حاضر نیست در این صحنه‌ها بازی کند زیرا دوست ندارد سر از وب‌سایت‌های پورن درآورد. این بازیگر در مصاحبه‌ی جدیدی با «فایننشال تایمز» می‌گوید بچه‌دار شدن زندگی حرفه‌ای او را تحت تأثیر قرار داده است.

 

بازیگر زیبای زن دیگر جلوی دوربین برهنه نمیشود (عکس)

 

او می‌گوید: «من وقتی که جوان‌تر بودم هیچ‌وقت با انجام این صحنه‌ها مشکلی نداشتم. هرگز کاری که در آن احساس معذب بودن داشته باشم انجام ندادم. از بدنم راضی‌ام. کاری شگفت‌آور انجام داده. اما نمی‌خواهم [برهنه] در مقابل تمامی عوامل فیلم بایستم.»

 

بازیگر زیبای زن دیگر جلوی دوربین برهنه نمیشود (عکس)

 

کیرا نایتلی و همسرش

 

نایتلی اضافه می‌کند: «پیش‌تر به گونه‌ای بود که صحنه‌های جنسی را در فضایی جداگانه فیلمبرداری می‌کردند و منطقی به نظر می‌آمد. شاید مجله‌ای آن را به چاپ می‌رساند و این نهایت امر بود. اما حالا می‌توانند بخشی از فیلم را روی تصویر به کلی متفاوتی قرار دهند و ممکن است سر از سایت‌های پورن درآورد.»

 

نایتلی به زودی در فیلم «بدرفتاری» (Misbehaviour) که در مورد اعتراضات فمینیستی در دهه‌ی ۱۹۷۰ هنگام برگزاری رقابت «زیباترین بانوی دنیا» است دیده می‌شود. او در این فیلم نقش «سالی الکساندر» را بازی می‌کند، فعالی اجتماعی که به همراه دیگر زنان عضو «جنبش آزادی زنان» با سلاح‌های اسباب بازی در برگزاری مراسم اخلال ایجاد کردند.

 

نایتلی در مورد نقشش در فیلم می‌گوید: «من به قصد حمایت از حقوق زنان به این پروژه پیوستم… با این حال، زنی هستم که بیشتر درآمدم را از راه مدلینگ و ظاهر شدن روی فرش قرمز به دست می‌آورم.» او می‌گوید در بعضی از لحظاتی که با وجود «آن دوربین‌های عجیب‌وغریب لعنتی» روی فرش قرمز می‌آید احساس می‌کند که در مراسمی برای سگ‌ها حاضر شده.

 

«بدرفتاری» ۱۳ مارس (۲۴ اسفند ماه) در بریتانیا اکران می‌شود