اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

بازیگر مشهور و همسرش به کرونا مبتلا شدند (عکس)

بازیگر مشهور و همسرش به کرونا مبتلا شدند (عکس)

 

به گزارش ایران ناز بازیگر مطرح هالیوودی و همسرش مبتلا به کرونا ویروس شدند .بازیگر سرشناس سینمای آمریکا و همسرش وقتی در استرالیا بودند خبر ابتلای خود به ویروس کرونا را تایید کردند

 

تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون وقتی برای پیش تولید فیلم بی‌عنوان الویس پریسلی در استرالیا بودند به کرونا ویروس مبتلا شدند.

 

این دو اعلام کردند تست ابتلا به کووید ۱۹ آن‌ها مثبت بوده است.هنکس این خبر را دیروز چهارشنبه در اینستاگرام اعلام کرد. وی گفت هر دوی آن‌ها وقتی در استرالیا بودند احساس بیماری داشتند.

 

بازیگر مشهور و همسرش به کرونا مبتلا شدند (عکس)

 

 هنکس قرار است در فیلم جدید باز لورمان که درباره زندگی الویس پریسلی ساخته می‌شود، بازی کند. وی در نقش کلنل تام پارکر دوست طولانی مدت الویس در این فیلم جلوی دوربین می‌رود.

 

هنکس نوشته است: حس می‌کردیم کمی خسته هستیم. شبیه این بود که سرما خورده باشیم. ریتا هم کمی تب و لرز داشت که می‌آمد و می‌رفت. برای اینکه کار درستی انجام داده باشیم، و این چیزی است که جهان الان به آن نیاز دارد، تست کرونا دادیم و دیدیم مثبت است.

 

تام هنکس افزوده است: پزشکان پروتکل‌هایی را که باید انجام دهیم به ما گفته‌اند.وی نوشته است: حالا باید ایزوله شویم تا زمانی که سلامتی کامل را به دست بیاوریم و باید به همه خبر می‌دادیم تا مواظب خودتان باشند.

 

کمپانی برادران وارنر که تهیه کننده این فیلم است نیز تایید کرده که تست کرونای هنکس و همسرش مثبت شده است. وی گفت می‌دانیم شماری از همکارانمان که در تولید فیلم «گلد کوست» استرالیا در دست تولید است حضور دارند، این تست را انجام داده‌اند.