وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

بانک کتاب زبان کجاست؟ خرید انواع کتاب آموزشی زبان

بانک کتاب زبان کجاست؟ خرید انواع کتاب آموزشی زبان

بانک کتاب زبان کجاست؟ خرید انواع کتاب آموزشی زبان

 

یکی از عواملی که سبب پیشرفت فرهنگ هر جامعه ای می شود، کتاب و کتاب خوانی است. کتاب های آموزش زبان امروزه موردتوجه افراد مختلف قرار خواهد گرفت.

 

افراد به دلایل مختلفی مانند مهاجرت برای یادگیری زبان کشورهای مختلف دنیا اقدام می کنند. مهم ترین نکته برای یادگیری زبان انتخاب و تهیه وسایل آموزشی مناسب است.

 

یکی از مهم ترین این وسایل کتاب بوده که بیشترین کمک را برای یادگیری به شما خواهد کرد؛ اما چطور می شود این کتاب های پرطرفدار را به آسانی خریداری کرد؟

 

این مشکل به کمک بانک زبان حل می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با بانک کتاب زبان آشنا کنیم، پس تا پایان آن با ما همراه باشید.

 

بانک کتاب زبان کجاست؟ خرید انواع کتاب آموزشی زبان

 

بانک کتاب زبان کجاست؟

پیدا کردن برخی کتاب ها مشکلاتی به همراه دارد، برای یافتن یک کتاب باید تمام کتاب فروشی ها را بگردید و شاید بدون پیدا کردن کتاب موردنظر به منزل بازگردید.

 

کتاب های آموزشی زبان با توجه به گستردگی و تنوع آن، برای تهیه کردن تقریبا زمان زیادی لازم دارند.

 

بانک زبان به عنوان یک مرجع مشکل شما را حل خواهد کرد، در این بانک تمام کتاب های زبانی که شما به آن نیاز داشته و شاید کمیاب نیز باشند به آسانی پیدا خواهید کرد.

 

بانک کتاب علاوه بر اینکه خرید کتاب زبان موردعلاقه شما را راحت کرده می توانید کتاب را از دو روش، به صورت آنلاین یا حضوری تهیه کنید.

 

خرید کتاب های آموزشی زبان

بر روی کره زمین کشورهای زیادی وجود دارد که هرکدام به زبان خاصی صحبت می کنند؛ بنابراین یادگیری تمامی آن ها شاید برای انسان امکان پذیر نباشد؛ اما برخی از این زبان ها طرفداران بیشتری داشته و برای یادگیری آن زمان زیادی را باید صرف کرد.

 

یکی از زبان های محبوب در سراسر دنیا که بیشترین کاربرد را دارد، انگلیسی است. افراد معمولا بعد از زبان کشور خود، انگلیسی را به عنوان زبان دوم انتخاب می کنند.

 

بعد از دیدن تنوع موجود در کتاب های آموزش زبان انگلیسی، انتخاب بهترین آن ها کمی سخت به نظر خواهد رسید.

 

کتاب های آموزشی زبان انگلیسی، به سه دسته تقسیم بندی می شوند که از آن می توان به کتاب های اصلی (course books)، کتاب های مرجع و کتاب های تکمیلی اشاره کرد.

 

در کتاب های اصلی به آموزش قسمت های Speaking، reading، grammar و vocabulary پرداخته می شود. این کتاب برای سطح های مختلف آموزشی طبقه بندی شده اند.

 

شما در هر سطحی از آموزش زبان انگلیسی باشید، مبتدی یا حرفه ای به کتاب های مرجع نیاز پیدا خواهید کرد. کتاب های تکمیلی نیز برای تقویت در زمینه های مختلف کاربرد دارد. این گونه کتاب‎ها اغلب جنبه تمرینی دارند.

 

بانک کتاب زبان کجاست؟ خرید انواع کتاب آموزشی زبان

 

انواع مختلف کتاب های آموزش زبان انگلیسی

با توجه به محبوبیت زبان انگلیسی در بین افراد کتاب های آموزشی آموزنده و با تنوع بسیار در جامعه وجود دارد.

 

سطح یادگیری، سن و هدف شما از آموزش زبان موردنظر، یکی از مواردی است که باید در حین خرید کتب آموزشی باید به آن توجه کنید.

 

از کتاب های آموزش زبان انگلیسی که برای یادگیری از صفرتا صد به شما کمک خواهد کرد، می توان به کتاب های فور کورنرز (Four corners)، تاپ ناچ (Top notch)، American English file، 1100 لغتی، Head way و موارد بسیار دیگر اشاره کرد.

 

در ادامه این کتاب ها را به طور خلاصه برای شما ذکر خواهیم کرد.

 

⦁ فور کورنرز (Four corners)

کتاب فور کورنرز توسط دانشگاه کمبریج در کشور آمریکا انتشار پیداکرده که به عنوان یکی از کتب اصلی آموزش زبان انگلیسی شناخته می شود.

 

این کتاب برای سطح های مختلف یادگیری طبقه بندی شده است. شما در هر بخشی از یادگیری که باشید، می توانید با توجه به سطح متناسب با دانش خود از این کتاب های آموزشی استفاده کنید.

 

این کتاب در یادگیری زبان انگلیسی به ویژه در بخش مکالمه آن، کمک زیادی به شما خواهد کرد.

 

⦁ تاپ ناچ (Top notch)

این کتاب به وسیله موسسه لانگمن منتشرشده و یکی از کتاب های اصلی برای آموزش و یادگیری زبان محسوب می شود. کتاب تاپ ناچ بر مبنای موضوعات جدید و پرکاربرد نوشته شده است.

 

در این کتاب بر تمام جنبه های آموزشی زبان انگلیسی مانند مکالمه، لغات، گرامر و… تاکید می شود.

 

در کتاب تاپ ناچ نویسنده تمام تلاش خود را کرده که با کمک این کتاب و کمترین دامنه لغات، افراد بتوانند به برقراری مکالمات با یکدیگر بپردازند.

 

یکی از معایب استفاده از کتاب تاپ ناچ این است که فرد بعد از مدتی به کمبود دامنه لغات خود پی برده و به استفاده از کُتبی دیگر در کنار Top notch نیاز پیدا خواهد کرد.

 

⦁ American English File

اگر قصد مهاجرت به کشور آمریکا را دارید به شما توصیه می کنیم که آموزش خود را از کتاب American English File آغاز کنید. در این کتاب بیشتر به جنبه های مکالمه و تلفظ صحیح لغات به دو شیوه آمریکایی و بریتیشی تاکید دارد.

 

⦁ 1100 لغتی

کتاب 1100 لغتی توسط موسسه Barrons منتشرشده و در آن مجموعه ای از جدیدترین و کاربردی ترین لغات جمع آوری شده است.

 

در کتاب 1100 لغتی برای یادگیری بهتر لغات از تمرین و اصطلاحات مفیدی در قالب رمان و نمایش نامه استفاده می شود.

 

بانک کتاب زبان کجاست؟ خرید انواع کتاب آموزشی زبان

 

⦁ Head way

یکی از پرطرفدارترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی در تمام کشورها Head way است. این کتاب بیشتر بر اساس لهجه بریتیش نوشته شده است.

 

این کتاب برای آموزش تمام سطوح زبان انگلیسی از مبتدی تا حرفه ای را در بر خواهد گرفت و بیشتر بر یادگیری نکات گرامری تاکید دارد.

 

کتاب Head way با پیشرفت چشمگیر خود در نسخه های جدید، آن را به یک گزینه مناسب جهت مطالعه قبل از آزمون ایلتس تبدیل کرده است.

 

ویژگی های یک کتاب آموزش زبان انگلیسی

همان گونه که ذکر شد یک کتاب زبان خود به چند بخش اصلی ازجمله گرامر، لغات و…

 

تقسیم بندی می شوند که در هنگام خرید باید به تمام این نکات توجه کنید. ما در اینجا شما را با نکاتی که هنگام خرید کتاب آموزشی زبان باید در نظر بگیرید، آشنا خواهیم کرد.

 

⦁ آموزش روان و راحت گرامر انگلیسی و نکات آن

گرامر یکی از سخت ترین قسمت های آموزش زبان انگلیسی است.

 

یک کتاب آموزش زبان خوب در کمترین زمان ممکن و با روشی آسان این نکات را برای شما بیان خواهد کرد و همچنین برای آموزش گرامر و قوانین زبان از روش های جدیدی استفاده کند.

 

⦁ آموزش مناسب لغات انگلیسی

هنگام انتخاب کتاب انگلیسی باید از کتابی استفاده کنید که بتواند در زمینه گسترش دایره لغات به شما کمک کند.

 

همچنین باید این لغات به شکل جمله های پرتکرار و ساده به شما آموزش داده شود که در ذهن ماندگار شده و فراموش نشوند.

 

⦁ استفاده از محتوای جذاب در کتاب

یکی از مهم ترین ویژگی های که باید در نوشتن این کتاب در نظر گرفت، تولید محتوای انگلیسی خوب است. داشتن یک محتوای جذاب به شما کمک می کند که با انگیزه بیشتری به یادگیری زبان اقدام کنید.

 

کلام آخر

یکی از زبان های بسیار پرطرفدار که در سراسر جهان وجود دارد انگلیسی است.

 

مردم در کشورهای مختلف اغلب بر زبان انگلیسی تسلط کافی دارند؛ بنابراین بیشتر آن را به عنوان زبان دوم خود انتخاب می کنند.

 

برای یادگیری این زبان کتاب ها، فایل ها و سی دی های آموزشی زیادی وجود دارند که به کمک آن شما می توانید انگلیسی را به راحت ترین شیوه یاد بگیرید.

 

برای تهیه کتاب های آموزشی یک راه حل ساده وجود دارد و آن هم تهیه کتاب از بانک کتاب زبان است. در این مقاله سعی کردیم شما را با بانک کتاب زبان و خرید انواع آن آشنا کنیم، امیدواریم اطلاعات کافی را کسب کرده باشید.

 

سئو تکنیکال