اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

بدلیجات مد امسال را بشناسید +تصاویر

بدلیجات مد امسال را بشناسید +تصاویر

بدلیجات مد امسال را بشناسید +تصاویر

 

هر فصلی مد مخصوص به خود را دارد . اکنون نیز فاصله ی زیادی با آغاز سال نو میلادی نداریم و بهتر است بدلیجات و جواهرات مد امسال را بشناسیم. فشن و مد از مقوله های پر طرفدارا بین خانمهای شیک پوش و زیبا هستند . به گزارش ایران ناز  یکی از ساده ترین روش ها برای تغییر دادن استایل و ارتقا آن استفاده از جواهرات است.  جواهرات نقش مهمی در زیباتر کردن و گران تر جلوه دادن لباس ها دارند و به آن ها ظرافت و زنانگی می بخشند. اما اگر این جواهرات مد روز باشند این تاثیر چند برابر می شود پس لازم است که از مدل های جدید جواهرات برای هر فصل و دوره آگاهی داشته باشیم. در این مقاله می خواهیم جواهرات ضروری برای پاییز امسال را معروفی کنیم.

 

انگشترهای بند انگشتی

 

بدلیجات مد امسال را بشناسید +تصاویر

 

این مدل های حلقه و انگشتر که در بند های وسط و اول انگشت قرار می گیرند مدتی است که در میان خانم ها محبوب شده اند. این انگشترها مدل های متنوعی دارند مثل ساده، طرح دار، نگین دار و مدل های دارای زنجیر که به هم متصل هستند.

 

شما هم می توانید برای زیباتر کردن دستان خود و شیک تر کردن تیپ خود از این حلقه ها استفاده کنید.

 

گردنبند های بلند

 

بدلیجات مد امسال را بشناسید +تصاویر

این مدل های گردنبند ساده و دارای نگین و پلاک کوچکی هستند که باعث می شود ظاهر ظریف و زیبایی داشته باشند. مدل های گره دار و حلقه دار این گردنبند ها بیشتر از مدل های دیگر محبوب است و به دلیل بلندی آن ها به راحتی می توانند روی مانتو استفاده شده و دیده شوند.

 

گردنبند چوکر

 

بدلیجات مد امسال را بشناسید +تصاویر

 

یکی دیگر از جواهرات ضروری برای پاییز امسال گردنبند چوکر است. این مدل جواهرات دهه ۹۰ میلادی دوباره بازگشته و بین خوش تیپ ها به محبوبیت رسیده و امروز می توانید آن را بر گردن مدل هایی مثل کندال جنر و جیجی حدید ببینید. پس اگر شما هم می خواهید در مهمانی ها بدرخشید یک مدل گردنبند چوکر زیبا تهیه کرده و امسال استفاده کنید.

 

انگشتر نگین دار درشت

 

بدلیجات مد امسال را بشناسید +تصاویر

جواهرات مینیمال و درشت امسال در انگشترها و دستبند ها ترند شده و انگشتر نگین دار با نگین درشت با فرم هندسی و حلقه ساده یکی از این مدل ها است که محبوب شده است و برای همه خانم ها با هر سلیقه ای مناسب است.

 

گوشواره لاله گوش

 

بدلیجات مد امسال را بشناسید +تصاویر

 

این مدل های گوشواره مدتی است که محبوب شده اند و خانم های علاقمند به گوشواره های بزرگ و غیرمعمول که تعداد زیادی سوراخ در گوش خود دارند از آن ها استفاده می کنند. ابته برخی از مدل های این گوشواره ها نیازی به سوراخ بالای گوش ندارد و می تواند با یک سوراخ در نرمه گوش و یا بدون سوراخ استفاده شود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

زیباترین مدل جواهرات هندی

 

شیک تین جواهرات مد امسال