وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

برای امنیت بیشتر از این رمزها استفاده نکنید

برای امنیت بیشتر از این رمزها استفاده نکنید

برای امنیت بیشتر از این رمزها استفاده نکنید

 

پین کدها و رمزها از کارت خودپرداز یا گوشی ما محافظت می کنند بنابراین برای موثر بودن و داشتن امنیت بیشتر باید به اندازه کافی سخت و حدس زدن آن دشوار باشد.

 

متاسفانه دیگر بسیاری از رمزهای پرکاربرد تاثیر ندارد و با انتخاب آنها کار را برای دزدان راحت تر می کنید.

 

برای امنیت بیشتر از این رمزها استفاده نکنید

 

نیک بری، یک تحلیلگر داده، پین کدها و رمزها را تجزیه و تحلیل کرده و فهرستی از مواردی که به راحتی حدس می زنند اعلام کرده است.

 

شما هم بررسی کنید ببینید آیا رمزتان جزء این رمزها هست یا خیر. اگر چنین است حتما آن را تغییر دهید. این کار شما را از مشکلات جدی نجات خواهد داد.

 

انتخاب یک رمز فقط یک دقیقه طول می کشد اما ارزش آن را دارد که برای آن تلاش کنید، فکر کنید و رمزی انتخاب کنید که حدس زدن آن دشوار باشد.

 

متاسفانه بسیاری از مردم ملاحظات امنیتی را نادیده می گیرند و هر رمزی را انتخاب می کنند.

 

رمزهای پرخطر شامل رمزهای زیر می باشد:

 

رمزهای پرخطر

 

1. 1234

2. 1111

3. 0000

4. 1212

5. 7777

6. 1004

7. 2000

8. 4444

9. 2222

10. 6969

11. 2580

 

به خاطر سپردن رمزهایی که در بالا نوشته شده آسان است اما به راحتی می توان آنها را رمزگشایی کرد. اگر شما چنین رمزهایی را دارید حتما آنها را تغییر دهید.

 

رمزهایی متشکل از چهار عدد یکسان، امنیت ضعیفی دارد حتی اگر در لیست بالا نباشند مثل 3333، 5555، 6666 .

 

بهتر است کدام رمزها را انتخاب کنیم و از انتخاب کدام یک اجتناب کنیم؟

 

بهتر است کدام رمزها را انتخاب کنیم و از انتخاب کدام یک اجتناب کنیم؟ ، برای امنیت بیشتر از این رمزها استفاده نکنید

 

توصیه نمی شود از تاریخ تولد خود به عنوان رمز استفاده کنید. بسیاری از مردم این اشتباه را مرتکب می شوند درصورتی که امنیت پایینی دارد.

 

از این گذشته تولد هیچ کس پنهانی نیست. گاهی اوقات با مراجعه به فیس بوک متوجه تاریخ تولد یک فرد می شود و دزدان از این موضوع آگاه هستند.

 

ترکیبی از اعداد را انتخاب کنید که هیچ ربطی به ما ندارند

 

بهتر است ترکیبی از اعداد را انتخاب کنید که هیچ ربطی به ما ندارند. اینها باید اعداد کاملا تصادفی باشند که به هیچ وجه ارتباطی با یکدیگر نداشته باشند.

 

هرچه به خاطر سپردن پین ها سخت تر باشد بهتر است. فراموش کردن رمز یک مشکل است اما با مراجعه به بانک می توانید در عرض چند دقیقه این مشکل را حل کنید.

 

اما اگر از شما دزدی شود، برگرداندن پولتان بسیار دشوارتر است و زمان بیشتری می برد حتی ممکن است دیگر پول به شما برنگردد. بنابراین بهتر است رمزهای سخت را انتخاب کنید.

 

کارت را همراه با رمز نوشته شده اش به دستگاه های خودپرداز نبرید

 

کارشناسان امنیتی همچنین به نوشتن رمز خود نیز هشدار می دهند. بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که کارت را همراه با رمز نوشته شده اش به دستگاه های خودپرداز ببرید.

 

هرگز این کار را نکنید. البته نباید رمز خود را نیز با کسی به اشتراک بگذارید و باید مرتبا آن را تغییر دهید. این باعث افزایش ایمنی می شود.