وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

برای رفتن به دبی چه مدارکی لازم است؟

برای رفتن به دبی چه مدارکی لازم است؟

برای رفتن به دبی چه مدارکی لازم است؟

 

برای آن‌که بخواهید به یک کشور خارجی سفر کنید، نیاز به مدارکی دارید که هویت شما را تأیید کنند. علاوه‌بر آن‌ها باید تأییدیه و جواز اقامت در کشور مدنظر را نیز داشته باشید که از آن تحت‌عنوان «ویزا» یاد می‌شود.

 

با داشتن این مدارک، اجازه ورود شما به هر کشوری داده خواهد شد. البته که برای دریافت این مدارک، می‌بایست فرایند کاملی را طی کنید.

 

چنان‌چه قصد سفر با تور دبی را دارید یا می‌خواهید به‌تنهایی سفری خاطره‌انگیز به این شهر داشته باشید، تا انتهای این مقاله همراه ما بمانید؛ چراکه می‌خواهیم شما را با مدارک موردنیاز برای سفر به دبی آشنا کنیم.

 

برای رفتن به دبی چه مدارکی لازم است؟

 

انواع ویزای توریستی برای سفر به دبی

ازآنجاکه مسافران با نیازها و شرایط مختلف به دبی سفر می‌کنند، انواع مختلف ویزا برای آن‌ها در نظر گرفته شده تا بتوانند بهترین مورد را انتخاب کنند.

 

برای آن‌که انتخاب بهینه‌ای داشته باشید، می‌بایست هر یک از انواع ویزا را به‌خوبی بشناسید، آن‌ها را با شرایط خودتان تطبیق دهید و درنهایت برای ویزایی درخواست دهید که بیشتر به نیازهای شما پاسخ می‌دهد.

 

علاوه‌بر آن‌که ویزاهای مختلفی برای کار، سفر، تحصیل و … وجود دارند، ویزای توریستی هم انواع گوناگونی دارد. به مواردی که بررسی می‌کنیم، توجه کنید:

 

  • ویزای توریستی عادی: این ویزا اقامت کمتر از ۱۰ روز را پشتیبانی می‌کند. کسانی‌که قصد سفر با تور مسافرتی ارزان را داشته باشند، می‌بایست برای این نوع ویزا درخواست دهند.

 

  • ویزای سرویس: افرادی که بخواهند برای مدت‌زمان ۱۰ روز در دبی اقامت داشته باشند، ویزای سرویس دبی را دریافت می‌کنند.

 

  • ویزای یک‌ماهه معمولی: با ویزای توریستی یک‌ماهه می‌توانید یک مرتبه وارد خاک امارات شوید و بین ۱ تا ۳۰ روز در این کشور اقامت کنید.

 

  • ویزای یک‌ماهه مولتی: ویزای یک‌ماهه مولتی مناسب کسانی است که در مدت یک ماه، چندین بار از خاک امارات خارج شده و مجددا به آن برمی‌گردند.

 

  • ویزای دوماهه: ویزای دوماهه می‌تواند معمولی یا مولتی باشد. بسته به نیاز می‌توانید برای دو ماه اقامت خود، ویزای ساده یا مولتی تهیه کنید.

 

برای رفتن به دبی چه مدارکی لازم است؟

 

لیست مدارکی که باید برای دریافت ویزای دبی ارائه کنید

برای آن‌که بتوانید ویزا را قبل از تور دبی دریافت کنید، می‌بایست مدارکی را آماده و ارسال کنید. آفیسرها با بررسی مدارک شما درنهایت ویزا را صادر خواهند کرد.

 

معمولا درخواست ویزای دبی رد نمی‌شود و تمام متقاضیان به‌ شرط کامل‌بودن مدارک می‌توانند ویزای امارات را دریافت کنند. حتما تمام مدارکی که در لیست نام می‌بریم، ارائه دهید:

 

  • اسکن رنگی از پاسپورتی که معتبر بوده و حداقل ۷ ماه اعتبار داشته باشد.
  • عکس پرسنلی
  • اسکن از هر دو طرف کارت‌ملی
  • اسکن صفحات اول و دوم شناسنامه

 

اغلب این مدارک برای دریافت ویزای امارات کافی هستند. پیش از آغاز تور دبی باید این مدارک را تکمیل کرده باشید.

 

صدور ویزا به چه صورت انجام می‌شود؟

صدور ویزای امارات این روزها تسهیل شده و متقاضیان می‌توانند به‌راحتی و به‌صورت اینترنتی درخواست خود را ثبت کنند. کافیست مدارک موردنیاز را آپلود کرده و اقدامات دیگر را به‌درستی انجام دهید.

 

دیگر نیازی به مراجعه حضوری به سفارت نیست و در کمترین زمان ممکن می‌توان ویزای توریستی را دریافت کرد.

 

هرقدر مدت‌زمان اقامت شما در این کشور بیشتر باشد، طبیعتا سخت‌گیری برای صدور ویزا هم بیشتر می‌شود. اگر با یک آژانس مسافرتی معتبر مشورت کنید، قطعا راحت‌تر ویزا را دریافت خواهید کرد.

 

مدت‌زمان موردنیاز برای صدور ویزا

صدور ویزا برای تور دبی به‌سرعت انجام می‌شود. معمولا بین ۳ تا ۷ روز زمان می‌برد تا ویزا صادر شود؛ اما تحت شرایطی ممکن است تا ۱۰ روز هم زمان ببرد؛ به‌همین‌خاطر، نیازی نیست از چند ماه قبل از سفر به فکر ارسال مدارک باشید.

 

اگر ده روز قبل از سفر برای ویزا اقدام کنید، می‌توانید مطمئن باشید که روادید به‌موقع به دست‌تان خواهد رسید. ثبت درخواست دیرتر از این زمان، کمی ریسک را بالا می‌برد و ممکن است مشکل‌ساز باشد. در مواردی دیده شده که یک روز پس از ثبت درخواست، صدور ویزا صورت گرفته است.

 

برای رفتن به دبی چه مدارکی لازم است؟

 

اخذ ویزای توریستی دبی در کمترین زمان با فلای تودی

اگرچه این روزها دریافت ویزا بسیار راحت‌تر از گذشته است؛ اما باز هم دردسرهایی دارد که با کمک یک آژانس مسافرتی و پلتفرم معتبر می‌توان از آن‌ها رها شد.

 

پلتفرم فلای تودی در یکی از جدیدترین خدمات خود، اخذ ویزای توریستی را تسهیل کرده تا مسافران بتوانند تنها با ثبت درخواست و ارائه مدارک، از صدور ویزا مطمئن باشند.

 

کافیست وارد سایت فلای تودی شوید و از نوار بالای سایت، گزینه بیشتر را انتخاب کنید. در این قسمت، گزینه ویزا برای شما نمایش داده می‌شود. با کلیک روی این گزینه می‌توانید اطلاعات موردنیاز را وارد کرده و منتظر تماس کارشناسان باشید.

 

به‌این‌ترتیب، ویزای توریستی دبی با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن برای شما صادر خواهد شد. صفر تا صد سفر را به فلای تودی بسپارید و از سفرتان لذت ببرید.