وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

بررسی مهم‌ترین ارورهای ماشین لباسشویی ال جی که باید آنها را بشناسید

بررسی مهم‌ترین ارورهای ماشین لباسشویی ال جی که باید آنها را بشناسید

بررسی مهم‌ترین ارورهای ماشین لباسشویی ال جی که باید آنها را بشناسید

 

ال جی یکی از بهترین برندهای موجود در بازار است که تاکنون لوازم خانگی بسیار زیادی را تولید و روانه بازار کرده است. این برند یکی از پرچمداران لوازم خانگی است و در صورتی که ماشین لباسشویی برند ال جی را خریده باشید متوجه عملکرد فوق العاده آن خواهید شد.

 

در این میان لباسشویی‌های ال جی هم مانند دیگر لوازم برقی ممکن است دچار عیب و ایراد شوند و در صورت هرگونه ایرادی ارور دهند. ارورها در واقع هشدارهایی هستند که در جهت خراب شدن قطعات مختلف لباسشویی به مخاطب داده می‌شود.

 

شما نیز این ارورها را از طریق نمایشگر لباسشویی مشاهده خواهید کرد. اما مهمترین چیز در این میان شناخت انواع ارورهایی است که لباسشویی ال جی نشان می‌دهد.

 

امروز هم قصد داریم این موارد را با هم بررسی کنیم تا شما با شناخت آنها بدانید که باید کدام قطعه را بررسی و تعمیر کنید؛ از این رو شاهد خراب شدن قطعات دیگر ماشین لباسشویی نخواهید بود.

 

در نمایندگی سامسونگ رشت نیز مواردی که برای ماشین های لباسشویی ال جی ممکن است پیش بیاید بررسی می شود.

 

بررسی مهم‌ترین ارورهای ماشین لباسشویی ال جی که باید آنها را بشناسید

 

لباسشویی ال جی چه ارورهایی می‌دهد؟

هر لباسشویی که خراب شود اروری را به عنوان هشدار به مخاطب نشان می‌دهد تا در نهایت مخاطب بتواند فوراً این مشکل را از طریق تعمیرات لازم حل کند.

 

گاهی این ارورها پیش پا افتاده و قابل تعمیر هستند اما در برخی مواقع ارورهایی که توسط دستگاه لباسشویی ال جی نشان داده می‌شود جزئی‌تر بوده و برای تعمیر به تخصص نیاز دارد؛ از این رو باید به نمایندگی تعمیرات مراجعه کنید و از آنها بخواهید تعمیرات لوازم خانگی برقی شما را انجام دهند. مهمترین ارورهای ماشین لباسشویی ال جی که باید آنها را بشناسید به شرح زیر است:

 

ارور CL ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی‌های ال جی دارای قفل کودک هستند تا کودکان به هنگام بازی یا از روی کنجکاوی درب ماشین را باز نکنند و در مواقع مختلف دچار آسیب یا اتفاقات مختلف نشوند.

 

اگر نمایشگر لباسشویی ال جی به شما ارور cl را نمایش می‌دهد منظور این است که قفل کودک دچار گرفتگی شده و به زبان ساده‌تر گیر کرده است. جهت برطرف کردن این مشکل باید دکمه قفل کودک را ۵ ثانیه نگه دارید و یا اینکه در را یک بار باز کرده و مجدداً ببندید.

 

ارور SE ماشین لباسشویی ال جی

موارد مختلفی می‌توانند سبب خراب شدن موتور ماشین لباسشویی ال جی شوند یکی از این موارد می‌تواند مربوط به استفاده طولانی مدت از دستگاه باشد مثلاً ممکن است شما بیش از ۱۰ سال است که این دستگاه را خریداری کرده‌اید و به صورت مداوم از آن استفاده می‌کنید.

 

در مواردی روشن خاموش شدن‌های متعدد و مداوم ممکن است به موتور ماشین لباسشویی آسیب برساند. در هر صورت اگر متوجه ارور SE در ماشین لباسشویی ال جی شدید، بلافاصله موتور را چک کنید زیرا این هشدار نشان از خراب شدن موتور می‌دهد.

 

هرچند که بررسی و تعمیر موتور دستگاه نیازمند تخصص و تجربه است که نمایندگی‌های تعمیرات از پس آن برمی‌آیند. بنابراین برای تعمیر موتور لباسشویی ال جی حتماً از تعمیرکاران خبره و با سابقه در این راه کمک بخواهید.

 

ارور ce ماشین لباسشویی ال جی

اگر بر روی نمایشگر دستگاه لباسشویی ال جی هشدار ce را مشاهده می‌کنید مطمئن باشید که در قسمت برد موتور اتصال کوتاه رخ داده است بنابراین باید حتماً برد دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

 

در این میان تعمیر کردن و بررسی برد نیز کار تخصصی است که تعمیرکاران با توجه به دانش و مهارتی که در زمینه آی‌سی‌های برد دارند می‌توانند آن را تعمیر کنند.

 

تکنسین‌های حرفه‌ای که در نمایندگی‌های تعمیرات ال جی مشغول به کار هستند قطعاً از پس انجام انواع تعمیرات لوازم خانگی برقی به راحتی بر خواهند آمد. تخصص نمایندگی ال جی مشهد در رفع این عیوب است.

 

ارور ce ماشین لباسشویی ال جی

 

ارور te ماشین لباسشویی ال جی

از رایج‌ترین ارورهایی که بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی ال جی ظاهر می‌شود ارور te است که نشان از داغ شدن بیش از حد آب دارد. یعنی دمای آبی که برای شستشو مورد استفاده قرار می‌گیرد بیش از اندازه بالا رفته و ممکن است دردسرساز شود.

 

به همین منظور باید ترموستات ماشین را تعمیر یا تعویض کنید. ترموستات از قطعاتی است که وظیفه اندازه‌گیری دمای آب را دارد. بنابراین اگر ترموستات خراب شود بالا رفتن دمای آب را تشخیص نداده و نمی‌تواند این وضعیت را کنترل کند.

 

اگر پس از بررسی‌های لازم متوجه سالم بودن ترموستات شدید باید المنت را بررسی کنید که وظیفه آن داغ کردن آب بوده و در صورت عدم دریافت دمای مناسب مدام به داغ کردن آب ادامه می‌دهد.

 

در این زمینه سنسور حرارتی از دیگر قطعاتی است که در صورت نمایش ارور te باید بررسی شود. این قطعات نیز تعمیری ساده و آسان ندارند به همین خاطر بهتر است تعمیر یا تعویض این قطعات را به تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص در این زمینه بسپارید.

 

ارور pe ماشین لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی اگر دچار مشکل هیدروستات شود بلافاصله ارور pe را از طریق نمایشگر به مخاطب نشان می‌دهد. در این صورت بلافاصله به دنبال هیدروستات روید و در صورت هرگونه خرابی و مشکل آن را تعمیر یا تعویض کنید.

 

اگر هیدروستات ماشین لباسشویی ال جی سالم بود میکروسوئیچ را نیز چک کنید. البته برای بررسی میکروسوئیچ باید آن را باز کرده و مورد بررسی قرار دهید. چنین شرایطی وجود یک تعمیرکار خبره را می‌طلبد.

 

ارور IE لباسشویی ال جی

لباسشویی‌های ال جی در صورتی که تا میزان معین پر از آب نشوند شروع به کار نخواهند کرد. گاهی ورود آب با مشکل مواجه شده و شما با ارور IE مواجه خواهید شد.

 

هرگاه این ارور را مشاهده کردید بلافاصله به سراغ شیر برقی دستگاه بروید و آن را چک کنید که دچار گرفتگی و انسداد نشده باشد که در این صورت باید شیر برقی را به طور کامل عوض کنید.

 

در این زمینه نیز می‌توانید فیلتر ورودی و شلنگ آب یا شیر آب را چک کنید که دچار انسداد یا بسته بودن نباشد.

 

ارور IE لباسشویی ال جی

 

نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی در تکنوخدمات

اکنون دیگر با انواع ارورهای ماشین لباسشویی ال جی آشنایی دارید و آنها را می‌شناسید و در صورت ایجاد هر یک از آنها می‌تیوانید با نمایندگی‌های تعمیرات تماس بگیرید تا در صورت لزوم خود را به محل برسانند یا در مواقع ضروری دستگاه را به نمایندگی بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را تعمیر کرده و به شما تحویل دهند.

 

نمایندگی‌های تعمیرات ال جی در سراسر کشور خدماتی فوق العاده تخصصی همچون نمایندگی سامسونگ در رشت و نمایندگی بوش در مشهد به شما ارائه خواهند داد.