وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

چرا بن افلک برای جدایی از جنیفر لوپز پیشقدم شده؟

چرا بن افلک برای جدایی از جنیفر لوپز پیشقدم شده؟

چرا بن افلک برای جدایی از جنیفر لوپز پیشقدم شده است؟

 

وقتی خبرنگار از جنیفر لوپز – Jennifer Lopez در یک کنفرانس مطبوعاتی برای فیلم جدیدش در مکزیکو سیتی پرسید که “آیا مشکلات ازدواج او با بن افلک – Ben Affleck واقعی است یا خیر” غافلگیر شد.

 

جنیفر لوپز - Jennifer Lopez و بن افلک - Ben Affleck ، چرا بن افلک برای جدایی از جنیفر لوپز پیشقدم شده؟

 

اگرچه این زوج 20 سال بعد از اولین دیدارشان دوباره به همدیگر رسیدند اما نتوانستند زندگی شان را عاشقانه حفظ کنند.

 

درحال حاضر به گفته منابع بن افلک برای حفظ جان خود و خطراتی که تهدیدش می کنند در نزدیکی جنیفر گارنر و سه فرزندش در یک خانه اجاره ای زندگی می کند.

 

نتوانستند زندگی شان را عاشقانه حفظ کنند

 

نهایتا بن باید از خودش محافظت کند و به همین دلیل است که مسیر جدایی را آغاز کرده است. او می ترسد اگر با هم بمانند به طور جدی خود را نابود کند.

 

شهرت جنیفر لوپز و بن افلک

 

شهرت جنیفر لوپز و بن افلک ، چرا بن افلک برای جدایی از جنیفر لوپز پیشقدم شده؟

 

فشار از همان ابتدا وجود داشت اما بن بسیار محتاط بود. بن در این باره گفته “قبلا که من و جنیفر از هم جدا شده بودیم بررسی های گسترده ای درمورد زندگی خصوصی ما انجام شد.

 

من می خواستم مرزی بین خودمان و مطبوعات بکشیم اما جنیفر این طور نبود و من به او اعتراض کردم.” با این وجود این هنرمند ترس هایش را کنار گذاشت و با جنیفر روی فرش قرمز حاضر شدند.

 

می خواستم مرزی بین خودمان و مطبوعات بکشیم اما جنیفر این طور نبود

 

بن خوشحال بود و متقاعد شده بود که بالاخره به آنچه می خواسته رسیده است. برای مدتی بن شیفته و مجذوب جنیفر شد اما خیلی زود متوجه شد که او و همسر جدیدش آنطور که فکر می کرد با هم سازگار نیستند.

 

او و همسر جدیدش آنطور که فکر می کرد با هم سازگار نیستند ، چرا بن افلک برای جدایی از جنیفر لوپز پیشقدم شده؟

 

وسواس جنیفر درمورد توجه و نشان دادن عشقشان چیزی بود که بن با آن اصلا موافق نبود.

 

وسواس جنیفر درمورد توجه و نشان دادن عشقشان

 

بن با ابراز علاقه کردن اصلا غریبه نیست برای مثال او و دوست دخترش آنا د آرماس روزانه پیاده روی می کردند و عکاسان از آنها عکس می گرفتند. مشکل این است که جنیفر بیش از حد افراط می کند.

 

نقطه بحرانی بن افلک

بن افلک، درمورد تاثیر اعتیادش به الکل بر رابطه اش با جنیفر گارنر بسیار صادق بوده است. او به نیویورک تایمز گفت: “آنچه اتفاق افتاد این بود که وقتی زندگی ام درحال پاشیدن بود بیشتر و بیشتر الکل می خوردم و البته خوردن مشروبات الکلی مشکلات زناشویی ام را بیشتر کرد.”

 

تاثیر اعتیادش به الکل بر رابطه اش با جنیفر گارنر ، چرا بن افلک برای جدایی از جنیفر لوپز پیشقدم شده؟

 

بن به منابع گفته احساس گناه می کند و متاسف است که مشکلاتشان را زودتر شناسایی نکرده است. بن همچنین به منابع گفته که برای محافظت از خودش دوست ندارد که جی لو را در شرایط بدی قرار دهد.

 

همانطور که جنیفر گارنر را فراموش نکرد

 

همانطور که جنیفر گارنر را فراموش نکرد. جی لو لایق بهترین هاست و بن از اینکه جنیفر با این موضوع دست و پنجه نرم می کند احساس بدی دارد و نمی تواند آنچه را جی لو می خواهد به او بدهد.”