وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

حمایت بن افلک – Ben Affleck از همسر سابقش!!

حمایت بن افلک – Ben Affleck از همسر سابقش!!

حمایت بن افلک – Ben Affleck از همسر سابق خود

 

براساس گزارشی جدید، بن افلک پس از مرگ پدر همسر سابقش؛ ویلیام گارنر در حمایت از جنیفر گارنر – Jennifer Garner پرداخت.

 

مرگ پدر همسر سابقش؛ ویلیام گارنر ، حمایت بن افلک - Ben Affleck از همسر سابق خود

 

یک منبع اعلام کرد: “بن افلک از زمان مرگ پدر جنیفر گارنر، جنیفر را چک می کند و مطمئن می شود تا جنیفر بداند که بن در کنارش است. او پدربزرگ بچه هایش بود و بن و او همیشه با هم رابطه خوبی داشتند.”

 

زمان مرگ پدر جنیفر گارنر، جنیفر را چک می کند

 

این منبع اضافه کرد که افلک خانواده آنها را خانواده خودش می دانست و همیشه آنها را با خود خواهد داشت. بنابراین از آنها حمایت خواهد کرد.

 

خانواده آنها را خانواده خودش می دانست ، حمایت بن افلک - Ben Affleck از همسر سابقش

 

جنیفر گارنر 52 ساله به مناسبت فقدان پدر 85 ساله اش پست احساسی را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. او نوشت: “پدرم بعد از ظهر شنبه با آرامش از میان ما رفت. ما با او بودیم و درحالی که ما را ترک می کرد آواز می خواندیم.

 

پست اینستاگرام به مناسبت فقدان پدر 85 ساله اش

 

درحالی که هیچ تراژدی در مرگ یک پیرمرد 85 ساله که یک زندگی سالم، سرشار از موفقیت و شگفت انگیز داشته وجود ندارد، با این حال می دانم که غم و اندوه اجتناب ناپذیر است.” او سپس عکس هایی از پدرش ویلیام را نیز به اشتراک گذاشت.

 

تراژدی در مرگ یک پیرمرد 85 ساله ، حمایت بن افلک - Ben Affleck از همسر سابقش

 

جنیفر رفتار ملایم و آرام پدر مرحومش را تمجید کرد. او درمورد پدر و پدربزرگ مهربان و باهوشش و همچنین میراث محبت آمیزی که از خود به جا گذاشته بودند نوشت.

 

جنیفر رفتار ملایم و آرام پدر مرحومش را تمجید کرد

 

جنیفر گارنر و بن افلک پس از 10 سال زندگی مشترک در ژوئن 2015 جدایی خود را اعلام کردند. آنها در اکتنبر 2018 طلاق خود را نهایی کردند و از آن زمان با افراد دیگر زندگی شان را ادامه دادند.

 

پس از 10 سال زندگی مشترک در ژوئن 2015 جدایی خود را اعلام کردند ، حمایت بن افلک - Ben Affleck از همسر سابقش

 

بن افلک در جولای 2022 با جنیفر لوپز ازدواج کرد و جنیفر گارنر از اکتبر 2018 با جان میلر ارتباط دارد.

 

در جولای 2022 با جنیفر لوپز ازدواج کرد

 

جنیفر گارنر و بن افلک فرزندان مشترکی دارند و مراقبت و نگه داری آنها کاری است که توسط هر دویشان انجام می شود، به همین دلیل جنیفر لوپز هم با این شرایط کنار آمده است و باعث شده جنیفر لوپز و جنیفر گارنر به هم نزدیک تر شوند که برای هر دوی آنها خوب است.

 

البته طبق گزارشات، بن افلک و لوپز از با هم بودن بسیار خوشحال هستند و همچنان از یکدیگر حمایت می کنند. فرزندان آنها نیز دوست دارند به خوبی و خوشی کنار همدیگر باشند. آنها با یکدیگر مهربان هستند و به خوبی با همدیگر کنار می آیند.