اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

مجموعه : سبک زندگی
بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

اسرار موفقیت در روابط عاشقانه

روابط عاشقانه و دوستی چیزهایی هستند که ممکن است بسیاری از افراد با اهداف مختلفی در زندگی خود از جمله ازدواج تجربه کنند، اما شیوه شروع این رابطه بسیار مهم است.

 

رفتارها و برخوردها در این دوران باید در طول این رابطه مناسب باشد و شما می توانید در نهایت آن را حفظ کنید و به هدف اصلی خود برسید.

 

پس در ابتدای یک رابطه بسیار مهم است که برای رفتار و گفتار خود حد و مرز تعیین کنید و از مشکلات احتمالی آینده جلوگیری کنید.

 

اگر می خواهید بدانید که در یک دوستی و یا رابطه عاشقانه چگونه رفتار کنید تا بتوانید قلب طرف مقابل خود را تسخیر کنید، در ادامه با گروه ایران ناز همراه باشید تا با این نکات و اسرار عاشقانه بیشتر آشنا شوید.

 

تحسین و تشویق کنید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

اگر فرد مقابل شما دارای مهارتی می باشد او را تشویق کنید. این کار باعث می شود اعتماد به نفس زیادی به دست آورد و این کارتان را هرگز از یاد نخواهد برد. بنابراین تحسین و تشویق را هرگز از یاد نبرید.

 

صبر داشته باشید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

شروع یک رابطه در آغاز، هیجاناتی دارد و بسیاری از افراد تکانشی قادر به کنترل رفتار خود نیستند و گاهی عجله دارند، روابط آنها مسیر تدریجی و طبیعی خود را طی نمی کند و گاهی با شکست مواجه می شود،

 

بنابراین هنگام شروع یک دوستی ، با صبر و حوصله پیش بروید زیرا با این کار فرصت های بیشتری برای شناخت حریف خود خواهید یافت و با فکر کردن به آنها می توانید تصمیم نهایی خود را بگیرید.

 

پس در کار خود عجله نکنید، مثلاً قبل از آشنایی واقعی با طرف مقابل، خود را به خانواده او معرفی نکنید و در هر صورت تا زمانی که همه چیز در مکان و زمان مناسب انجام شود صبور باشید.

 

قادر به حل مشکلات با صحبت کردن باشید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

مشکل داشتن هر رابطه ای چه دوستانه و چه غیر دوستانه طبیعی است، اما مهم این است که بتوانید این مشکلات را با بهترین راه حل ها حل کنید، اما قبل از مواجهه با این مشکلات باید در مورد حل آنها صحبت کنید.

 

اگر می خواهید مشکل خود را فقط خودتان و بدون دخالت کسی پیگیری کنید، باید این مشکل را مطرح کنید یا برعکس، اگر به واسطه نیاز دارید، باید به طرف مقابل بگویید تا در آن زمان به راحتی مشکل را حل کنید.

 

به نیازهای او توجه کنید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

بدانید که او از شما چه می خواهد. گاهی نیاز به کمک شما یا همراهی شما دارد. بنابراین باید سعی کنید زمانی که به شما نیاز دارد در کنارش باشید و نیازهای او را برطرف کنید.

 

ریلکس باشید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

بسیاری از افراد هنگام شروع یک دوستی اغلب نگران مسائلی مانند عواقب رابطه و خیلی چیزهای دیگر هستند و این نگرانی از عواقب آن نه تنها بر شخص، بلکه بر رابطه نیز تأثیر می گذارد.

 

باعث سردرد، اختلال خواب، فشار خون و … می شود که این علائم به طور غیرمستقیم روی رابطه تاثیر می گذارد، بنابراین سعی کنید با انجام فعالیت های مفرح و درگیر کردن خودتان تا حد امکان از اضطراب در این مواقع دوری کنید.

 

خود را در موقعیتی آرام قرار دهید تا طرف مقابلتان نیز احساس آرامش کند.

 

صادق باشید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

افراد زیادی هستند که برای جلوگیری از اختلاف نظر بر سر رابطه یا سایر اهداف شخصی، رابطه خود را بر پایه دروغ و عدم صداقت شروع می کنند و از ابتدا با شریک زندگی خود صادق نیستند.

 

بنابراین شما باید از همان ابتدا پایه و اساس رابطه را صادقانه شکل دهید و یک رابطه سالم برای خود بسازید.

 

غیر قابل پیش بینی باشید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

وقتی همیشه در رابطه با فرد مقابل خود فردی قابل پیش بینی هستید، در نهایت او می تواند تمام اعمال و رفتارهای شما را از قبل تشخیص دهد و هیچ جذابیتی برای او ندارید،

 

پس سعی کنید در دوستی تا حدودی مرموز باشید و تمام توانایی ها و کارهای خود را آشکار نکنید. به عنوان مثال خصوصیات و اسرار یکی از این موارد هستند.

 

در مورد او صحبت کنید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

بسیاری از مردم دوست دارند در مورد آنها صحبت کنند و این برای آنها چیز خوبی است، بنابراین وقتی دوستی را شروع می کنید می توانید با صحبت در مورد رفتار، کردار، ظاهر یا چیزهای دیگر توجه او را جلب کنید و تأثیر خوبی در ذهن او بگذارید.

 

به عنوان مثال، وقتی لباسی به رنگ دلخواه خود می پوشد، می توانید با تعریف کردن از او یا پیشنهاد چیزهای دیگری که می دانید او را خوشحال و مرتبط می کند، سلیقه او را تعریف کنید و اینگونه روی او تاثیر مثبت بگذارید.

 

ابراز علاقه کنید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

ابراز علاقه کردن برای حفظ یک رابطه خیلی خوب است اما در این کار هرگز زیاده روی نکنید. زیاده روی حتی در کارهای خوب نیز ممکن است به ضررتان باشد.

 

این را همیشه با خاطر داشته باشید. بنابراین به عشقتان ابراز علاقه کنید اما در حد و اندازه مشخص.

 

در مورد فعالیت های مجازی همدیگر بپرسید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

شاید برای بسیاری از مردم فضای مجازی چیز مهمی به نظر نرسد، اما شبکه های اجتماعی و نحوه عملکرد آن یکی از مواردی است که افراد زیادی را از هم جدا می کند.

 

مثلا یک شخصی دوست دارد مدام از خودش عکس بگیرد و در شبکه های مختلف ارسال کند در حالی که طرف مقابل به هیچ وجه از آن راضی نیست یا کسی مشکلی ندارد که دیگری را دنبال کند و حد و مرز ندارد و اما شخص دیگر ممکن است با این موضوع مشکل داشته باشد.

 

بنابراین باید به موقع در مورد محدودیت هایی که هر یک از طرفین انتظار دارد صحبت کرد زیرا اگر این محدودیت ها مشخص نیست ممکن است همین موضوعات به بحث تبدیل شود و طرفین دچار مشکل شوند.

 

سفره دل را باز نکنید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

ایجاد فضای مثبت در اوایل رابطه یا شروع دوستی و در واقع ایجاد فضا برای تحقق بیشتر بسیار مهم است، بنابراین هرگز در اوایل قرار و دوستی سعی نکنید ناراحتی و شکوه خود را ابراز کنید،

 

زیرا ممکن است طرف مقابل فکر کند به دنبال کسی هستید که شکوه های شما را گوش کند، او به سرعت از فضایی که برای او ساخته اید خسته می شود، بنابراین در عوض، به دنبال فرصتی برای شناخت بهتر طرف مقابل باشید، خود را معرفی کنید و روی این موضوع تمرکز کنید.

 

زیاد وابسته نشوید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

بسیار مهم است که از ابتدای دوستی خود استقلال خود را حفظ کنید و برنامه های زندگی خود را به خاطر طرف مقابل تغییر ندهید.

 

در حالی که هر رابطه‌ای می‌تواند یک فرد را وابسته کند، اما این بدان معنا نیست که دائماً با او هستید، با او صحبت می‌کنید و نمی‌توانید لحظه‌ای بدون او وقت بگذرانید،

 

بنابراین در این مواقع به‌جای اینکه برنامه‌هایتان را پشت سر بگذارید و تغییر دهید، سعی کنید آن را با خود و برنامه های زندگی خود تطبیق دهید و به جای تکیه بیش از حد به دیگران که در نهایت منجر به جدایی می شود،

 

سعی کنید اعتماد به نفس داشته باشید و استقلال شخصیتی خود را حفظ کنید. هیچکس دوست ندارد با فردی که اعتماد به نفس و شخصیت حقیری دارد همراه شود.

 

آینده نگر باشید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

اگرچه آینده غیرقابل پیش بینی است، هر یک از شما حق دارید آینده ای را که دوست دارید بگویید و روشن کنید. به همین دلیل است که باید انتظارات و آینده ای را که دوست دارید به طرف مقابل ارائه دهید،

 

این موارد را در ابتدای رابطه دوستی روشن کنید، به گفته ها و انتظارات او گوش دهید، زیرا ممکن است رابطه شما جدی شود.

 

برای مثال، اگر به آزادی بیشتری نیاز دارید و از کنترل شدن مداوم تنفر دارید، باید آن را مطرح کنید، یا هر خواسته دیگری که در زندگی دارید باید توسط طرف مقابل شنیده شود.

 

که هر دوی شما بتوانید آن را انجام دهید و خواسته ها حتما باید واضح باشد.

 

دست از مقایسه بردارید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

اگر فردی را که می خواهید با او دوستی را شروع کنید، مقایسه کنید با افراد دیگر، از جمله عشق سابق خود، نشان می دهد که ذهن شما هنوز درگیر آن رابطه است و این رفتار اصلاً خوب نیست.

 

مقایسه او با دیگران یکی از مواردی است که هنگام شروع یک رابطه باید از آن اجتناب کنید.

 

هدیه بخرید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

خرید هدیه برای عشقتان شدیدا او را خوشحال خواهد کرد. بنابراین به مناسب های مختلف هدایای زیبایی که او دوست دارد برایش بخرید.

 

به حریم خصوصی در روابط عاشقانه احترام بگذارید

 

بهترین روش ها برای موفقیت در روابط عاشقانه

 

بسیاری از افراد بر این باورند که از آنجایی که با فردی رابطه دوستی را آغاز کرده اند، بنابراین اجازه دارند همیشه او را همراهی کنند یا برنامه های او را کاملاً زیر نظر داشته باشند، باید به این افراد گفت که چنین روابطی عواقبی جز کسالت و ناامیدی ندارد.

 

زیرا طرف مقابل قطعاً به این نیاز دارد که با خودش تنها باشد و خوشحال نیست اگر دائماً تحت کنترل است و تمام وقت خود را با کسی بگذراند که می خواهد او را تحت نظر داشته باشد.

 

پس سعی کنید قبل از جدی شدن رابطه و به توافق رسیدن زودهنگام در مورد این مسائل، تا جایی که می توانید به او فرصت بدهید، مثلاً اگر در طول هفته به یک روز خلوت نیاز دارید، حتما با او صحبت کنید.