وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

بهترین لباس های بازیگران و سلبریتی ها در تایم 100 گالا

بهترین لباس های بازیگران و سلبریتی ها در تایم 100 گالا

بهترین لباس های سلبریتی ها ، بازیگران و افراد مشهور در مراسم تایم 100 گالا

 

مراسم تایم 100 گالا – Time 100 Gala Ceremony پنجشنبه شب در نیویورک برگزار شد. تعداد انگشت شماری از افراد مشهور و بازیگران در این مراسم حضور داشتند و جذاب ترین ظاهر خود را به نمایش گذاشتند.

 

مراسم تایم 100 گالا - Time 100 Gala Ceremony

 

این رویداد که پنجشنبه شب در شهر نیویورک برگزار شد، با یک فرش قرمز و مراسم شام از تاثیرگذارترین افراد سال تقدیر کرد. در بسیاری از موارد آن شرکت کنندگان VIP همسران خود را آورده بودند.

 

بهترین لباس های بازیگران و سلبریتی ها در مراسم تایم 100 گالا - Time 100 Gala Ceremony

 

در این مقاله از بخش گالری عکس بازیگران و هنرمندان سایت ایران ناز عکس های تعدادی از بهترین لباس های این زوج های هنرمند و سلبریتی را آورده ایم.

 

پاتریک ماهومس – Patrick Mahomes فوتبالیست آمریکایی و همسرش بریتانی ماهومس – Brittany Mahomes هر دو در الماس می درخشیدند.

 

پاتریک ماهومس - Patrick Mahomes فوتبالیست آمریکایی و همسرش بریتانی ماهومس - Brittany Mahomes

 

بریتانی با یک ست دو تکه روی فرش قرمز رفت. او یک نیم تنه 375 دلاری درست شده با رشته های کریستال و یک دامن ماکسی ساتن به ارزش 495 دلار پوشیده بود. زیور آلات و اکسسوری های او نیز دستبند، حلقه و گوشواره ای از الماس بود.

 

پاتریک نیز با یک کت و شلوار و یک کفش مشکی و یک ساعت که با قیمت 27400 دلار به فروش می رسد بسیار ساده پوشیده بود. او همچنین یک سنجاق برای کتش و یک گردنبند الماس انداخته بود.

 

فانتازیا بارینو – Fantasia Barrino خواننده آمریکایی و همسرش کندال تیلور – Kendall Taylor یکی از جذاب ترین و باشکوه ترین زوج ها روی فرش قرمز بودند.

 

فانتازیا بارینو - Fantasia Barrino خواننده آمریکایی و همسرش کندال تیلور - Kendall Taylor

 

لباس مجلسی بارینو با پولک های مشکی پوشیده بود و هر مچ آن با پاپیون و چین های بزرگی تزئین شده بود. همچنین رشته هایی از مهره های الماس در پشتش آویزان بود که با گوشواره هایش ست بود.

 

تیلور با یک جفت کفش جیر، پیراهن دکمه دار سفید و یک کت طرح دار در کنار همسرش ایستاده بود. او همچنین یک پاپیون مشکی زده بود و عینک آفتابی به چشمهایش بود.

 

دیوید لورن – David Lauren پسر راف لورن؛ طراح مد و فشن یک کت و شلوار مشکی و یک پیراهن سفید و کفش های لوفر کلاسیک پوشیده بود. اما همسرش لورن بوش – Lauren Bush یک لباس مجلسی سبز با یقه هفت باز، آستین های کوتاه شلوغ و دامن نامتقارن چین دار و یک چاک کوتاه به تن کرده بود.

 

دیوید لورن - David Lauren طراح مد و فشن و همسرش لورن بوش - Lauren Bush ، بهترین لباس های بازیگران و سلبریتی ها در تایم 100 گالا

 

او یک صندل طلایی پوشیده بود و آن را با اکسسوری های گلدش ست کرده بود.

 

کلی ریپا – Kelly Ripa مجری آمریکایی و همسرش مارک کانسوئلوس – Mark Consuelos رنگ های کلاسیک را برای این مراسم انتخاب کرده بودند.

 

کلی ریپا - Kelly Ripa مجری آمریکایی و همسرش مارک کانسوئلوس - Mark Consuelos

 

درحالی که کانسوئلوس یک کت و شلوار کلاسیک مشکی و کفش های مجلسی براق پوشیده بود اما همسرش ریپا لباسی متناسب با فرش قرمز پوشیده بود.

 

پیراهن قرمز او از کمر جدا شده بود و قد آن تا زمین کشیده می شد. او این پیراهن را با یک کت بلیزر سفید و یک کیف مشکی کوچک ست کرده بود.

 

تریسی پولن – Tracy Pollan بازیگر آمریکایی و همسرش مایکل جی فاکس – Michael J. Fox در لباس های ساتن بسیار شیک به نظر می رسیدند.

 

تریسی پولن - Tracy Pollan بازیگر آمریکایی و همسرش مایکل جی فاکس - Michael J. Fox ، بهترین لباس های بازیگران و سلبریتی ها در تایم 100 گالا

 

لباس پولن با طرح های گلدار سبزش و قد میدی اش زیبا و جذاب بود. او پیراهنش را با یک جفت کفش مشکی، ساعت طلایی و رژلب قرمز ست کرده بود.

 

اما لباس فاکس ساده تر بود. او یک شلوار جین مشکی، کفش های بزرگ، پیراهن سفید دکمه دار و یک کت طرح دار با یقه ساتن پوشیده بود.