وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

بهترین مدل های عینک برای تابستان را بشناسید

بهترین مدل های عینک برای تابستان را بشناسید

بهترین مدل های عینک برای تابستان را بشناسید

همیشه برای انتخاب کردن گزینه ها و روش های زیادی وجود دارد. این انتخاب در واقع راه های مختلفی دارد که باید همه آنها را بشناسید. برای تابستان و در امان ماندن در برابر نور مستقیم آفتاب، بهتر است که یک عینک مناسب تهیه کنید. زیرا اثراتی که نور مستقیم خورشید در دراز مدت بر روی چشم ها خواهد گذاشت جبران ناپذیر است. بنابراین ما در این مقاله سعی می کنیم چند مدل عینک دودی ویژه تابستان را به شما معرفی کنیم.

 

بهترین مدل را چطور انتخاب کنیم

برای انتخاب کردن یک عینک مناسب و البته با قیمت خوب، ابتدا به یک منبع خوب نیاز دارید. سپس رنج قیمتی که مد نظر دارید را اعمال کنید. از آنجایی که ما اطلاعی از میزان بودجه شما نداریم، با توجه به قیمت های مختلف چند عینک مختلف را معرفی می کنیم. این بازه های قیمتی از درجه کم تا زیاد تنظیم می شود و شما با هر قدرت خریدی که داشته باشید، می توانید بهترین مدل را پیدا کنید. همچنین ما با توجه به برندهای مختلف و البته پرطرفدار، مدل ها را  به شما پیشنهاد خواهیم داد. بنابراین می توانید خیلی راحت چیزی که دقیقا شما را خوشحال می کند خریداری کنید.

 

معیارهای انتخاب یک عینک خوب

اولین چیزی که ما از یک عینک آفتابی انتظار داریم، قطعا قابلیت uv400 است. این قابلیت مهمترین و اصلی ترین ویژگی یک عینک برای هر سلیقه ای خواهد بود. قابلیت دیگر یک عینک عالی پلاریزه بودن آن است. البته این ویژه در تعداد کمی از محصولات به کار برده می شود. اما اگر یک مدل خاصی را انتخاب کردید، حتما نوع پلاریزه آن را خریداری کنید. جنس دسته و به طور کلی بدنه عینک، بسیار اهمیت دارد. شما برای تست جنس بدنه بهتر است که یک بار آن را در دستان خود بگیرید و کیفیت آن را بسنجید.

 

بهترین عینک ها برای تابستان

 

اما اگر انجام این کار امکان پذیر نبود، بهتر است که جنس محصول را مطالعه کنید. همچنین جنس عدسی نیز بسیار مهم است. معمولا اغلب افراد جنس پلی کربنات و کریستال ضد خش را می پسندند. یک عینک با جنس عدسی کریستال ضد خش می تواند در برابر ضربات احتمالی مقاومت کند. دسته سیم کشی شده از دیگر ویژگی های یک عینک خوب است که باید حتما آن را لحاظ کنید. زیرا کیفیت دسته های یک محصول دقیقا به همین موضوع بستگی دارد.

 

عینک ریبن

در سال های گذشته ما از نام ریبن آنقدر تعریف و تمجید شنیده ایم که حداقل یک بار محصولات آن را تست کنیم. ریبن به معنای واقعی کلمه دارای کیفیت و ماندگاری بالایی است. برای همین اگر در میان مدل های این شرکت یک مورد را پسند کردید، در انتخاب خود شک نکنید.
محصول اولی که قصد معرفی آن را داریم مدل ۲۱۴۰ پلاریزه است. در این محصول قابلیت uv400 کیفیت بدنه و عدسی، پلاریزه بودن و ضد خش بودن در این مدل عینک رعایت شده است. شما با قیمت حدودی ۳ میلیون ۵۰۰ هزار تومان می توانید این عینک را خریداری کنید.

 

مدل دیگری که آن را پیشنهاد می دهیم، مدل ۴۲۹۶ است که عملا تمام ویژگی های عینک قبلی را دارد. با این تفاوت که در آن پلاریزه به کار برده نشده است. همچنین این مدل عینک نیز، محصولی از برند ریبن است که دارای قیمتی مقرون به صرفه تر می باشد‌. شما این محصول را می توانید با قیمت حدودی ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان آن را خریداری کنید.

 

عینک گوچی

قطعا هر کسی، حتی برای یک بار هم که شده نام عینک گوچی را شنیده است. یکی از بزرگترین ها در میان تمام برندهای مختلف جهان که دارای تعداد زیادی از مدل های مختلف است. این برند ساخت کشور ایتالیا است و سالیان سال محصولات خود را به سراسر دنیا عرضه می کند‌. یکی از بهترین مدل ها را می توانید در همین برند پیدا کنید.

 

برای این کار، ما دو مورد از بهترین ها در عینک گوچی را انتخاب می کنیم. این مدل ها دارای دو قیمت متفاوت هستند که برای دو نوع بودجه در نظر گرفتیم. هر کدام از این محصولات دارای کیفیتی بسیار عالی است و شما در هر صورت یک انتخاب خوب خواهید داشت. مدل های پیشنهادی ما شامل دو مدل GG0811S و GG1134 است. شما می توانید این دو مدل را به ترتیب با قیمت های ۳ میلیون تومان و ۴ میلیون تومان خریداری کنید.

 

عینک جنتل مانستر

یکی دیگر از عینک هایی که در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده، عینک جنتل مانستر است. این شرکت در کره جنوبی کار خودش را آعاز کرد و کارخانه آن به دلایل صرفه جویی مالی به چین منتقل شد. محصولات این شرکت بزرگ حالا در سرتاسر دنیا عرضه می شود و شما عزیزان می توانید آن را با خیال راحت خریداری کنید.

 

بهترین عینک برای تابستان

 

مدل هایی که پیشنهاد می دهیم، عینک مدل TALIN و مدل GEGEN است. قیمت مدل تالین حدود ۲۵۰۰ و قیمت ججن تقریبا ۲۸۰۰ تومان است. از آنجایی که این مدلهای پیشنهادی، اختلاف قیمتی چندانی ندارند، پیشنهاد ما استفاده از مدل ججن می باشد.

 

عینک کارتیر

اگر بخواهیم حرف از زیبایی و کیفیت بزنیم، قطعا نام کارتیر در این میان خودنمایی می کند. این برند عینک سازی توسط ایتالیا ساخته شد و حالا در فرانسه قرار دارد. اگر به دنبال زیبایی و کیفیت طراحی در عینک هستید، قطعا نام این محصول را باید در ذهن خود بسپارید. هرچند در میان مدل های با کیفیت این شرکت، انتخاب کردن بسیار سخت است. اما دو مدل پیشنهادی توسط ما با در نظر گرفتن تمام شرایط خوبشان خواهد بود. ما برای این کار مدل های CA3463074 و CT0375S را پیشنهاد می کنیم.

 

دو مدل از عینک های با کیفیت کارتیر که دارای قیمت های متفاوتی هستند. شما می توانید مدل اول را با قیمت ۴ میلیون تومان و مدل دوم را نیز با قیمت ۶ میلیون تومان خریداری کنید. هرچند که مدل 0375 دارای کیفیت بی نظیری است. اما مدل اول را نیز می توانید با خیال راحت خریداری کنید.

 

سخن آخر

اگر به دنبال کیفیت و ماندگاری محصول هستید، قطعا برند ریبن را پیشنهاد می کنیم. در حالی که اگر قیمت برای شما اهمیت دارد، برند گوچی بهترین است. اما در شرایطی که می خواهید طراحی و زیبایی را ملاک قرار دهید، ما کارتیر را پیشنهاد می دهیم. در هر صورت ما ریش و قیچی را در اختیار شما گذاشتیم. هر کدام از محصولات معرفی شده کاملا بررسی و تضمین کامل دارند.