بیوگرافی و عکس قاتل وحید مرادی در زندان

بیوگرافی و عکس قاتل وحید مرادی در زندان

بیوگرافی و عکس قاتل وحید مرادی در زندان

 

به گزارش ایران ناز وحید مرادی شرور معروف پایتخت چند روز پیش در زندان رجایی شهر کرج بر اثر اصابت جسم برنده و تیز به گردنش جان خود را از دست داد . قاتل وحید مرادی که خود به علت قتل در زندان رجایی شهر کرج به سر میبرد شناسایی و دستگیر شد . کسی که وحید مرادی شرور معروف تهران را در زندان رجایی شهر به قتل رساند شناسایی شد.

 

هویت قاتل وحید مرادی شرور معروف تهران مشخص شد. هویت قاتل وحید مرادی شرور معروف پایتخت در حالی فاش شد که او با یک پرونده قتل دیگر در زندان درگیر بود.   قتل وحید مرادی در زندان رجایی شهر کرج رخ داده بود

 

خبرها حکایت از این داشت که وحید مرادی ، شرور سرشناس تهران و ملقب به عقاب ایران هنگام هواخوری در زندان با یکی دیگر از زندانیان درگیر شده و در جریان این درگیری با ضربات جسم تیزی به قتل رسیده است.

 

بیوگرافی و عکس قاتل وحید مرادی در زندان

 

سعید قاتل وحید مرادی در زندان

 

قاتل وحید مرادی کیست؟

 

شامگاه 13 بهمن سال 95 بود که درگیری چند تن از اراذل و اوباش در خیابان منصور و آشتیانی به پلیس گزارش شد. اکیپی از ماموران کلانتری بیسیم به محل حادثه اعزام شدند.

 

با حضور ماموران مشخص شد که در جریان این درگیری فردی به نام علی با شلیک گلوله اسلحه شکاری به قتل رسیده است. تحقیقات نشان داد که مقتول با ضرب گلوله سعید، یکی از اشرار سطح یک تهران به قتل رسیده است.

 

اقدامات پلیسی برای دستگیری سعید و همدستش در دستور کار کارآگاهان قرار داشت تا سرانجام مخفیگاه هر دو آنها در فاز دوم اندیشه و شهرستان قم – منطقه توانیر شناسایی شد.

 

با شناسایی مخفیگاه سعید و همدستش، هر دو در دو عملیات همزمان در شامگاه یکشنبه 15 بهمن 1395 دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شدند.

 

در جریان تحقیقات از سعید مشخص شد که او علاوه بر قتل علی، در یک سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در شهرستان لاهیجان نیز نقش داشته است.

 

جنایت در زندان

 

چند روز گذشته هنگام هواخوری میان وحید مرادی و سعید درگیری لفظی رخ داد که این درگیری در سالن زندان نیز ادامه پیدا کرد. در ادامه این درگیری به زد و خورد تبدیل شد که در نهایت وحید با جسم تیزی به قتل رسید.هم اکنون تحقیقات از سعید برای رازگشایی از این پرونده قتل ادامه دارد.

 

بیوگرافی و عکس قاتل وحید مرادی در زندان