اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

تایید زدن اسپری فلفل به آسیه پناهی برای تخریب کپر محقرش (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
تایید زدن اسپری فلفل به آسیه پناهی برای تخریب کپر محقرش (عکس)

تایید زدن اسپری فلفل به آسیه پناهی برای تخریب کپر محقرش (عکس)

 

به گزارش ایران ناز مرگ تلخ آسیه پناهی در حین دفاع از خانه ی کوچکش یا همان کپری که شهرداری با بیل مکانیکی برای تخریبش رفت و به پیرزن گریان اسپری فلفل زد همچنان خبر ساز است . ویلاسازی در ارتفاعات تهران در حالی ادامه دارد که یک زن کپرنشین در کرمانشاه پس از تخریب کپر و انتقال به کمپ ترک اعتیاد این شهر توسط ماموران شهرداری، جان خود را از دست داد!

 

?رییس سازمان بازرسی کل کشور: ماموران شهرداری فاقد دستور قضایی تخریب بودند و برای اینکه مقاومت متوفی را بشکنند تا مانع تخریب آلونک نشود، از اسپری فلفل غیرمجاز استفاده کرده‌اند ( منبع ایسنا )

 

ماموران اجرائیات شهرداری کرمانشاه پس از دریافت حکم قضایی مبنی بر رفع تخلف از زمین خواران به محدوده انتهای شهرک کیانشهر در منطقه سه شهرداری کرمانشاه مراجعه کرده و در حین انجام ماموریت به یک کپر که در راستای زمین خواری ایجاد شده بود، برخورد کردند.

 

تایید زدن اسپری فلفل به آسیه پناهی برای تخریب کپر محقرش (عکس)

 

روز گذشته مدیر اجرائیات شهرداری کرمانشاه در واکنش به این حادثه و با بیان اینکه این زن به ظاهر معتاد به همراه دختر و نوه اش در این کپر زندگی می‌کردند گفت: این زن به اخطار مأموران برای خروج از کپر توجهی نکرد از این رو ماموران خانم کمپ ترک اعتیاد چشمه سفید در محل حاضر شدند و وی را که مقاومت می‌کرد به اردوگاه منتقل کردند. شهبازی افزود: این فرد پس از انتقال به اردوگاه چشمه سفید دچار حالت تهوع شد و در نهایت پس از حضور پزشکان مرکز فوریت های پزشکی جان خود را از دست داد.

 

وی با بیان اینکه این شخص به هیچ عنوان توسط ماموران شهرداری مورد ضرب و شتم قرار نگرفته است، گفت: دلایل وقوع این حادثه با کمک دستگاه قضایی در حال بررسی است. در صورتی که دستگاه قضایی فردی یا افرادی را در فوت این زن مقصر تشخیص دهد، بدون هیچ‌ کوتاهی برخوردهای لازم انجام خواهد شد.

 

مرگ دلخراش آسیه پناهی همچون قتل خونبار رومینا موجی از واکنش را در پی داشت. عدالت‌خواهان از این گفتند که شهردار فعلی کرمانشاه قبلا و در دوران قالیباف شهر منطقه 5 تهران بوده و نامش در پرونده املاک نجومی مطرح است. آن‌ها هم‌چنین این پرسش را مطرح کردند که چطور برای آجر از آجر تکان دادن ویلای شبنم نعمت زاده مدت‌ها زمان نیاز بود اما برای خراب کردن پنج متر آلونک غیرقانونی آسیه پناهی پنج دقیقه هم زمان نیاز نبود؟

 

ماجرای ساخت ویلای سفید در قلب توچال در روز روشن چه بود؟

 

تایید زدن اسپری فلفل به آسیه پناهی برای تخریب کپر محقرش (عکس)

 

خبرگزاری ایسنا سال 97 در خبری نوشته بود: اخیرا تصویر ویلایی مجلل در ارتفاعات تهران در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. ویلایی که به رنگ‌های سرخ و سفید وسط کوه و روی شیبی بسیار تند ساخته شده است. در نگاه اول باور کردنی نیست که چنین ویلایی در این مکان ساخته شده باشد ولی متاسفانه پیگیری‌های ایسنا نشان می‌دهد که ساخت این ویلا در ارتفاعات تهران واقعیت دارد.

 

ماجرای ساخت ویلای سفید در قلب توچال در روز روشن

 

اکبر شیخ‌زاده -رییس اداره محیط زیست شمیرانات ضمن تایید این موضوع اظهار کرده بود که این ویلا خارج از منطقه حفاظت شده البرز مرکزی و مناطق تحت مدیریت محیط زیست ساخته شده است.وی ادامه می‌دهد که ساخت این ویلا داخل اراضی ملی بوده و از آنجایی که متولی اراضی ملی منابع طبیعی است، آن‌ها باید در این‌باره پاسخگو باشند.

 

اما در ادامه حسن شکری -رییس اداره منابع طبیعی شمیرانات- نیز در این باره توضیح داده بود: ویلایی که در دامنه‌های توچال ساخته شده است در منطقه‌ و اراضی ملی است که توسط شخصی تصرف شده است. ما در مراجع قضایی طرح شکایت کیفری کردیم ولی باتوجه به اینکه فرد سازنده در محدوده مذکور سند مالکیت دارد اعتراض ما کار به جایی نبرد.

 

به گفته رییس اداره منابع طبیعی شمیرانات سند مالکیت فرد سازنده یک سند بسیار قدیمی است که در حال حاضر اعتباری ندارد و از نظر منابع طبیعی آن محدوده جزو اراضی ملی است.

 

تایید زدن اسپری فلفل به آسیه پناهی برای تخریب کپر محقرش (عکس)