وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

تا سه میلیارد تومان ویلا فلت بخریم یا ویلا نیم پیلوت؟

تا سه میلیارد تومان ویلا فلت بخریم یا ویلا نیم پیلوت؟

همیشه موقع سفر به شمال عاشقش می شویم و با خود فکر می کنیم کاش می شد در آنجا یک ملک بخریم. این یک ایده اولیه است.

 

بودجه یک معیار مهم در مسیر دادن به این ایده است، بیشتر پرسش هایی که درخصوص خرید ویلا در شمال عنوان می شود پیرامون بودجه و هزینه مورد نیاز است، آیا با یک میلیارد تومان می شود در شمال صاحب ویلا شد؟ با دو میلیارد چطور؟ سه میلیارد چه؟

 

تا سه میلیارد تومان ویلا فلت بخریم یا ویلا نیم پیلوت؟

خرید ویلا

 

نظر به این که قیمت ویلا در شمال رشد فزاینده ای داشته و بطور مثال در چمستان که خرید ویلا تا مدتی پیش با 300 میلیون هم شاید شدنی بود اما امروز حداقل قیمت ویلا در چمستان 1 میلیارد است و عملا با کمتر از این مبلغ نمی شود یک ویلای امن، سنددار و مجهز به برق و گاز و امتیازات شهری خریداری کرد، از این رو ما فرض را بر این گذاشته ایم که با در اختیار داشتن 3 میلیارد پول، خواهان خرید ویلا در شمال هستید اما مردد که ویلا فلت بهتر است یا نیم پیلوت. به این پرسش پاسخ خواهیم داد.

 

ویلای فلت

ویلای یک طبقه ویلای فلت نام می گیرد، ویلایی که هیچ اختلاف سطحی در آن دیده نمی شود و در کمال سادگی اجرا شده.

 

ویلای فلت پر از هوای تازه است، آزادی و جریانی بی‌نظیر را ارائه می دهد و لحظات جادویی زندگی روزمره را بهبود می‌بخشد.

 

از فضاهای پر نور گرفته تا گوشه های دنج و صمیمی، این دستاور خرید ویلا فلت در شمال است، شما با یک خنده و شادی از ته دل و با گرامی داشتن همه چیز هایی که در زندگی واقعاً مهم هستند در ویلا فلت در حال زندگی هستید.

 

تجربه ما به طور مداوم نشان می دهد که اغلب خریداران، ویلا های ییلاقی و فلت را دوست دارند بدون شک این نوع ویلا، برای افراد مسن یا ضعیف مناسب است از طرفی همانطور که اشاره شد دنج، جادار و دلباز است و برای دورهمی ها عالی است.

 

ویلای نیم پیلوت

 

تا سه میلیارد تومان ویلا فلت بخریم یا ویلا نیم پیلوت؟

پروژه اجرایی توسط تیم اول خونه

 

برای تعریف یک ویلا نیم پیلوت باید به خط سقف و پنجره های طبقه بالا توجه کرد، اگر ویلا دارای اتاق خوابی با پنجره در انتهای شیروانی است یک ویلا نیم پیلوت است.

 

به عبارت دیگر، در ویلای نیم پیلوت بین سقف طبقه اول و لاین پشت بام، یک محوطه زیر شیروانی یا فضای نشیمن وجود دارد.

 

بنابراین ویلای نیم پیلوت، یک خانه 1 طبقه است که یک طبقه دوم جزئی به آن اضافه شده است تا فضای بیشتری در اختیار باشد، استفاده کارآمد از متراژ مربع و گزینه‌ های متنوع تر از نظر چیدمان دستاورد این نوع ویلاست.

 

بعلاوه، خرید ویلا نیم پیلوت می تواند راهی عالی به دست آوردن بهترین های هر دو دنیا باشد! این ویلا دارای یک آشپزخانه باز بزرگ و یک اتاق خواب اصلی در طبقه اول با کمد دیواری بزرگ است که طبق تعریف ما از نیم پیلوت، اتاق خواب اصلی در طبقه اصلی و سایر اتاق خواب ها در طبقه دوم هستند، بنابراین اگرچه آن ها از نظر فنی خانه های دو طبقه نیستند، اما ارتفاع و احساس یک خانه 2 طبقه و راحتی فضاهای نشیمن مرکزی را دارند.

 

آیا ساخت ویلا نیم پیلوت در شمال ارزان تر است؟

انتظار پرداخت بیشتر را داشته باشید، به ازای هر متر مربع، ساخت ویلا نیم پیلوت از فلت بیشتر خواهد بود به این معنی که پایه‌ های ساختمانی بیشتر و مصالح سقف بیشتری لازم است.

 

طراحی ساده و چیدمان کاربردی ویلا نیم پیلوت به شما این امکان را می دهد تا ویلایی بسازید که هر بار که از در عبور می کنید شما را به وجد آورد و این نتیجه خرید ویلا دوبلکس در شمال است.

 

خرید نیم پیلوت یا فلت؟

ویلا های چند سطحی مزایای زیادی دارند، اما دارای چند اشکال ذاتی هستند مانند هزینه گرمایش و نگهداری اما ویلا های فلت دارای معایبی از جمله حریم خصوصی کمتر هستند.

 

در نهایت، این فقط یک ترجیح شخصی است و بودجه و اهداف شما نوع ویلا را تعیین می کند.

 

قیمت خرید ویلا نیم پیلوت و فلت

 

تا سه میلیارد تومان ویلا فلت بخریم یا ویلا نیم پیلوت؟

قیمت ویلا فلت و نیم پیلوت

 

عموما سه میلیارد تومان برای خرید ویلا، یک قیمت بسیار پرمتقاضی است، خیلی ها مایلند بدانند با 3 میلیارد تومان پول آیا می شود ویلا در شمال خرید، اگر آری مثلا در چه شهر هایی؟

 

عموما گران ترین ویلا های مازندران مربوط به نوشهر، رویان، چالوس، متل قو و رامسر است، نزدیکی دریا و جنگل در نوشهر خیلی از سرمایه گذاران را به این شهر علاقمند کرده اما قیمت ویلا بسیار بالاست و با 3 میلیارد تومان نمی توان صاحب ویلای فلت یا نیم پیلوت شد، رویان و نور هم به همین شکل است، قیمت زمین در رویان و نور بسیار بالاست و عموما قیمت زمین به تنهایی شاید بالغ بر 3 میلیارد تومان باشد.

 

اما قرار نیست حتما در چالوس و رامسر ویلا بخریم، به سراغ شهر هایی چون چمستان و محمودآباد می رویم که گویا سخاوتمندترند!

 

شهر های مناسب برای خرید ویلا با 3 میلیارد

 

1) چمستان

قیمت خرید ویلا در شهر های مرکزی مازندران ارزان تر است بنابراین اگرچه با 3 میلیارد تومان شاید اصلا نتوان در غرب استان ویلای ارزشمندی پیدا کرد اما برای خرید ویلا فلت و نیم پیلوت با این قیمت چمستان عالی است، محمودآباد و سرخرود هم اعلام آمادگی می کنند.

 

در چمستان برای خرید ویلای نیم پیلوت و فلت (یک ویلای سند دار، همراه با انشعابات، امکانات شهری و امنیت)، به ترتیب به حداقل 1 میلیارد و 1.5 میلیارد تومان پول نیاز است و با 3 میلیارد می توان ویلایی با آپشن های بیشتر و لوکیشن بهتر خریداری کرد.

 

بهترین شهر برای خرید ویلا فلت و نیم پیلوت تا سقف 3 میلیارد تومان، چمستان است چون اغلب ویلا های ساخته شده در چمستان به سبک فلت و نیم پیلوت است با این هدف که اکثر مردم توان خرید و سرمایه گذاری داشته باشند.

 

در دیگر شهر های مرکزی چون آمل و محمودآباد و سرخرود اگرچه خرید با این قیمت شدنی است اما محدودیت هایی دارد.

 

2) سرخرود، محمودآباد، آمل

برای خرید ویلا در سرخرود با 3 میلیارد تومان نمی توان در بلوار ساحلی و مناطق نزدیک به دریا ویلا خرید اما در مسیر آمل به سرخرود معروف به جاده سیاه کلا که منطقه ای حاشیه ای و دور از دریا برای سرخرود به حساب می آید امکان خرید با این قیمت فراهم است.

 

خرید ویلا در محمودآباد هم حکایت مشابهی دارد و در مناطق شهری و ساحلی با این قیمت خرید ویلا فلت و نیم پیلوت شدنی نیست اما در مناطق حاشیه ای و روستا های اطراف که اتفاقا بد هم نیستند مانند کلوده، حسین آباد، قصاب کتی و عشق آباد واقع در امتداد مسیر آمل به محمودآباد، با 3 میلیارد تومان ویلا فلت و نیم پیلوت ارائه می دهند.

 

در آمل هم می شود با 3 میلیارد ویلا فلت خرید اما باز هم در مناطق حاشیه ای و نه اصلی آمل. لازم به توضیح است که این مناطق حاشیه ای نه تنها بد نیستند که برای سرمایه گذاری در شمال بسیار مناسبند صرفا چون از دریا و جنگل فاصله گرفته اند با قیمت مناسب تر به فروش می رسند و این فرصت نابی است برای ما که با بودجه کمتر به فکر آینده ایم.

 

ویلای رؤیایی تو

ما اعتقاد داریم ساخت ویلا اعم از فلت یا دوبلکس باید به نوعی باشد که باعث ‌شود یک خانه احساس خانه بودن به شما بدهد و در پروسه خرید ویلا نیز باید به چیزی رسید که همان حس در وجودمان احیا شود.

 

در اول خونه، ویلای رویایی را که همیشه می‌خواستید، در مکانی که همیشه دوست داشتید به دست تان خواهیم رساند ما چه در ساخت ویلای شمال و چه در خرید فلت و نیم پیلوت همراه شما خواهیم بود.

 

ما شرایط خرید اقساطی انواع ویلا را فراهم نموده ایم تا بیشتر مخاطبانمان بتوانند سرمایه گذاری را که لازمه زندگی امروز است استارنت بزنند. شما می توانید فایل ویلا ها را روی وبسایت اول خونه مشاهده کنید.

روانشناسی آنلاین ، خدمات مشاوره

روانشناسی آنلاین ، خدمات مشاوره