اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

تبلیغات حرفه ای خود را به چاپ تهران بسپارید

مجموعه : گوناگون
تبلیغات حرفه ای خود را به چاپ تهران بسپارید

تبلیغات حرفه ای خود را به چاپ تهران بسپارید

 

یکی از روش های بازاریابی برای کسب و کارهای مختلف، چاپ تبلیغات حرفه ای می باشد.

 

برخی از شرکت ها و سازمان ها با دادن هدایای تبلیغاتی در قالب چاپ جعبه چاپ تقویم رومیزی و دیواری، چاپ سالنامه و … علاوه بر تبلیغات به مشتریان خود یک هدیه ی سودمند می دهند.

 

این نوع از تبلیغات موجب جذب مشتری می شود و افراد به شرکت ها و سازمان ها اعتماد بیشتری می کنند.

 

مجموعه ی چاپ تهران با در اختیار داشتن یک تیم حرفه ای، ابزار و دستگاه های برتر دنیا می تواند تبلیغات سودمندی برای شما انجام دهد.

 

تبلیغات حرفه ای با چاپ جعبه

چاپ جعبه یکی از روش های تبلیغاتی محسوب می شود. شما می توانید برای قراردادن هدایای تبلیغاتی خود اعم از ست های مدیریتی، پاور بانک و … از جعبه های زیبای تبلیغاتی استفاده کنید.

 

مقوای مناسب برای ساخت جعبه های تبلیغاتی مقوای ایندربرد می باشد. این مقوا در هر دو سمت سفید است اما معمولا قسمت داخلی مقوا را تک رنگ یا دو رنگ می کنند.

 

مقواهای ایندر برد بسیار محکم و مقاوم می باشند از این مقواها برای جعبه های لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و … استفاده می شود.

 

برخی از شرکت ها برای جذابیت بیشتر جعبه های تولیدی خود از روش های مختلفی اعم از طلا کوب، نقره کوب و … برای چاپ لوگوی شرکت استفاده می کنند.

 

مجموعه ی چاپ تهران ابزارها و نیروهای متخصصی در زمینه ی تولید انواع جعبه های تبلیغاتی دارد. تمام رستوران ها، کافی شاپ ها، قنادی های خانگی و … می توانند چاپ انواع جعبه های تبلیغاتی خود را به مجموعه ی چاپ تهران بسپارند.

 

چاپ سربرگ ، تبلیغات حرفه ای با چاپ تهران

چاپ سربرگ

 

تبلیغات با چاپ سربرگ

چاپ سربرگ بر روی انواع کاغذهای اداری یکی از روش های ارزان و موثر در تبلیغات چاپی می باشد. کلیه ی مکاتبات اداری بر روی کاغذ هایی با سربرگ چاپ شده در ابتدای آن صورت می گیرد.

 

کاغذهای تحریر و کتان مناسب ترین کاغذهای اداری می باشند و سربرگ ها با طرح های مختلف بر روی این کاغذها چاپ می شود.

 

طراحی سربرگ های کاغذ باید متناسب با نوع کسب و کار شرکت مربوطه باشد طراح باید خطای دستگاه برش را در مدل طراحی خود در نظر بگیرد. ابعاد استاندارد سربرگ ها A4 و A5 می باشند.

 

سربرگ ها از اقلام ضروری محیط های اداری می باشند از این رو قیمت تمام شده ی چاپ سربرگ بسیار حائز اهمیت است. برخی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت سربرگ ها عبارتند از:

 

• نوع و گرم کاغذ: هرچقدر کاغذ انتخابی برای چاپ سربرگ از کیفیت بالاتری برخوردار باشد قیمت نهایی سربرگ ها بیشتر خواهد شد.

• روش چاپ: هزینه های چاپ دیجیتال و افست متفاوت است.

 

چاپ کاتالوگ ، تبلیغات حرفه ای با چاپ تهران

چاپ کاتالوگ

 

تبلیغات با چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ یکی از ابزار اصلی برای تبلیغات حرفه ای می باشد. کاتالوگ یا کالانما از تعدادی صفحات کاغذی تشکیل شده است که دارای اندازه های استانداردی می باشند.

 

درکاتالوگ ها محصولات یا خدمات شرکت ها یا سازمان ها معرفی می شوند. برخی از شرکت ها با طراحی کاتالوگ سعی در تبلیغات و جذب بیشتر مشتری دارند.

 

برای چاپ کاتالوگ سریع می توان از روش چاپ دیجیتال استفاده کرد. چنانچه قصد چاپ کاتالوگ با تیراژ بالا را دارید می توانید از روش چاپ افست استفاده کنید. برای روکش کاتالوگ ها از انواع ورنی، سلفون طرح دار، لمینت و … استفاده می شود.

 

چاپ افست ، تبلیغات حرفه ای با چاپ تهران

چاپ افست

 

انواع تکنیک های چاپ تبلیغات

مجتمع چاپ تهران با در اختیار داشتن دستگاه های مختلف چاپی قادر است هر نوع چاپی را بنا به درخواست مشتری انجام دهد. مشتریان می توانند با خیالی آسوده تبلیغات حرفه ای خود را به ما بسپارند. سه نوع از روش ها چاپ عبارتند از:

 

• چاپ افست: تصاویر به پلیت ها انتقال پیدا می کنند و پس از آن به پوشش پلاستیکی منتقل می شوند. آنگاه تصاویر بر روی کاغذ چاپ می شود.

 

چاپ دیجیتال: تبلیغات حرفه ای با چاپ دیجیتال موجب سرعت بخشیدن به فرآیند چاپ می شود. در چاپ دیجیتال از تونر به جای جوهر استفاده می شود و کیفیت تصاویر چاپ شده با دستگاه های دیجیتال نسبت به سایر دستگاه ها کمتر است البته امروزه دستگاه های دیجیتال با کیفیتی وارد بازار شده اند.

 

• چاپ اسکرین: چاپ اسکرین نوعی از تبلیغات حرفه ای بر روی پارچه، چوب، شیشه و … می باشد. در این روش فرآیند چاپ با صفحات مشبک انجام می گیرد.

 

تبلیغات با چاپ سالنامه

چاپ سررسید و سالنامه یکی از روش های تبلیغات حرفه ای در پایان سال می باشد. سازمان ها و شرکت ها با چاپ سالنامه و هدیه دادن آن به کارمندان و مشتریان خود محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن تبلیغ می کنند.

 

معمولا در جلد رویی سالنامه لوگو و برند شرکت مربوطه چاپ می شود. طراحی و جنس کاغذی که برای چاپ سالنامه استفاده می شود باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد در عین حال هزینه ی تمام شده ی چاپ سالنامه باید برای شرکت ها مناسب باشد.

 

برخی از مزایای چاپ سالنامه عبارتند از: سالنامه در طول سال در اختیار فرد می باشد. به همین دلیل یک تبلیغات با ماندگاری طولانی محسوب می شود.

 

همه ی افراد جامعه می توانند از سالنامه استفاده کنند بنابراین سالنامه یک هدیه ی سودمند می باشد.  شما می توانید از صفحات زیاد سالنامه به طور هوشمندانه برای تبلیغات استفاده کنید.

 

تبلیغات با چاپ بروشور

بروشور یک روش تبلیغات حرفه ای در سازمان ها وشرکت ها می باشد. در بروشورها اطلاعات مختصری در رابطه با خدمات و محصولات شرکت ها قرار داده می شود. اهداف چاپ بروشور عبارتند از:

 

• اطلاعات: بروشورها از چندین برگه ی کوچک تشکیل شده اند و اطلاعات کوتاهی را به مشتریان خود می دهند.

تبلیغات حرفه ای: شرکت ها با دادن اطلاعات مختصری در رابطه با فعالیت های خود، مشتریان را به استفاده از خدمات و محصولات تشویق می کنند.

• آموزش: یکی دیگر از اموری که به تبلیغات حرفه ای بروشورها کمک می کند آموزش می باشد.

 

برخی از مزایای بروشورها عبارتند از: بروشورها را می توان به آسانی توزیع کرد. یک روش تبلیغاتی مقرون به صرفه می باشد. داخل بروشورها اطلاعات کلی و جامعی قرار می گیرد به طوری که پاسخگوی سوالات اصلی مشتریان باشد.

 

مجتمع چاپ تهران در کلیه ی امور تبلیغاتی چاپ فعالیت دارد و می تواند در این زمینه خدمات با کیفیتی به شما ارائه دهد.

 

شما میتوانید تبلیغات حرفه ای خود را در چاپخانه تهران با بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید