تحقیر جنسی انگیزه قاتل دختر شاخ اینستاگرام (عکس)

تحقیر جنسی انگیزه قاتل دختر شاخ اینستاگرام (عکس)

تحقیر توانایی جنسی این مرد علت قتل دختر شاخ اینستاگرام (عکس)

 

به گزارش ایران ناز پس از جنجال پیدا شدن جسد دختر زیبارو و شاخ اینستاگرام درون یک چمدان , سرانجام پلیس توانست قاتل این زن زیبارو را دستگیر کند .

 

قاتل میگوید بخاطر اینکه این دختر زیبا توانایی جنسیش را تحقیر کرده دست به قتل زده است !گاريف به قتل خانم دکتر و مدل روسي اعتراف کرد. قاتل درباره رفتار‌هاي تحقيرکننده ايکاترينا مي‌گويد: چند بار به من توهين کرد و به توانايي جنسي و وضعيت اقتصادي من اهانت کرد و ديگر نتوانستم تحمّل کنم. او مي‌گويد: حدود پنج بار به گردن و سينه اش با چاقو ضربه زدم.

 

تحقیر جنسی انگیزه قاتل دختر شاخ اینستاگرام (عکس)

 

روزنامه «ديلي ميل» انگلستان جزئيات هيجان انگيزي از معماي قتل مدل و بلاگر گريم، «ايکاترينا سيموچکينا» 33 ساله منتشر کرد. جسد اين مدل در چمدان مسافرتي داخل خانه اش در مسکو پيدا شد.

 

تحقیر جنسی انگیزه قاتل دختر شاخ اینستاگرام (عکس)

 

يک متخصص در فناوري اطلاعات به نام «ماکسيم گاريف» 33 ساله، دوست و معشوقه ايکاترينا به قتل و قرار دادن جسد او در چمداني در داخل خانه اش اعتراف کرد.

 

تحقیر جنسی انگیزه قاتل دختر شاخ اینستاگرام (عکس)

 

کارآگاهان ماکسيم را پيش از آنکه سوار ماشين پليس کنند و به دفتر رسمي بازجويي ببرند، مورد سؤال و جواب قرار دادند. او ادعا مي‌کند ايکاترينا ستاره اينستاگرام که پزشک هم بوده، به توانايي‌هاي جنسي و مادي او اهانت کرده است.

 

گاريف به قتل خانم دکتر و مدل روسي اعتراف کرد. قاتل درباره رفتار‌هاي تحقيرکننده ايکاترينا مي‌گويد: چند بار به من توهين کرد و به توانايي جنسي و وضعيت اقتصادي من اهانت کرد و ديگر نتوانستم تحمّل کنم. او مي‌گويد: حدود پنج بار به گردن و سينه اش با چاقو ضربه زدم.

 

قاتل از کاري که کرده ابراز تأسف کرد و گفت: بله متأسفم و در فرآيند تحقيق کمک خواهم کرد.

 

ايکاترينا پزشکي خوانده بود و در زمينه امراض پوستي تخصص داشت، او در يکي از بيمارستان‌هاي مسکو کار مي‌کرد و مدرک خود را از دانشگاه تحقيقات علوم پزشکي ملي روسيه «پيروگوف» وابسته به وزارت بهداشت روسيه دريافت کرده بود. او پيشتر در مسابقه ملکه زيبايي مسکو شرکت کرده و در اينستاگرام بيش از 85 هزار فالوئر داشت.