اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

ترند ابروی 2021 نچرال و طبیعی

ترند ابروی 2021 نچرال و طبیعی

ترند ابروی 2021 نچرال و طبیعی

 

 

اگر علاقه مند دنیای مد و فشن باشید این روزها در فضای مجازی چهره های جذاب یا به عبارتی عجیب زیاد می­بینید. چهره های که در نگاه اول شاید بگویید این چیز ها که دیگر مد نیست و یا با چه رویی از خانه خارج می­شوند.

 

چهره های هالیوودی و بسیاری از مدل های مشهور افرادی هستند که این تغییرات را با شجاعت در چهره و استایل خود اعمال می­کنند.

 

مد و مدرنیته همیشه به گذشته چشم دارد و یک پای خود را با اصالتی که در گذشته داشته سفت می­کند. چنانچه می­بینید تمام مدل های ترند امروزه رگه های در گذشته دارند و پیشینه ی خود را در آغوش کشیده اند.

 

ترند ابروی 2021 نچرال و طبیعی

 

فریدا کالو یکی از زنان نامدار دنیای هنر و نقاش معاصر مکزیکی با چهره ای خاص و ابروهای پیوسته یکی از المان های تغییر مدل ابرو در عصر حاظر است. فریدا در سال 1907 به دنیا آمد و از آن زمان تا کنون این اولین باری است که ابروهای طبیعی از بیشترین جذابیت میان مردم برخوردار بوده است.

 

طی 100 سال اخیر مشاهده شده جهان و مردم آن به سمتی هدایت شدند که آزادی خود را فریاد بزنند و محدودیت ها را از بین ببرند.

 

انقلاب آزادی اندیشه در کتاب ها و افکار و حتی پوشش و چهره افراد ریشه داد و باعث رشد فردی افراد به سمت آزاد و رها بودن و نشان دادن این آزادی در تمام ابعاد زندگیشان شده است.

 

مد و فشن این روزها طرح های عجیبی برای زنان و مردان طراحی می­کند. چیزی شبیه لباس های پیرمردان و پیرزنان. چهره های متفاوتی را روی صحنه کت واک می­آورد.

 

سوفیا حاجی‌پانتلی را اکثر دنبال کنندگان فضای مجازی دیده اند. مدلی با ابروهایی پرپشت و بلند و پیوسته.

 

چیزی که کمتر کسی به انجام آن روی می­آورد یعنی دست نزدن به ابروها به مدت دو سال این مدل زیبا انجام داده است و زیبایی خود و چشمان درشتش را بدون برداشتن ابروهایش قبول کرده.

 

شجاعت و نیاز به آزادی همیشه در فریاد زدن نیست بلکه گاهی شکستن تابو هایی که برای زیبایی زنان ترسیم کرده اند و زنان را مجبور به پیروی از آن برای زیبا بودن می­کنند فریادی برای داشتن آزادی است.

 

سوفیا چهره ای شبیه به فریدا دارد و از ابروهایی پیوسته برخوردار است. هر دوی این زنان نامدار و شجاع هستند و تن به معیار های منسوخ شده ی زیبایی نداده اند.

 

ترند ابروی 2021 نچرال و طبیعی

 

ترندهای ابرو اکنون با ده سال پیش بسیار متفاوت است.

 

اگر عکس های قدیم مادر یا حتی بازیگران هالیوودی را تماشا کنید می­بینید که در گذشته ابروهایی نازک به عنوان قاب چهره قرار داشت و از تتوهایی نازک برای زیباتر شدن استفاده می­کردند.

 

اکنون اما زیبایی در سادگی و نچرال بودن چهره است. ابروهایی دست نخورده و پر این روز ها از مواردیست که هرکسی دوست دارد داشته باشد و از میکروبلیدینگ ها و تتوهایی استفاده می­کنند تا کوچک بودن ابروهایشان را با ابرویی پر جایگزین کنند.

 

استفاده از انواع سایه ابرو یا هاشور ابرو پودری، مدادی و ماژیکی در کنار صابون های ابرو برای لیفت ابرو استفاده می­شود تا ابروها بالا برود و مرتب‌تر به نظر برسد. این کار در پایین آوردن سن افراد تاثیر بسزایی دار.

 

هرچند اکنون ابروهایی پر و دست نخورد مد است اما به علت جریان سریع دنیای فشن طولی نخواهد کشید که ابروهایی نخ مانند دوباره جای ابروهای نچرال را خواهد گرفت و چهره های قدیم هالیوودی دوباره مد خواهد شد.

 

اکنون اما این سبک ابروها که آزادی زنان از معیار های پوچ زیبایی را فریاد می­زند باب میل بسیاری از زنان قرار گرفته است. گویی بسیاری از زنان علاقه داشتند تا خود را بدون لوازم آرایشی و میکاپ های زیاد دوست داشته باشند و امروز میتوانند بدون ماسک های زیبایی وارد خیابان شوند.

 

 

ابروهای کادر دار که از متد های تتوی فیبروز و بلید استفاده می­کنند از دیگر ترند های ابروی سال 2021 هستند که چهره ی شما را نچرال و ساده می­کنند.

 

البته کادر یا متد های سایه مانند که داخل ابرورا پر می­کنند خیلی مورد توجه نیستند و بیشتر میکروبلیدینگ که توسط دستگاه مخصوص بلید و با سوزن های مخصوصی انجام می­شود مورد توجه جوانان قرار گرفته است. این متد هم ابروهایی طبیعی را ایجاد می­کند و تارهای نازکی با دستگاه داخل ابرو می­کشد.

 

ابروهای کادر دار و تمیز یا ابروهای میکروبلیدینگ شده هر دو چهره را صاف تر و دلنشین تر می­کنند. همچنین درباره فواید میکروبلیدینگ ابرو می‌توانید این متن را بخوانید .

 

داشتن ابروهای پر و بلند که ترند این سال است چشم های شما را نافذتر و زیبا تر خواهد کرد و در واقع باعث می­شود بدون آرایش و لوازم آرایشی سنگین چهره ای زیبا و طبیعی داشته باشید.

 

در واقع ابروهایی که زیر ابرو دارند و برنداشته شده هستند باعث درشت تر شدن چشم ها می­شوند و از طرفی چهره شما را شلخته نشان نمی­دهند و کشیدن یک خط چشم متناسب با حالت چشمانتان شما را در داشتن یک چهره ی امروزی تر کمک خواهد کرد.

 

شما می­توانید انتخاب کنید ابروهایتان پر و بلند و دست نخورده باشد یا کادر دار و تمیز. هر دو مورد جذاب و زیبا هستند و بسته به چهره ی هر فرد فرق می­کند که کدام مورد را انتخاب کند.

 

اگر ابروهایی پرپشت را انتخاب کنید داشتن یک فرچه و صابون ابرو برای شما گزینه ای مهم به شمار می­رود و اگر ابروهایی کادر دار را انتخاب کنید می‌توانید بدون استفاده از میکروبلیدینگ با سایه ابرو این کار را انجام دهید و از برند های گلدن رز، آکوا یا اتود استفاده کنید.

 

می­توانید برای رنگ ابرو هم رنگ هایی مثل مشکی و قهوه ای را ترکیب کنید تا رنگ مورد نظرتان را بدست آورید. انواع جدید این سایه ابروها به صورت کاسه‌ای یا مدادی در بازار موجود است که می­تواند باعث زیبایی هرچه بیشتر چهره شما شود.

 

با داشتن سایه ابرو نیازی به رنگ مو و اکسیدان نخواهید داشت و مشکل قرمزی ابروها و استفاده از دکلره های ضد قرمزی را نخواهید داشت.

 

اما جزو آن دسته از افراد هستید که عادت به رنگ کردن ابروهای خود به صورت مرتب دارید بهتر است از اکسیدان های ضد قرمزی و با کیفیت در کنار رنگ ابرو خود استفاده کنید.

 

در هر دوره از دنیای مد و فشن که قرار بگیریم استفاده از مواردی که سلامی و راحتی ما را تضمین کند امری مهم است و باید در درجه اول راحتی و آزادی فردی خود را اولویت قرار دهیم.