اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

تشخیص بیماری با لیس زدن به چشم آنها + عکس

تشخیص بیماری با لیس زدن به چشم آنها + عکس

تشخیص بیماری با لیس زدن به چشم آنها + عکس

 

 

یک زنی که در بوسنی زندگی می نماید با زبانش چشم بیماران را شفا میدهد این زن ادعا میکند تنها زنی ایت که با زبانش می توانند همه را درمان نماید این پیرزن 80 سال دارد و میگوید این کار را می تواند به فرزندانش یاد دهد تا بتوانند با این کار بیماران را شفا دهند و این پیر زن این کارها را مجانی و رایگان انجام میدهد .

 

او می گوید دوست دارد به مردم مریض کمک نماید و آنها را شاد نماید در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویری از دکتر زن با لیس زدن چشم مریض ها بیماری شان را درمان می کند را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

تشخیص بیماری با لیس زدن به چشم آنها + عکس

 

ننه حوا، زن ۸۰ ساله اهل بوسنی با لیسیدن مردمک چشم بیماران، تاکنون توانسته چشم حدود ۵ هزارنفر از ملیت های مختلف جهان از آمریکا تا استرالیا را درمان کند.

 

حوا سلبیک”، زن ۸۰ ساله اهل بوسنی می گوید با زبانش قادر است بیماری های چشمی افراد را درمان کند. وی با لیسیدن مردمک چشم بیماران و خارج کردن فلز، شیشه و گرد و خاک این کار را انجام می دهد.

 

وی قبل از شروع درمان، زبانش را با الکل ضدعفونی می کند. این زن که در بوسنی به “ننه حوا” شهرت دارد ادعا می کند تنها کسی در جهان است که قادر است با زبانش بیماری های چشمی را درمان کند.

 

بنا به ادعای ” حوا” وی تاکنون توانسته حدود ۵ هزار تن از ملیت های مختلف جهان از آمریکا تا استرالیا را درمان کند. وی در این خصوص گفت: ” این کار را از زنی که اتفاقا نامش ” حوا” بود یاد گرفتم.

 

تشخیص بیماری با لیس زدن به چشم آنها + عکس

 

متاسفانه نمی توانم این روش درمان را به بچه هایم انتقال دهم چون آنها از اینکه زبانشان را وارد چشم افراد کنند نفرت دارند. افرادی که به من مراجعه می کنند از کلینیکهای متعددی می آیند که در آنجا درمان نشده اند.

 

من چشم آنها را تمیز می کنم و آنها بهبود می یابند. من این کار را برای کسانی که شغلی ندارند یا بی پول هستند بصورت مجانی انجام می دهم اما بطور معمول هزینه خدمات من حدود ۱۰ یورو است.