اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندان

تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندان

تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندان

 

در این بخش از ایران ناز تازه ترین تصاویر بازیگران و هنرمندان و خبرهای چهره های مشهور ایرانی را برایتان گردآوری کرده ایم. با ما در ایران ناز همراه باشید

 

شروع می کنیم با این عکس خوب از آقا بهزاد خداویسی در حال اهدای خون. کاری پسندیده که هم به سلامتی خود فرد کمک میکند و هم میتواند گره گشای هموطنان و نیازمندان عزیز در مواقع خاص بشود. لازم به ذکر است اگر خونتان از فرط وجود نیکوتین و قطران به غلظت و رنگِ قیر است، وجدان داشته باشید و در فرم اهدا، گزینه ی انتقال به سطل زباله را انتخاب کنید. ممنون.

تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندان

سلفی تعداد زیادی بازیگرِ خانم (به اضافه یک عدد سبیل) در افتتاحیه ی یک جایی (که طبیعتاً از آن همان یک عدد سبیل است.). لیلا بلوکات هم که ماشاالله عکس به عکس تغییر میکند و روی “میو میو” را کم کرده است! لیلا جان برای پروتز گونه پیش کدام دکتر رفته ای؟! بنظر می آید یک جای کارش میلنگد، چون در هیچ جای دنیا برای برجسته کردنِ گونه از توپ پینگ پونگ استفاده نمیکنند! حتماً به یک دکتر خوب نشان بده!

تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندان– ای بابا… اگه تونستین دو دقیقه چیزی نَگین! اگه قرار بود شما بخونین که من این همه خودمو گرفتار نمیکردم!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانگویا نرگس محمدی به عنوان بازیگر نقش سوگلی ناصرالدین شاه در پروژه بعدی جناب ورزی، یعنی “چیستانِ ناصرالدین شاه” انتخاب شده و حسابی دارد خود را برای این نقش به شرایط ایده آل می رساند!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانبهنوش جان برای هضم این دلتنگی ها و رفع این چیزناله ها تنها کاری از دست ما بر می آید، معرفی حسن ریوندی است تا با تماشای کنسرت خنده هایش، درد خودت را فراموش کنی و به حال وِی گریه کنی…
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانعکس قدیمی و شش نفره ی منوچهر هادی و آقای باجناق، به همراه عیال و خواهرِ عیال و دو کوچولوی در راه.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانشاید باورتان نشود ولی چشم و هم چشمی ها به زیبایی و لاکچری و خفن بودنِ آسانسوری که در آن سلفی گرفته میشود هم رسیده.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانسلفی علیرضا جهانبخش و هم تیمی اش در راه اسپانیا. علیرضا با این هدست فقط می تواند حامد زمانی، علیرضا افتخاری، سالار عقیلی و آهنگ انرژی هسته ای تتلو را گوش بدهد. سایر ترانه ها را قبول نمیکند.

تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانعکسی که لادن طباطبایی از پدر و دختر عزیزش در آخرین روز حضورشان در آمریکا گرفته است. شاید هم آخرین روز حضور پدر در آمریکاست!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانبهرام رادان و مهرداد صدیقیان در حال شادی بعد از “گل”.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانتوصیه های الهام بخش سوپراستارِ چشم قشنگ.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانسلفی ساره نورموسویِ نازنین ستاره بلامنازع فیلم “نفس” در کنار کاشف اش در سینما، یعنی نرگس آبیار. پوشش ممتاز و متفاوت ساره کوچولو نسبت به هم سن و سال ها و حتی همکاران بزرگسال تر اش، یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد اوست.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندان– خسته ام آقای دکتر… من فکر نمیکردم اینطوری شه… من نمیخواستم این “باران تویی” تبدیل به ابزار روشنفکری و خودنمایی بشه… اینم یه آهنگ بود، مثل بقیه آهنگا…
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانلذت کندن نارنج به روایت شبنم فرشاد جو. البته بنده لذت چکاندنِ آن روی کله پاچه را به لذت چیدن آن ترجیح میدهم!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانعلی جان متن خیلی تاثیرگذاری بود، ولی جسارتاً آن زمان لبو و باقالی و چای را یک جا میخوردید؟! کلِ خانواده با هم؟! بعد زیر کرسی میخوابیدید؟! اوه اوه اوه…
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانحاضرم شرط ببندم که علی اوجی تا پیش رسیدن به مقبره ی شوپن حتی اسمش را نشنیده بود! در ضمن علی جان وقتی داری متنی را از ویکی پدیا کپی میکنی، اول به تاریخچه ویرایش آن دقت کن که مربوط به تازگی ها نباشد تا صحت مطالب آن قابل تایید باشد و اینکه پس از کپی کردن این علائم ارجاع به منابع [1] و [2] را پاک کن!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانعارف جان مطمئنی که سقف مقبره اصلی ناپلئون است؟! فکر کنم سقف سروس بهداشتی مقبره ناپلئون باشد!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانخاطره جان محض اطلاع امروز چهار شمبه است.طوری میگویند شنبه های بی سلاح انگار مثلاً جمعه ها با با اس 300 در انتهای تقویم منتظرند!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانسختی های زندگی برای همه یکسان است و چهره و غیر چهره نمیشناسد. همانطور که ملاحظه میکنید مهریه سنگین مهدی پاکدل را بر آن داشته که بعد از ظهر ها با موتور مسافرکشی کند.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانعرض تسلیت داریم به سروش جمشیدی نازنین که در غم از دست دادن مادربزرگ اش داغدار است. از خداوند متعال میخواهیم به حرمت تمامی لبخند هایی که سروش بر لب هموطنان اش نشانده، غم به زودی از دلش رخت ببندد.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانسلفی آسانسوری هستی مهدوی با کفش متناسب با شرایط جویِ آلاسکا، شلوار (که چه عرض کنم) متناسب با شرایط جوی سواحل قناری و کاپشنی که میتوان به عنوان نمونه ای مناسب با شرایط جوی ایران قبول کرد.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمنداندوستان و آشنایانِ آرمین هر زمان برق ساختمان و محلشان میرود، از آرمین دعوت میکنند و از او خواهش میکنند که مدادم بخندد، تا بتوانند به کارهایشان برسند.تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانوقتی پس از کلی تاکید به آرایشگرت که مو ها همرنگ ریش ها شوند، خروجی را میبینی.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانامیر جدیدی از آمدن فیلم “من” ساخته سهیل بیرقی به شبکه نمایش خانگی خبر داد. فیلم خوبی است، اگر در سینما ندیده اید، ارزش خریدن دی وی دی اش را دارد.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانبانو معتمد آریا و همراهان در آخرین روزهای ضبط فیلم سینمایی “آباجان” ساخته هاتف علیمردانی.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانالآن چرا باید با دیدن این عکس از جنابعالی در کنار این دلقک شبمان خوش بشود؟!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانمحسن جان از هواداران خجالت نمیکشی از لایکِ خانم مهتاب کرامتی خجالت بکش! دست از این پست های سبک بردار!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانآفرین به علی مشهدی که خیلی خوب وزن کم کرده و هیکلش دارد روی فرم می آید. آفرین، بقیه کمدین ها یاد بگیرند!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانبنظرتان عکاس در جواب سوال “چه ژستی بگیرم؟”، چه گفته که بهناز این صحنه را رقم زده است؟! بگذاریم به حساب سوال روز.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانسلفی الناز حبیبی در کنار متنی که روح پائولو کوئِلیو (نه کوئیلو) هم از گفتن آن خبر ندارد. در ضمن این متن با وجود تلاش بسیار الناز برای تبدیلِ آن به شعر (با دکمه Enter)، یک جمله ی ادبی است و شعر نیست!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانطبق منطقِ هردمبیلی عزیزان، این جمله را هم حتماً ژان پل سارتر گفته.تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانامیرحسین قهرایی کارگردان تحصیلکرده و کادرست برنامه های کمدی که به اولین دوربین مخفی ساز ایرانی معروف است، در سری جدید “شوخی با هنرمندان” مجید خراط ها را گیر انداخته. احتمالاً در یک تیغ فروشی او را سرکار گذاشته است.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانیک “خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است”ِ خاصی در خنده ی ناصر خان محسوس است. در ضمن استاد جسارتاً این شالگردن است یا روتختی است؟! میتوان با پارچه ی آن برای 7 زوج لحاف و تشک دوخت!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانجناب اخشابی در مرحله اول ثابت کن که در این عکس حضور داری، بعد معمای فلسفی مطرح کن!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمنداننمردیم و مفهوم ادیت را هم فهمیدیم.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانعرفان برزین بازیگر خردسال سینما و تلویزیون که در اینستاگرام حسابی فعال است، این عکس را از آخرین سکانس فیلم “ماجان” ساخته رحمان سیفی آزاد در کنار مهتاب کرامتی گرفت. ماجان در زبان مازنی به معنای مادربزرگ است. اگر اشتباه میکنیم شما تصحیح اش کنید، ممنون (ایموجی قلب).
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانهر دو عزیز درست فکر میکردید! :)))
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانحمید گودرزی، داریوش کاردان، بیژن بنفشه خواه و سایر عزیزان در یک قاب زیرخاکی از سال های دهه هفتاد.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمنداناستاد لاچینی (پس از گرفتن عکس): این کی بود؟!

– نمیدونم استاد، فکر کنم بازیگر بودن.

+ کجا بازی کرده؟

– دقیق نمیدونم استاد. تو بیو اینستاگرامش نوشته actress
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانعکسی مربوط به شبِ خراب شدنِ حسین سلیمانی، امیر عظیمی و سایر دوستان بر سر مهران غفوریان.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانجان؟! لاله خانم مفهوم نیست، دقیقاً دارید در چه مورد صحبت میکنید؟! ارتباطش با عکس چیست؟!
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانعلی منصوریان که دیده بخاری از بازیکنان بلند نمیشود و پولی هم برای خرید بازیکن جدید ندارند، لذا دست به کار شده و دارد خود را برای بازی در نیم فصل دوم آماده میکند.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانخاطره بازی تهمینه میلانی با این عکس قدیمی در کنار زنده یاد عباس کیارستمی و نیکی کریمی در حاشیه یک جشنواره سینمایی.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندانبهاره افشاری در کنار یکی از دوستان عزیزش.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمنداننرگس محمدی و سلفیِ هنری طوری که پس از خوردن پوست خرمالو و یا گاززدنِ بِه گرفته است. مطلب امروز هم به پایان رسید، تا مطلب بعدی مراقب خود باشید. یا حق.
تازه ترین تصاویر و خبرهای بازیگران و هنرمندان

مطالب مرتبط:

 

آخرین تصاویر و خبرهای جنجالی بازیگران و چهره ها

 

خبرهای تازه و آخرین تصاویر بازیگران و چهره ها

 

تازه ترین خبرها و عکسهای بازیگران و چهره ها

 

آخرین اخبار و عکسهای بازیگران و چهره های ایرانی

 

جدیدترین تصاویر چهره ها و بازیگران مشهور هالیوود

 

عکسها و خبرهای جدید از چهره ها و بازیگران ایرانی

 

عکس های دیدنی شباهت بازیگران زن ایرانی با خارجی