اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

شماره تلفن تعمیرگاه هیمالیا، الکترو استیل، اسنوا، ایران رادیاتور، مجیک، اخوان

شماره تلفن تعمیرگاه هیمالیا، الکترو استیل، اسنوا، ایران رادیاتور، مجیک، اخوان

شماره تلفن تعمیرگاه هیمالیا، الکترو استیل، اسنوا، ایران رادیاتور، مجیک، اخوان

 

با توجه به افزایش کیفیت لوازم خانگی ایرانی و اطمینان از اصل بودن آن‌ ها و گرانی لوازم خانگی خارجی و عدم اطمینان از اصل بودن آن‌ ها و تحریمات تمایل مشتریان به خرید لوازم خانگی ایرانی افزایش پیدا کرده است، شرکت‌ های تولید کننده لوازم خانگی ایرانی اخیراً محصولات با کیفیت ‌تر و پیشرفته ‌تری را ارائه می ‌دهند.

 

محصولات ایرانی دارای خدمات پس از فروش هستند، از اصل بودن آن‌ ها اطمینان دارید و قیمتشان مقرون به صرفه است، از آن جایی که لوازم خانگی ایرانی با برق کار می ‌کنند و هر لوازمی که با برق کار می ‌کند به دلایل مختلفی همچون نوسانات برق دچار اختلال و خرابی می‌ شود در این مقاله شماره تلفن تعمیرات و خدمات پس از فروش لوازم خانگی ایرانی را برای شما قرار داده ‌ایم.

 

شماره تلفن تعمیرات و خدمات پس از فروش هیمالیا

 

شماره تلفن تعمیرگاه هیمالیا، الکترو استیل، اسنوا، ایران رادیاتور، مجیک، اخوان

 

هیمالیا یکی از بهترین شرکت ‌های لوازم خانگی ایرانی است که محصولات با کیفیتی را تولید و عرضه می ‌کند، این شرکت با بیش از 50 سال سابقه به تولید لوازمی از جمله انواع یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، کولر گازی و ماشین ظرفشویی می ‌پردازد، یخچال فریزرهای هیمالیا در انواع مختلفی از جمله یخچال فریزر دوقلو هیمالیا، یخچال فریزر بالا پایین، فریزر تک، یخچال فریزر بالا، ساید بای ساید تولید می‌ شوند.

 

این شرکت با استفاده فناوری ‌های نوین و قطعات با کیفیت با استفاده از کادر انسانی متخصص و حرفه ‌ای به تولید لوازم خانگی می ‌پردازد، ممکن است هر یک از محصولات این شرکت دچار اختلال و خرابی شوند برای تعمیرات و بر طرف کردن مشکلتان توسط تعمیرکاران حرفه ‌ای با شماره تلفن نمایندگی یخچال هیمالیا در تهران 22631427 تماس بگیرید.

 

شماره تلفن تعمیرات و خدمات پس از فروش الکترواستیل

الکترواستیل یکی از برترین و با کیفیت‌ ترین برند های ایرانی است که به تولید محصولات مختلف برودتی از جمله محصولات فروشگاهی، صنعتی و یخچال ‌های خانگی می‌ پردازد، یخچال‌ های خانگی که توسط شرکت الکترواستیل دارای انواع مختلفی از جمله یخچال ساید بای ساید، یخچال فریزر دو قلو، یخچال فریزر کمبی، یخچال فریزر دو قلوی تو کار، یخچال هتلی، فریزر هتلی، یخچال و فریزر تو کار هتلی، فریزر صندوقی و فریزر استور می ‌باشد.

 

شماره تلفن تعمیرگاه هیمالیا، الکترو استیل، اسنوا، ایران رادیاتور، مجیک، اخوان

 

در ساخت محصولات الکترواستیل از پیشرفته‌ ترین متد های جهانی استفاده می‌ شود، در صورتی که عملکرد یخچال الکترواستیل شما دچار خرابی و ایراد شد و شما به تعمیرکاران متخصص نیاز پیدا کردید می ‌توانید با شماره تلفن نمایندگی یخچال الکترواستیل 88444021 تماس بگیرید.

 

شماره تلفن تعمیرات و خدمات پس از فروش اسنوا

لوازم خانگی اسنوا یکی از پر طرفدارترین لوازم خانگی ایرانی است که به شما در کارهای خانه کمک می ‌کند، این مجموعه با همکاری تولید کنندگان، مهندسین و کارشناسان ایرانی به تولید محصولات و لوازم خانگی با کیفیت می ‌پردازد، لوازم خانگی اسنوا شامل انواع یخچال و فریزرها، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز می ‌باشد.

 

اسنوا با استفاده از ابزار صنعتی پیشرفته به تولید لوازم خانگی با کیفیت و حرفه ‌ای ایرانی می‌ پردازد، محصولات اسنوا قیمت‌های مقرون به صرفه‌ ای داشته و از این جهت طرفداران زیادی دارند، این لوازم خانگی ممکن است به دلایل مختلفی دچار ایراد و خرابی شوند، برای جلوگیری از خرابی‌ های بیشتر این لوازم توصیه می ‌کنیم تعمیر لوازم تان را به تکنسین‌ های آموزش دیده و حرفه ‌ای بسپارید، برای این کار می‌ توانید با شماره تلفن شرکت اسنوا در تهران 44320406 تماس بگیرید.

 

شماره تلفن تعمیرگاه هیمالیا، الکترو استیل، اسنوا، ایران رادیاتور، مجیک، اخوان

 

شماره تلفن تعمیرات و خدمات پس از فروش ایران رادیاتور

شرکت ایران رادیاتور از چندین شرکت تشکیل شده و با سابقه بیش از 40 سال به تولید لوازم خانگی با کیفیت ایرانی می‌پردازد، محصولاتی که در شرکت ایران رادیاتور تولید می‌شوند عبارت‌ اند از انواع رادیاتورهای آلومینیومی و فولادی شوفاژ، پکیج، رادیاتور آلومینیومی، رادیاتور پنلی کولرهای گازی اسپلیت و داکت اسپلیت، حوله خشک کن و مشعل.

 

محصولات تولیدی شرکت ایران رادیاتور با استفاده از تکنولوژی‌ های روز دنیا ساخته می‌شوند، این محصولات از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای گواهینامه‌های متعدد و معتبر بین المللی می ‌باشد، در صورتی که عملکرد لوازم خانگی شما از جمله پکیج، اسپلیت، شوفاژ ایران رادیاتورتان با مشکل مواجه شده و تخصصی در زمینه تعمیر آن ندارید، تعمیر آن را به ما بسپارید، کافی است تنها با شماره تلفن نمایندگی ایران رادیاتور در تهران با شماره 22631427 تماس بگیرید.

 

شماره تلفن تعمیرات و خدمات پس از فروش مجیک

برند مجیک یکی از معروف ‌ترین برند های ایران است که به تولید لوازم خانگی با کیفیت می ‌پردازد، این شرکت با استفاده از فناوری ‌های روز دنیا به تولید لوازم خانگی مهمی همچون انواع یخچال، کولر، ماشین لباسشویی می ‌پردازد.

 

لوازم خانگی مجیک با استفاده از قطعات با کیفیت و نیروی انسانی متخصص تولید می ‌شوند، از آنجایی که امکان اختلال در تمامی لوازم خانگی وجود دارد در صورتی که عملکرد لوازم خانگی مجیک شما دچار مشکل شد بدون هیچ گونه نگرانی تعمیر آن را به تکنسین ‌های حرفه ‌ای و متخصص بسپارید، برای تعمیرات با شماره تلفن نمایندگی مجیک 88444021 تماس بگیرید.

 

شماره تلفن تعمیرات و خدمات پس از فروش اخوان

اخوان از دیگر محصولات با کیفیت ایرانی است، این شرکت به تولید لوازم خانگی و محصولاتی همچون هود، انواع اجاق گاز از جمله گاز مبله، گاز صفحه ‌ای و فر می ‌پردازد، محصولات این شرکت با استفاده از نوآوری مهندسین و تکنولوژی پیشرفته تولید می ‌شوند، در صورتی که شما صاحب هر یک از لوازم خانگی اخوان هستید و لوازمتان دچار ایراد و خرابی شده است تعمیر آن را به ما بسپارید، برای درخواست تکنسین متخصص با شماره تلفن نمایندگی اخوان در تهران با شماره 44320406 تماس بگیرید.