وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

زمان تعویض تسمه تایم x22 و x33 ام وی ام

زمان تعویض تسمه تایم x22 و x33 ام وی ام

زمان تعویض تسمه تایم x22 و x33 ام وی ام

 

برای اطلاع از زمان تعویض تسمه تایم x22 و زمان تعویض تسمه تایم ام وی ام x33 همراه ما باشید تا به طور کامل این موضوع را بررسی کنیم. تسمه تایم به عنوان لوازم مصرفی هرخودرو از جمله ام وی ام محسوب می‌شود و اطلاع از زمان تعویض این قطعه، در عملکرد خودرو شما تاثیر خواهد گذاشت.

 

زمان تعویض تسمه تایم ام وی ام

زمان تعویض تسمه تایم ام وی ام را می‌توان بر اساس 4 فاکتور مورد بررسی قرار داد.

 

یک مورد این است که در حدود 50 هزار یا 60 هزار کیلومتر با توجه به کیفیت تسمه تایم که خریداری کرده‌اید و یا از ابتدا بر روی خودرو قرار داشته است، لازم است که این قطعه خودرو تعویض گردد.

 

بر اساس اطلاعات ارائه شده در مجله خودرو سایت آریان یدک زمان تعویض تسمه تایم ام وی ام را می‌توان در موارد دیگر نیز بررسی کرد.

 

مورد دیگر این است که ممکن است خودرو زیاد کار نکند اما با توجه به اینکه تسمه تایم یکی از قطهات لوازم مصرفی خودرو است، لازم است که حتی در صورت کار نکردن و نرسیدن به کیلومتر عنوان شده، پس از 3 سال نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

 

مورد سوم این است که ممکن است نه تنها تسمه تایم به کیلومتر مورد نظر نرسیده باشد، بلکه ممکن است به 3 سال نیز نرسیده باشد، در این حالت تنها در صورتی نیاز به تعویض خواهید داشت که علائم خرابی آن را مشاهده نمایید.

 

در سایت فروشگاه لوازم یدکی آریان یدک در بخش مجله خودرو اطلاعات کامل درباره علائم خرابی تسمه تایم ارائه شده است.

 

زمان تعویض تسمه تایم X22

وقتی تصمیم دارید برای خرید و استعلام قیمت تسمه تایم ام وی ام x22 اقدام نمایید، لازم است که به موارد گفته شده در خصوص زمان تعویض تسمه تایم ام وی ام دقت داشته باشید؛ در خصوص نوع خودرو از زیر گروه mvm همان موارد را اگر رعایت کنید، x22 نیز شامل حال این موارد خواهد بود.

 

بنابراین زمان تعویض تسمه تایم x22 دقیقا برابر است با 50 هزار یا 60 هزار کیلومتر و یا مشاهده علائم خرابی این قطعه که در بالا به آنها اشاره داشتیم.

 

زمان تعویض تسمه تایم x22 و x33 ام وی ام

 

برای خرید نیز می‌توانید سایت آریان یدک را باز نمایید، یعنی در گوگل نام آریان یدک را جستجو نمایید و پس از ورود به سایت، در بخش لوازم یدکی ام وی ام به سراغ مدل x22 بروید و در بخش جستجو، تسمه تایم را جستجو و قیمت این قطعه را در این سایت مشاهده نمایید.

 

زمان تعویض تسمه تایم ام وی ام x33

باتوجه به اینکه X33 از خودروهای قدیمی گروه mvm است و خیلی وقت است توقف تولید شده است، باتوجه به این موضوع کیفیت تسمه تایم نیز نسبت به نمونه اصلی شرکتی، کمی متغیر است، ممکن است نیاز باشد در زمان کمتر از 50 هزار کیلومتر نسبت به تعویض و خرید تسمه تایم ام وی ام x33 اقدام نمایید.

 

برای خرید تسمه تایم ام وی ام x33 می‌توانید از آریان یدک خرید خود را با بهترین قیمت به همراه ضمانت اصالت کالای وارداتی و همچنین ارسال به سراسر ایران دریافت نمایید.

 

خرید تسمه تایم از آریان یدک

آریان یدک واردکننده لوازم یدکی ام وی ام در تهران است که با بیش از 10 سال حضور در بازار لوازم خودرو تهران، به عنوان بهترین فروشگاه لوازم یدکی خودروهای چینی در ایران شناخته می‌شود و به سراسر ایران ارسال دارد.

 

کالاهای موجود در آریان یدک از نوع وارداتی درجه یک هستند و آریان یدک برند انحصاری MCC را نیز به بازار ایران آورده است.

 

در واقع MCC برند لوازم یدکی آریان یدک است و هرکجا که این برند را مشاهده کردید، بهتر است بدانید که اگر از خود شرکت آریان یدک آن قطعه را خریداری نمایید و در واقع از واسطه خرید نداشته باشید، از نظر ضمانت اصالت و همچنین قیمت و گارانتی، شرایط عالی برای شما خواهد بود.

 

آریان یدک بهترین انتخاب برای شماست، بدون شک برند mcc را می‌توان باکیفیت ترین لوازم یدکی وارداتی دانست، که بسیار نزدیک به نمونه شرکتی است. بنابراین با خرید برند mcc در واقع همان کیفیت تسمه تایم اصلی را بدست خواهید آورد.

 

خرید تسمه تایم تایم به سه روش امکانپذیر است: روش اینترنتی، تلفنی و یا حضوری.

 

برای خرید اینترنتی می‌توانید سایت ترب رو بررسی نمایید و قیمت انواع تسمه تایم را مشاهده نمایید، اما برخی از فروشگاه ها در سایت ترب وجود ندارند، از جمله فروشگاه آریان یدک که تصمیم دارد به صورت انحصاری فعالیت داشته باشد، بنابراین برای خرید فقط باید وارد سایت آریان یدک شوید و امکان خرید از سایت‌های واسطه امکانپذیر نیست.

 

پس از ورود به سایت و مقایسه قیمت می‌توانید از طریق شماره 88500518 با کارشناسان صحبت نمایید و در خصوص نحوه ارسال و سایر سوالات، اطلاعات کافی را بدست بیاورید. امکان ارسال به سراسر ایران فراهم است و به راحتی و به سرعت می‌توانید در تهران نیز کالای خود را در کمتر از 3 ساعت دریافت نمایید.

 

اگر بخواهیم روش سختی را به شما معرفی کنیم، احتمالا روش حضوری خرید لوازم یدکی سخت ترین روش است، به این علت که باید ضمن صرف هزینه و وقت، در میان شلوغی تهران وارد بازار شوید و در نهایت فروشگاه را پیدا کنید و خرید خود را انجام دهید.

 

با توجه به اینکه کالا باید از انبار خارج شود، زمانی نیز برای این کار باید در نظر گرفت که به نظر می‌رسد باتوجه به این موضوع، بهترین حالت، خرید اینترنتی و تلفنی است.

 

قیمت تسمه تایم ام وی ام

قیمت تسمه تایم در ابتدای سال 1403 که این نوشته منتشر می‌شود در حدود 1 میلیون تومان است.

 

اما برای دریافت قیمت بر اساس قیمت روز و همچنین اطلاع از قیمت برند mcc تسمه تایم ام وی ام x22 و یا سایر انواع mvm می‌توانید در روزهای کاری با شماره 88500518 تماس بگیرید تا کارشناسان شما را جهت خرید راهنمایی نمایند.

 

امید داریم که این پُست برای شما مفید واقع شده است و برای خرید، توانسته‌‌ایم شما را راهنمایی کنیم. سوالات خود را با شرکت Arianyadak مطرح نمایید.