اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

تولد چهره های مشهور ایرانی در 21 شهریور

تولد چهره های مشهور ایرانی در 21 شهریور

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 21 شهریور

 

امروز 21 شهریور علاوه بر نامگذاری به نام روز سینما  همزمان با سالروز تولد فرزاد حسنی،سام نوری و جلال الدین معیریان است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

 

فرزاد حسنی

 

تولد چهره های مشهور ایرانی در 21 شهریور

 

فرزاد حسنی مجری و بازیگر سینما و تلویزیون متولد 21 شهریور 1356 در تهران متولد شد.

 

فرزاد حسنی بازیگری را در کلاسهای حمید سمندریان آموخت و   فعالیت خود را از سال ۷۵ آغاز کرد و هشت سال بعد با اجرای برنامه کوله‌پشتی به شهرت رسید.

 

در سریال هایی چون مسافری از هند ، کمکم کن ، کاشانه ، برای آخرین بار و…. ایفای نقش کرده است.

 

از حاشیه‌های زندگی فرزاد حسنی می‌توان به ازدواج پر سر و صدای او با آزاده نامداری، اشاره کرد، ازدواجی که پس از گذشت تنها یکسال به جدایی انجامید.

 

تقریبا یکسال پس از جدایی این زوج از یکدیگر بود که آزاده نامداری عکسی را از خودش با صورتی کبود در اینستاگرام منتشر و به دست بزن همسر سابق خود اشاره کرد.

 

هرچند آزاده نامداری پس از مدتی این پست را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد، اما عکس و پست او در فضای مجازی پخش شده بود. فرزاد حسنی پس از جدایی از آزاده نامداری تا به امروز ازدواج نکرده است.

 

سام نوری

 

تولد چهره های مشهور ایرانی در 21 شهریور

 

سام نوری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان  متولد  21 شهریور 1350 در تهران متولد شد.

 

سام نوری بازیگری را از سال 87 با سریال مرد دو هزار چهره آغاز کرد و در سریال قهوه تلخ ، دیوار به دیوار و شهرزاد جلوی دوربین رفت. گفته میشود او خواهرزاده محمدعلی فردین بازیگر قدیمی سینما است.

 

از دیگر کار‌های مطرح سام نوری می‌توان به بازی در مجموعه “شهرزاد” و “نهنگ عنبر” اشاره کرد. سام نوری در سال ۹۵ یعنی در سن ۴۵ سالگی ازدواج کرد.

 

جلال‌الدین معیریان

 

تولد چهره های مشهور ایرانی در 21 شهریور

 

جلال‌الدین معیریان متولد ۲۱ شهریور ۱۳۲۰ در تهران، طراح گریم و چهره‌پرداز کشور است.

 

او در ۳۱ سالگی از هنرستان آزاد هنر‌های دراماتیک در رشته بازیگری و چهره‌پردازی فارغ التحصیل شد. اولین کار او در عرصه گریموری به سال ۴۹ و در فیلم “آرامش در حضور دیگران” باز می‌گردد.

 

معیریان تا کنون سه سیمرغ بلورین جشنوره فیلم فجر را برای بهترین چهره‌پردازی در فیلم‌های “سرب”، “غزال” و “توفان شن” در سال‌های ۶۷، ۷۴ و ۷۵ از آن خود کرده است.