وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

 

نگاهی به تیپ های خاص ملانیا ترامپ دختر رئیس جمهور فعلی امریکا در مراسم های مختلف

ملانیا ترامپ بانوی اول ایالات امریکا به تیپ و لباس خود اهمیت بسیار زیادی می‌دهد زیرا وی در دوران جوانی مدلینگ معروفی بوده هست.  به گزارش ایران ناز مانکن سابق اسلوونیایی آمریکایی و بانوی اول ایالات متحده ایالات امریکا در حال آماده یکی از پر بحث ترین زنان هست.

 

جدا از اینکه او بانوی اول آمریکاست, لباس هایي که به تن میکند نیز منتقدان زیادی پیدا کرده هست.

 

از اکسسوری هایي که او بهره گیری میکند تا لباس ها و کیف و کفش هایش, همگی دقت طراحان مد و منتقدان را به خود جلب کرده, طوری که خبرها و تیترهای زیادی را به خود اختصاص داده هست.

 

اگر شما هم دوست دارید که با لباسهای بحث برانگیزی که ملانیا ترامپ به تن کرده آشنا شوید, در ادامه مقاله در کنار ما بمانید.

 

لباس او هنگام دیدار با سران عربستان سعودی

 

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

اگر چه زنان غربی همگی ترجیح می‌دهند که هنگام سفر به خاورمیانه, لباسی مناسب با فرهنگ اهالی آن کشور, بعنوان مثال روسری و شال, به تن کنند, ملانیا هیچ توجهی به این فرمایش نکرد و لباسی راکه خود می پسندید پوشید. در سال 2015, ترامپ در توییتر خود خطاب به میشل اوباما نوشت: «نه تنها برای من,

 

که برای همه ي مردم عجیب بود که چرا میشل اوباما در دیدار سران عربستان از پوشیدن روسری امتناع کرد. این کمال بی احترامی ست.» اما حال باید این جمله را خطاب به همسرش بگوید. اضافه بر این موضوع, لباس مشکی ارتفاع که ملانیا به تن کرده با آن کمربند پهن طلایی, اصلا برازنده همچین موقعیتی نبود.

 

کلاه او هنگام بازدید از صدمه دیدگان طوفان هاروی

 

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

زمانی که ملامیا برای مجروجین طوفان هاروی به تگزاس سفر کرد, یک کلاه بیسبال به سر داشت که روی آن واژه « FLOTUSبه معنی بانوی اول کشور آمریکا حک شده بود. اگرچه لباس او لباسی مناسب با این شرایط بود اما درکی از کلاه ورزشی او نداریم. این کلاه بحث هاي زیادی را در شبکه هاي مجازی

 

به راه انداخت. بعنوان مثال یکی از کاربران در توییتر خود نوشته بود: «ملانیا ترامپ کلاهی با واژه «FLOTUS» به سر کرده که به همگان نشان دهد چه کسی هست؟»

 

کفش پاشنه بلند او در بازدید از صدمه زدگان پیشامد طوفان هاروی

 

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

نه تنها کلاه «FLOTUS» ملانیا هنگام کمک به مجروحین پیشامد طوفان هاروی غوغا به راه انداخت, بلکه کفش هایي که او به پا کرده بود نیز نقدهای زیادی را به همراه داشت. آیا عجیب نیست که در چنین شرایطی وحشتناکی کفش هاي مجلسی به پا کنیم؟

 

لباس رالف لورن او در مراسم تحلیف

 

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

بعد از انتخابات ازدحام برانگیز ایالات امریکا و ریاست جمهوری دونالد ترامپ, شاهد واکنش مخالفت آمیز سلبریتی ها و مردم بوده ایم. طراحان لباس نیز از این قاعده مستثنی نبودند و به شیوه خود مخالفت شان را با رئیس جمهور اخیر نشان دادند. شمار زیادی از طراحان مشهور از طراحی لباس برای ملانیا ترامپ امتناع کردند.

 

در نهایت بانوی اول ایالات امریکا با لباسی از طرح رالف لورن به مراسم تحلیف رفت. عده اي عقیده دارند که او با پوشیدن این لباس, خود را به شکل ژاکلین کندی در آورده هست. از آن زمان به بعد, برند رالف لورن از چشم شمار زیادی از مردم افتاد.

 

رنگ صورتی لباس او در دومین گفتمان ریاست جمهوری همسرش و کلینتون

 

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

اگر چه مدل لباسی که ملانیا در مراسم دومین گفتمان ریاست جمهوری همسرش و کلینتون پوشیده بود, نقد منفی وارد نکرد اما رنگ آن بحث هاي زیادی به راه انداخت. رنگ صورتی جیغ لباسش مناسب با مراسمی که در آن شرکت کرده بود, نبود. از کجا معلوم, احتمالاً او با این پوشش میخواست پیغامی را منتقل کند!

 

عینک گوجی او در قبرستان ملی آرلینگتون

 

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

در بازدید از قبرستان ملی آرلینگتون, ملانیا ترامپ عینک دودی از برند گوچی به چشم داشت. نقدهای زیادی از اینکه عینک زدن در این مراسم علامت بی احترامی او به دیگران بود, به میان آمد. در واقع او با اینکار چشم هایش را از دیگران پوشاند که خود نشانی از بی حرمتی به دیگران و مراسمی که در آن شرکت کرد, بود.

 

لباس سفید و کوتاه او در بازدید از دیوار ندبه در اورشلیم

 

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

شمار زیادی از افراد معتقدند لباس هایي که ملانیا هنگام سفر به خاورمیانه به تن کرد, به هیچ وجه مناسب آن شرایط نبود. لباسی که او هنگام بازدید از دیوار ندبه در اورشلیم به تن داشت نیز چنین بود. معمولاً برای مکان هاي مقدس, لباسی بلند با رنگی تیره به تن می‌کنند, اما بانوی اول کشور آمریکا برای چنین مکانی, لباسی سفید و کوتاه با یقه باز v شکل به تن داشت.

 

کفش پاشنه بلند او در بازدید از قربانیان طوفان ماریا پورتوریکو

 

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

دقیقا نمی‌دانیم که ملانیا چه هم خوانی میان کفش پاشنه بلند و طوفان هاي مرگبار دیده هست که هر زمان هنگام دیدار قربانیان, آن را به پا می‌کند؟!

 

لباس صورتی رنگ او در یکی از سخنرانی ها

 

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

اضافه بر کفش پاشنه بلند که ملانیا در هر شرایطی از پاهایش در نمی آورد, او به رنگ صورتی جیغ نیز علاقه زیادی دارد. پس از اینکه او در یکی از سخنرانی هایش یک لباس صورتی جیغ, آنهم بزرگ تر از سایز تنش, به تن کرد, بحث هاي زیادی را در شبکه هاي مجازی به راه انداخت. شمار زیادی از پست ها

 

حاوی این پیام بود که او اضافه وزن پیدا کرده هست. یکی از کاربران نیز نوشت: «زمانی که به سخنرانی ملانیا گوش میکردم, تنها چیزی که دقت مرا به خود جلب کرد, لباس صورتی رنگ و گشاد او بود. او اکثر شبیه یک آب نبات چوبی شده بود.»

 

لباس کوتاه او هنگام بازدید از مدرسه اي در عربستان

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

 به گزارش پارس ناز در سفر به عربستان, ملانیا کوچیک ترین توجهی به فرهنگ کشوری که به آنجا سفر کرده, نکرد. او برای بازدید از مدرسه اي در عربستان, لباسی کوتاه به تن کرد طوری که پاهای عریان اش پیدا بود. مطمئنا این لباس نه تنها در چنین کشور مسلمانی, بلکه در محیط رسمی مدرسه نیز کار عاقلانه اي نبود.

 

پرتره رسمی او برای قصر سفید

 

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

یکی دیگر از عکس هاي ملانیا که خشم دیگران را به جوش آورد, پرتره اي بود که برای قصر سفید از خود گرفت. انچه اکثر در این پرتره جلب دقت می‌کند, انگشتر 25 قیراطی آن هست که دونالد ترامپ برای سالگرد ازدواج شان به او هدیه داد. به بیان دیگر, این تصویر بیش از هر چیزی, جنبه تظاهر دارد.

 

کت 51000 دلاری دولچه و گابانای او

 

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

کتی که ملانیا ترامپ از برند لاکچری دولچه و گابانا و به قیمت 51000 دلار به تن کرد, تیتر شمار زیادی از مجلات شد. منتقدان معتقدند که او با پوشیدن این کت تنها می خواسته که ثروت خود را به نمایش بگذارد. قیمت این کت با درآمد 2015 خانواده متوسط کشور آمریکا برابری میکند.

 

تاثیری که او روی برند دولچه و گابانا گذاشت

 

تیپ های ملانیا ترامپ جنجالی شد + تصاویر

طراح ایتالیایی برند دولچه و گابانا, لباسهای بسیاری را برای ملانیا طراحی کرده هست, اینکار خشم مردم را برانگیخت طوری که پست هاي زیادی را با هشتک هایي حاوی فحش و ناحق به این برند لوکس منتشر کردند. اما این برند آن‌قدر تحت تاثیر ملانیا قرار گرفته که هشتک هاي مربوطه را روی تی شرت هایش چاپ و روانه بازار کرد.