اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

با ثروتمندترین فرد در اینستاگرام آشنا شوید

با ثروتمندترین فرد در اینستاگرام آشنا شوید

با ثروتمندترین فرد در اینستاگرام آشنا شوید

 

امروزه شبکه های اجتماعی علاوه بر سرگرمی و محبوبیت دارای درآمدهای کلان هم شده است اینستاگرام امروزه علاوه بر اینکه به عنوان یک شبکه اجتماعی پرمخاطب به حساب می رود، یک بنگاه تبلیغاتی و کسب درآمد نیز شده است.

 

به طوری که بسیاری از افراد کسب و کار خود را در این شبکه اجتماعی قرار داده‌اند و روزانه به کسب درآمد مشغول هستند.

 

اینستاگرام با چیزی حدود یک میلیارد مخاطب جزو پرمخاطب ترین کانال های بازاریابی است به حدی که سلبریتی ها و افراد معروف بیشتر درآمد خود را از این شبکه اجتماعی دارند.

 

با ثروتمندترین فرد در اینستاگرام آشنا شوید

 

ممکن است بسیاری از افرادی که در حال خواندن این مقاله هستند، درآمد صفر یا حتی ناچیزی از اینستاگرام دارند و جدیدا به فکر یادگیری و آموزش اینستاگرام افتاده‌اند تا بتوانند از این طریق کسب درآمد کنند.

 

تفاوتی نمی‌کند که جزو کدام دسته از افراد هستید، توصیه می‌کنم درآمدهایی که در ادامه برای ثروتمندترین افراد اینستاگرام گفته می شود را مشاهده کنید و انگیزه کسب کنید تا هرچه زوتر کسب و کار خود را در بستر اینستاگرام شکل دهید.

 

درآمدهای بسیار بزرگ در اینستاگرام مربوط به افرادی است که فالوور بالایی دارند و جزو افراد مشهور جهان به حساب می روند. جالب است بدانید،

 

بیشترین ثروت و درآمد افراد در اینستاگرام مربوط به کسانی است که بالاترین فالوور را در این شبکه دارند. در ادامه ثروتمندترین افراد اینستاگرام به شما معرفی خواهند شد.

 

کریستینانو رونالدو

بالاترین فالوور در اینستاگرام مربوط به رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال جهان است که رقم گران ترین بازیکن تاریخ را نیز به خود اختصاص داده است.

 

این بازیکن سرشناس فوتبال همین الان که با یکدیگر صحبت می کنیم دارای 447 میلیون فالور است و طبق آخرین اخبار هر تبلیغی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام خود قرار می دهد، چیزی حدود 2 میلیون دلار دریافت می کند.

 

با ثروتمندترین فرد در اینستاگرام آشنا شوید

 

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو به پرتغالی: Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro متولد: 5 فوریهٔ 1985 بازیکن فوتبال اهل پرتغال است که برای باشگاه منچستر یونایتد و تیم ملی پرتغال در پست مهاجم بازی می‌کند.

کایلی جنر

نفر دوم در لیست ثروتمندترین افراد ایسنتاگرام، یک خانم و کایلی جنر است. تعداد فالووری که هم اکنون این شخص دارد، 342 میلیون نفر است که دارای بیشترین فالور پس از رونالدو به حساب می رود. درآمد این شخص در آخرین اطلاع رسانی که انجام شده است، چیزی حدود 1.65 میلیون دلار است.

 

با ثروتمندترین فرد در اینستاگرام آشنا شوید

 

کایلی کریستن جنر به انگلیسی: Kylie Kristen Jenner متولد: 10 اوت 1997 شخصیت رسانه‌ای، مدل و بازرگان آمریکایی است.

 

لیونل مسی

ستاره آرژانتینی و عضو تیم پاری سن ژرمن با دارابودن سومین فالوور زیاد در جهان، بیشترین ثروت را نیز از طریق اینستاگرام کسب می کند. این ستاره فوتبال دارای 331 میلیون فالورر است که از تبلیغات طبق آخرین اخبار، چیزی حدود 1.2 میلیون دلار درآمد دارد.

 

با ثروتمندترین فرد در اینستاگرام آشنا شوید

 

لیونل آندرس مسی به اسپانیایی: Lionel Andrés Messi متولد: 24 ژوئن 1987 بازیکن فوتبال آرژانتینی است که برای باشگاه پاری سن ژرمن و تیم ملی آرژانتین در پست مهاجم و وینگر بازی می‌کند.

 

سلنا گومز

سلنا گومز دارای 322 میلیون فالوور است که این تعداد فالوور درآمد حدود 1.5 میلیون دلاری را از هر تبلیغ برای این خواننده به ارمغان آورده است.

 

با ثروتمندترین فرد در اینستاگرام آشنا شوید

 

سلنا ماری گومز به انگلیسی: Selena Marie Gomez متولد: 22 ژوئیه 1992 خواننده و بازیگر آمریکایی است. گومز در تگزاس به دنیا آمد و بزرگ شد.

 

دواین جانسون (راک)

این بازیگر معروف که بسیاری از شما احتمالا وی را در فیلم های هالیودی و در نقش های اکشن دیده اید، نفر بعدی لیست است و شخصی است که در جهان دارای فالوور 318 میلیونی و به تبع آن درآمد زیادی از تبلیغات را دارد. این بازیگر طبق آخرین اطلاعات برای هر تبلیغ حدود 1.6 میلیون دلار دریافت می کرده است.

 

با ثروتمندترین فرد در اینستاگرام آشنا شوید

 

دوئین داگلاس جانسون به انگلیسی: Dwayne Douglas Johnson متولد: 2 مه 1972 که با نام راک به انگلیسی: The Rock نیز شناخته می‌شود، بازیگر و کشتی‌گیر حرفه‌ای پیشین آمریکایی است.

 

در نظر داشته باشید، این ها فقط مشهورترین و ثرومتندترین افراد از طریق اینستاگرام در دنیا هستند. در ایران نیز افراد بسیار زیادی هستند که درآمدهای بسیار بالا و میلیونی از طریق اینستاگرام دارند و برای هر استوری یا پست چند ده میلیون دریافت می کنند.

 

برای مثال حسن ریوندی یکی از طنزپردازان مشهور کشور، برای هر پستی تبلیغی که داخل پیج خود قرار می دهد، چیزی حدود 40 میلیون دریافت می کند. البته ممکن است این رقم کمی قدیمی باشد اما هنوز هم جزو یکی از ثروتمندترین افراد در اینستاگرام بین ایرانی ها به شمار می رود.

 

جمع بندی  مقاله ثروتمندترین افراد اینستاگرام

در این مقاله که توسط گروه سرگرمی ایران ناز تهیه شده ثروتمندترین افرادی که در اینستاگرام وجود دارند را مورد بررسی قرار دادیم. البته که این آمار و ارقام همیشه قابل تغییر است و ما سعی کردیم آن چیزی که نزدیک ترین حالت به واقعیت است را به شما بگوییم.

 

افرادی که در این مقاله معرفی شدند همگی با استفاده از مشهوریت خود به درآمدهای بالا رسیده اند و اگر شما بخواهید به درآمدهای بالا برسید، باید به صورت مستمر آموزش تولید محتوا را فرابگیرید و سعی کنید در کنار آن، به الگوریتم های اینستاگرام نیز مسلط شوید.