وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

میزان ثروت سام اصغری، همسر ایرانی بریتنی

میزان ثروت سام اصغری، همسر ایرانی بریتنی

میزان ثروت سام اصغری، همسر ایرانی بریتنی اسپیرز

 

ثروت سام اصغری، همسر بریتنی اسپیرز ظاهراً یک میلیون دلار است و از سوی دیگر، ارزش دارایی بریتنی 60 میلیون دلار برآورد شده است.

 

همسر بریتنی، اصغری فیتنس – Asghari Fitness ، یک مربی شخصی است که صاحب کسب و کار خودش است. برنامه های آموزشی شخصی و برنامه های غذایی در دسترس اعضای باشگاه قرار میدهد.

 

میزان ثروت سام اصغری، همسر ایرانی بریتنی

 

سام علاوه بر سریال NCIS ، در درام های جنایی Black Monday در Showtime، HBO Max’s Hacks و The Family Business در BET نیز ظاهر شده است.

 

ارزش خالص دارایی سام اصغری در سال 2022 معادل یک میلیون دلار

ارزش خالص دارایی سام اصغری در سال 2021 معادل 900 هزار دلار

ارزش خالص دارایی سام اصغری در سال 2020 معادل 800 هزار دلار

ارزش خالص دارایی سام اصغری در سال 2019 معادل 700 هزار دلار

ارزش خالص دارایی سام اصغری در سال 2018 معادل 500 هزار دلار

 

سام اصغری یک مربی شخصی است

 

میزان ثروت سام اصغری، همسر ایرانی بریتنی

 

شرکت فیتنس سام اصغری یک برنامه تناسب اندام فقط با عضویت است که برنامه های غذایی و فعالیت های متناسب را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد.

 

مالک و خالق این شرکت یک تاجر و کارآفرین ایرانی الاصل است. از آنجایی که سام مستقیماً مسئول نظارت بر تمام اطلاعات مشتری است، به وضوح تلاش زیادی برای ایجاد روش‌های کارآمد می‌کند.

 

با توجه به اینکه پروفایل رسمی اینستاگرام این متخصص فیتنس و تناسب اندام برای شرکتش حدود 27000 دنبال کننده دارد، می توان نتیجه گرفت که او مشتریان قابل توجهی دارد.

 

هزینه برنامه او 468 دلار در سال است که هر هفته به 9 دلار کاهش می یابد. قیمت برای بودجه اکثر مردم معقول است، اما بسته به اندازه پایگاه مشتری او، ممکن است سالانه مقدار هنگفتی درآمد کسب کند.

 

این مربی شخصی در موزیک ویدیوهای آهنگ Fifth Harmony “Work From Home” و آهنگ بریتنی “Slumber Party” در اکتبر 2016 ظاهر شد. یعنی همان جایی که بریتنی و سام برای اولین بار با هم آشنا شدند.

 

مراسم ازدواج بریتنی اسپیرز و سام اصغری

 

میزان ثروت سام اصغری، همسر ایرانی بریتنی

 

مراسم عروسی اسپیرز و اصغری با حضور ستارگان بسیاری اتفاق افتاد، از جمله پاریس هیلتون، درو بریمور و مدونا که در عمارت بزرگ 12464 فوتی او که دارای 5 سرویس بهداشتی، یک ویلای ایتالیایی با ۸ حمام است حاضر شده بودند.

 

بریتنی روز یکشنبه با انتشار عکسی از گربه‌ای که روی تور سفیدی نشسته بود در اینستاگرام نوشت: وندی را معرفی می‌کنم! و بله این تور برای لباس عروسی من است!

 

میزان ثروت سام اصغری، همسر ایرانی بریتنی

 

اوایل همان روز سام اصغری عکسی از خودش و بریتنی در استوری اینستاگرامش منتشر کرد که در آن بریتنی انگشت حلقه خود را بالا گرفته بود تا حلقه‌اش را به نمایش بگذارد.

 

سام اصغری در استوری اینستاگرامش نوشت: زندگی ما یک قصه پریان واقعی بوده است. روز مادر بر تو که به‌زودی ملکه من خواهی شد مبارک.

 

میزان ثروت سام اصغری، همسر ایرانی بریتنی

 

مراسم با شکوه عروسی بریتنی اسپیرز، ستاره پاپ و سام اصغری، مدل مشهور ایرانی پس از 6 سال آشنایی در حضور افراد مشهور و معروفی برگزار شد.

 

میزان ثروت سام اصغری، همسر ایرانی بریتنی

 

بریتنی اسپیرز پس از پنج سال رابطه، به طور رسمی با نامزدش سام اصغری 28 ساله ازدواج کرد، ازدواجی که در خانه بزرگ او در کالیفرنیا و شب پنج شنبه اتفاق افتاد.

 

میزان ثروت سام اصغری، همسر ایرانی بریتنی

 

این سلبریتی 40 ساله در مراسم عروسی خود یک لباس عروس دست دوزی شده برند ورساچه که توسط دوناتلا ورساچه طراحی شده بود را به تن داشت، طراح معروفی که خود یکی از مهمانان عروسی بود.

 

میزان ثروت سام اصغری، همسر ایرانی بریتنی

 

رابطه سام و بریتنی از کجا شروع شد؟

 

بریتنی در ژانویه 2017 هنگامی که در رادیو در مورد چگونگی شروع رابطه با سام صحبت کرد گفت: شماره اش را گرفتم.

 

با خودم فکر کردم او واقعاً شایان ستایش است. گفتم: این آقا خیلی دوست داشتنی است. پس از آن تصمیم گرفتم با او تماس بگیرم.

 

آنها شماره‌ها را رد و بدل کردند و بعد از فیلمبرداری Slumber Party به قرار ملاقات رفتند.

 

سام و بریتنی اوایل سعی کردند رابطه خود را از کانون توجه دور نگه دارند، اما دوربین ها آنها را در یک قرار ملاقات شکار کردند.

 

در روز سال نو 2017 ، بریتنی اسپیرز رسما تأیید کرد که با سام اصغری در رابطه است.

 

بیوگرافی سام اصغری

 

سام اصغری با نام اصلی حسام محمداصغری در 13 اسفند 1373 در تهران از خانواده مایک (محمود) و فاطمه اصغری (مرادی) به دنیا آمد.

 

هنگامی که سام ۱۲ ساله بود، به ایالات متحده امریکا نقل مکان کردند.

 

در حالی که پدرش به عنوان راننده کامیون در ایالات متحده کار می کرد. او سه خواهر به نام های مهدیه، فرزانه و الهه دارد که آنها هم به همراه مادرشان مقیم امریکا هستند.

 

او قبل از ثبت نام در کالج پیرس در لس آنجلس برای اخذ مدرک لیسانس به دبیرستان Westlake رفت تا تحصیلات خود را به پایان برساند.

 

سام از کودکی یک طرفدار مشتاق فوتبال بود و همچنین در فعالیت های ورزشی دیگری نیز شرکت داشت.

 

او زمانی که در کالج بود، عضو تیم فوتبال دانشگاهش نیز بود. از همین دوران بود که شروع به دنبال کردن رویای خود کرد.

 

سام در لینکلن عضو تیم فوتبال نبراسکا بود. اما به دلیل مسائل شخصی از این ورزش کناره گیری کرد.

 

سام در سال 2016 برای اجرا در موزیک ویدیوی Slumber Party بریتنی را ملاقات کرد و پس از چند ماه، او در مراقبت از بریتنی در برابر پدرش به او کمک کرد.

 

در صحنه فیلمبرداری، این زوج احساس می کردند که به یکدیگر علاقه و کشش دارند و پس از آن وارد رابطه عاشقانه شدند.

 

آنها در جریان جشن سال نو 2017 در مورد روابط عاشقانه خود با مردم صحبت کردند.

 

بریتنی اسپیرز و معشوق دیرینه اش، سام اصغری، نامزدی خود را در 12 سپتامبر 2021 اعلام کردند و نهایتا در یک مراسم خصوصی با حضور 100 نفر از نزدیکان و دوستان با هم ازدواج کردند.