اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

جریمه شدن یک دختر توسط پلیس بخاطر زیبایی بیش از حد (عکس)

جریمه شدن یک دختر توسط پلیس بخاطر زیبایی بیش از حد (عکس)

جریمه شدن یک دختر توسط پلیس بخاطر زیبایی بیش از حد (عکس)

 

به گزارش ایران ناز , پلیس عاشق پیشه با جریمه کردن یک دختر بخاطر زیبایی بیش از حدش ,سوژه رسانه ها شد . افسر پلیس در پایین برگه جریمه، نوشت  “te amo” یا “من عاشق شمام”  .این پلیس که با اقدامی عجیب یک دختر را بخاطر زیبایی اش جریمه کرده بود حالا با دردسرهایی مواجه شده است

 

عصبانیت مردم این کشور از جریمه به خاطر زیبایی از حد گذشته! دختری از پایساندو در غرب اوروگوئه روز پنجم ماه می میلادی، شاهد عجیب ترین جریمه تاریخ راهنمایی و رانندگی علیه خود بود.

 

جریمه او جنجال زیادی را در سراسر اروگوئه به پا کرد تا جایی که مسئولان اوروگوئه ای مجبور شدند تا در این باره پرونده ای باز کنند و به تحقیق درباره جزئیات حادثه بپردازند. ماجرا از این قرار بود که مأمور راهنمایی و رانندگی این دختر را به دلیل «زیبایی از حد گذشته در جاده های عمومی» جریمه کرده است.

 

جریمه شدن یک دختر توسط پلیس بخاطر زیبایی بیش از حد (عکس)

 

پلیس یاد شده به ماشین دختر دستور توقف می دهد و برگه رسمی جریمه را پر می کند و در عین حال زیبایی دختر را تحسین می کند و فقط به نوشتن عبارت جریمه به خاطر زیبایی مفرط بسنده نمی کند بلکه در پایان جمله « دوستت دارم» را به متن اضافه می کند. این رفتار عجیب باعث عصبانیت بسیاری از مردم اوروگوئه شده است، و آن را تعرض آشکار و توهین لفظی به دختر توصیف می کنند.

 

بنا بر این گزارش، پلیس در شهر پایساندو پرونده ای در این زمینه تشکیل داده و جرم مأمور راهنمایی و رانندگی را استفاده از «ابزارها و مدارک رسمی برای اهداف تعیین نشده و شخصی» تشخیص داده اند. با وجود این، برخی از مردم اوروگوئه بر این باورند که این تعامل بسیار مهربانانه بوده و شیوه ابراز احساسات پلیس را پسندیده اند.

 

در مقابل بخش قابل توجهی از مردم هم چنین رفتاری را تعرض می دانند که پلیس از قدرت رسمی خود برای انجام چنین رفتار شرم آوری استفاده کرده است.

 

پس از انتشار تصاویر برگ جریمه جنجالی کاربران اسم های زیادی روی پلیس گذاشته و به او لقب پلیس راهنمایی رانندگی عشق و یا پلیس متجاوز را داده اند.

 

هر چه که باشد پلیس مذکور فکرش را هم نمی کرد خبر یک متلک به نظر ساده بخواهد تا این ابعاد گسترش پیدا کند. پیش بینی می شود با این برگه جریمه او از کارش اخراج شود و باید به فکر یک شغل دیگر باشد.