اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

جزئیات رابطه مهلا مادر شکنجه گر بنیامین و مرد فرانسوی (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
جزئیات رابطه مهلا مادر شکنجه گر بنیامین و مرد فرانسوی (عکس)

جزئیات رابطه مهلا مادر شکنجه گر بنیامین و مرد فرانسوی (عکس)

 

به گزارش ایران ناز ماجرای انتشار کلیپ های کتک زدن یک پسر بچه 3 ساله توسط مادرش در فضای اینستاگرام جنجالی شد و منجر به دستگیری این زن در مشهد گردید . پس از بازجوییهای پلیسی ازین زن راز انتشار این کلیپ ها فاش شد !! پای یک مرد از فرانسه در میان بود !

 

مهلا مادر شکنجه گر مشهدی پس از بازداشت پرده از حضور یک مرد غریبه در سرنوشت این مادر و و کودکش برداشت.

 

سرهنگ جواد جهانشیری درباره جزئیات بازداشت زنی که اقدام به کودک‌آزاری و انتشار تصاویر آن در اینستاگرام کرده بود،اظهار کرد: با رصد و پایش فضای سایبری و باتوجه به حجم بالای گزارشات مردمی واصله به سایت رسمی پلیس فتا مبنی بر پیگیری زودهنگام و برخورد با مسبب ایجاد تصاویر دلخراش و فیلمهای کوتاه از کودک‌آزاری مادر جوان نسبت به فرزند خردسالش در اینستاگرام، رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان سایبری قرار گرفت.

 

جزئیات رابطه مهلا مادر شکنجه گر بنیامین و مرد فرانسوی (عکس)

 

رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی افزود: کارشناسان پلیس فتا استان خراسان رضوی با بررسی موضوع و تحقیقات فنی موفق به شناسایی عامل کودک‌آزاری در فضای سایبر شدند و پس از شناسایی متهم و هماهنگی با مراجع قضائی، وی را به همراه ادله دیجیتالی مربوطه به پلیس فتا انتقال دادند.

 

کودک آزاری بنیامین

 

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس، متهم که خانمی جوان بود درباره علت و انگیزه ارتکاب جرم کودک‌آزاری مدعی شد که تحت تأثیر و فشار روانی توسط فردی که با وی در فضای سایبر آشنا شده قرار گرفته و این فرد غریبه از وی خواسته با ارسال تصاویری از فرزند خردسالش، او را در جمع‌آوری دنبال‌کننده در فضای مجازی همراهی کند تا از این طریق بتوانند آمار بازدیدکنندگان و دنبال‌شوندگان را در شبکه اجتماعی اینستاگرام افزایش دهند.

 

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات نهایی کارشناسان و ادله دیجیتالی مکشوفه از وی، دلالت بر صحت گفته‌های متهم دستگیر شده بود که در نهایت با دستور قضائی، حکم بازداشت زن جوان برای بررسی سلامت روانی و پزشکی وی صادر شد.

 

جزئیات رابطه مهلا مادر شکنجه گر بنیامین و مرد فرانسوی (عکس)

 

 کارت بانکی که مهلا زن شکنجه گر برای واریز وجه در ازای کتک نزدن فرزندش روی پیج خود منتشر کرد !!

 

این مقام مسئول با اشاره به ماده 746 قانون رسیدگی به جرایم رایانه‌ای خاطرنشان کرد:‌ احصاء و رؤیت انتشار هرگونه کلیپ در فضای مجازی با عناوین کودک‌آزاری، همسرآزاری، دگرآزاری، حیوان‌آزاری و سایر موارد که سبب تشویش اذهان عمومی و جریحه‌دار شدن افکار عمومی شود مشمول قانون رسیدگی به جرایم رایانه‌ای شده و با مجرم برخورد قانونی مناسب صورت می‌گیرد البته شایان ذکر است بازنشر فیلم و تصاویر منتشر شده نیز مشمول پیگرد قانونی خواهد بود.

 

کودک آزاری بنیامین

 

جهانشیری با اعلام مساعد بودن اوضاع بالینی کودک آسیب‌دیده تصریح کرد: برابر تعاملات برون‌سازمانی، نتایج بررسی‌ها و یافته‌های فنی و انتظامی این پلیس به منظور اقدامات لازم و قانونی، در اختیار سایر نهادها و سازمانهای ذی‌ربط نظیر سازمان بهزیستی قرار گرفته است.

 

رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی با تأکید بر نظارت مستمر والدین بر فعالیتهای مجازی و وب‌گردی فرزندان خود، به هموطنان توصیه کرد: برای حفظ کیان خانواده و اصالت فرهنگ ایرانی ـ اسلامی، فضای سایبری را با اهمیت تلقی کنند و از هرگونه انتشار مطلب یا تصاویری که با فرهنگ ایرانی ـ اسلامی سنخیت داشته پرهیز و نسبت به ارتقاء دانش و آگاهی خود از آسیبها و تهدیدات سایبری مخصوصاً شبکه‌های اجتماعی تلاش کنند.

 

این مقام انتظامی از کاربران فضای مجازی خواست درصورت مشاهده موارد مشکوک، آن را از طریق سایت پلیس فتا به نشانى www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی ثبت کنند

 

بررسی‌ها و آزمایشات اولیه، اعتیاد «مهلا» را رد کرده است پدر بنیامین شاکی اصلی پرونده و علیه همسرش اعلام جرم کرده است

 

جزئیات رابطه مهلا مادر شکنجه گر بنیامین و مرد فرانسوی (عکس)

 

سرپرستی «بنیامین» به‌طور موقت به پدربزرگ و مادربزرگش واگذار شده. این ‌کودک دو و نیم ساله که تصاویر ضرب و شتم او از سوی مادرش در شبکه‌های اجتماعی ‌سروصدای زیادی به پا کرده، تا حکم دادگاه باید نزد خانواده پدری‌اش باشد. این تصمیم با ‌مشورت و نظر کارشناسان اورژانس اجتماعی مشهد گرفته شده است.

 

حال جسمی این پسر بچه هم ‌مساعد است و مشکل خاصی ندارد. بررسی‌ها و آزمایشات اولیه هم هرگونه اختلالات روحی ‌و روانی مادر و همچنین اعتیاد او را رد می‌کند. از سوی دیگر با گذشت یک روز از ‌دستگیری مادر کودک آزار، بازپرس پرونده جزئیات جدیدی از آنچه بین «مهلا» و بنیامین ‌گذشته است را افشا کرد. به گفته این مقام قضائی در این پرونده دلخراش رد پای مرد غریبه‌ای دیده می‌شود که به زور و تهدید از این زن می‌خواسته فرزندش را کتک بزند.

 

این ‌مردجوان خارج از کشور زندگی می‌کند. پدر این کودک هم که ظاهرا همزمان با انتشار کلیپ‌ها در اینستاگرام متوجه ماجرا شده، از همسرش شکایت کرده. وثیقه تعیین شده از سوی ‌دادسرا هم به قدری سنگین بوده که مهلا عملا چاره‌ای جز بازداشت موقت و به زندان ‌رفتن نداشته. مسئولان قضائی می‌گویند هنوز اظهارنظر قطعی درباره این حادثه زود است و نیاز است تحقیقات بیشتری انجام شود. اما رمز و راز این ‌پرونده و دلایل هرچه که باشد، واقعیت این است که کودکی بی‌دفاع قربانی خشونت مادر بی‌‌رحمی شده و بدتر از آن تصاویر این رفتار غیرانسانی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده‎ است.

 

این پرونده دلخراش از انتشار یک فیلم کوتاه در اینستاگرام شروع شد. مادری با قساوت هرچه ‌تمام‌تر کودک خردسالش را به باد کتک گرفته بود و همزمان با سوءاستفاده از واکنش ‌مخاطبان از آنها می‌خواست اگر خواهان توقف این ضرب و شتم هستند به حساب بانکی‌اش ‌پول واریز کنند. این اقدام عجیب خیلی زود با واکنش‌های زیادی همراه شد. حجم بالای کامنت‌‌ها در پیج این زن باعث شد پلیس فتا خیلی زود وارد عمل شود.

 

مأموران پلیس پس از ‌اخذ مجوز قضائی مهلا را بازداشت کردند. آنطور که مسئولان انتظامی می‌گویند مهلا در ‌بازجویی‌های ابتدایی مدعی شده تحت‌تأثیر و فشار روانی مردی که با او در ‌فضای سایبری آشنا شده، قرار گرفته است و آن مرد غریبه از او خواسته با ارسال ‌تصاویری از فرزند خردسالش او را در افزایش فالوورها کمک کند تا از این طریق بتوانند ‌آمار بازدیدکنندگان و دنبال‌شوندگان را در اینستاگرام افزایش دهند.

 

به گفته سرهنگ جواد ‌جهانشیری رئیس پلیس فتای خراسان‌ رضوی، این زن در ادامه اظهارات ضد و نقیض خود ادعا ‌کرده صفحه شخصی‌اش از سوی همان مرد غریبه هک شده و زن جوان هم برای اینکه ‌تصاویرش جایی منتشر نشود تن به خواسته وحشتناک آن مرد داده و از شکنجه کودکش فیلم ‌گرفته و برای او ارسال کرده است‎.اما صحبت‌های بازپرس جزئیات بیشتری از این حادثه را برملا کرد.

 

مهدی غلامی، رئیس ‌شعبه ۷۷۲ دادسرای فضای مجازی به‌طور ویژه پیگیری این پرونده را در دست دارد. ‌این مقام قضائی درباره نقش مرد غریبه در این پرونده می‌گوید این مادر با پسری به نام نوید ‌ارتباط دوستی داشته است. نوید خودش را ایرانی مقیم فرانسه معرفی کرده و به این زن وعده ‌داده در ازای جدا شدن از همسرش برای او اقامت فرانسه و کار در این کشور را فراهم می‌‌کند و درنهایت هم در همین کشور با هم ازدواج می‌کنند.

 

انتشار عکس های مستجهن از مهلا زن مشهدی

 

ظاهرا در خلال یکی از تماس‌های ‌تصویری نوید و مهلا، بنیامین وارد کادر دوربین می‌شود و شیطنت بچگی انجام می‌دهد. ‌همین هم بهانه‌ای می‌شود برای شروع شکنجه‌های این پسرک بی‌گناه. به گفته این مقام ‌قضائی، نوید مادر این کودک را تهدید به انتشار عکس‌های مستهجنش می‌کند و از او می‌خواهد فیلم‌‌هایی از ضرب و شتم کودکش را ارسال ‌کند.

 

ظاهرا درخواست‌های بی‌رحمانه این مرد ‌به همین جا هم ختم نمی‌شود و او در اقدامی عجیب‌تر از مهلا می‌خواهد تا با قاشق داغ تن ‌این کودک را هم بسوزاند. اما وقتی مهلا، مقاومت می‌کند نوید به ایجاد پیجی در اینستاگرام، ‌تصاویر شخصی مهلا و عکس و فیلم‌های ضرب و شتم او را منتشر می‌کند. مهلا در جلسه ‌نخست بازپرسی ضمن اقرار به ضرب و شتم فرزندش بارها ابراز پشیمانی کرده و از ‌بازپرس پرونده خواسته تا نوید را دستگیر کنند.

 

حالا با گذشت چند روز از لحظات سخت و دلخراشی که بنیامین تجربه کرده، این کودک به ‌طور موقت به خانه پدربزرگ و مادربزرگش فرستاده شده و آن طور که غلامحسین حقدادی ‌معاونت اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی می‌گوید قرار است این کودک تا حکم قطعی ‌دادگاه همانجا باشد. او در توضیح بیشتر می‌گوید: «با معاینات و بررسی‌های ‌انجام شده از سوی همکاران ما مشخص شد که این کودک مشکل حادی ندارد. اما به دلیل ‌خطرات احتمالی فعلا به خانه پدربزرگش فرستاده شده تا جزئیات این پرونده روشن شود.»

 

‌آن طور که حقدادی می‌گوید پدر و مادر بنیامین باهم اختلاف دارند اما از هم جدا نشدند. مادر ‌سابقه بیماری روحی و روانی ندارد و در آزمایشات اولیه هم نشانی از اعتیاد یا مصرف مواد ‌مخدر و محرک دیده نشده. ظاهرا پدر این کودک هم مثل عموم شهروندان از طریق فضای ‌مجازی در جریان اتفاقات شومی قرار گرفته که بر فرزندش گذشته و از موضوع در شوک ‌است

 

پدر این کودک به شدت ناراحت و عصبی است. از همسرش هم شکایت کرده. با ‌بررسی‌های انجام شده مشخص شد که خانواده پدری این کودک توان مالی و عاطفی مناسبی ‌برای حمایت از او دارند و به همین دلیل این کودک در اختیار آنها قرار گرفت.» حقدادی ‌در پاسخ به این پرسش که بهزیستی به‌عنوان یکی از شاکیان به این پرونده ورود می‌کند هم ‌گفت: «به دلیل اقدام به موقع قضائی و البته شکایت پذ ددر، ما فقط پیگیر این پرونده هستیم، البته ‌اگر جایی برای بنیامین احساس خطر کنیم قطعا ورود می‌کنیم.»‌

 

جزئیات رابطه مهلا مادر شکنجه گر بنیامین و مرد فرانسوی (عکس)