وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

جزئیات قتل غیر عمد ابراهیم اسدی بازیکن پرسپولیس (عکس)

جزئیات قتل غیر عمد ابراهیم اسدی بازیکن پرسپولیس (عکس)

جزئیات قتل غیر عمد ابراهیم اسدی بازیکن پرسپولیس (عکس)

 

به گزارش ایران ناز پای بازیکن مشهور پزسپولیس و زننده گل قهرمانی این تیم به جرم قتل غیر عمد به دادگاه باز شد . این بازیکن سرشناس فوتبال در یک تصادف منجر به فوت نقش داشته است.ابراهیم اسدی بازیکن سابق تیم پرسپولیس بخاطر تصادفی که منجر به مرگ یک شهروند شده است, این روزها شرایط مناسبی ندارد.

 

خبر تصادف منجر به فوت زننده گل قهرمانی پرسپولیس بازتاب گسترده‌ای در محافل فوتبالی و فضای مجازی داشت.

 

از همان ثانیه‌های اول انتشار روزنامه، برخی سایت‌های خبری دنبال شناسایی زننده گل قهرمانی پرسپولیس افتادند. یکی از سایت‌ها نوشت:

 

«معلوم نیست منظور خبرورزشی، زننده گل قهرمانی در لیگ برتر است یا جام حذفی»، سایت دیگری نام چند بازیکن از جمله ابراهیم اسدی و سپهر حیدری را مطرح کرد، بعضی پیشکسوتان با سپهر تماس گرفتند تا داستان را از زبان او بشنوند که حیدری گفت هیچ تصادفی نداشته،برخی هم با ابراهیم اسدی تماس گرفتند که اسدی تلفن‌ها را بی‌پاسخ گذاشت و… البته عده‌ای هم طبق عادت که وقتی خبر می‌خورند، دنبال تکذیب می‌افتند، تلاش خود را برای تکذیب خبر آغاز کردند تا لازم باشد امروز به جزئیات این سانحه رانندگی بپردازیم.

 

دیروز به منظور حفظ آبروی بازیکن اسبق پرسپولیس از درج نام او خودداری کردیم اما متأسفانه عده‌ای شایعاتی پشت سر این پرسپولیسی قدیمی راه انداختند که صحت ندارد و لازم دیدیم برای جلوگیری از این شایعات اصل ماجرا را روایت کنیم.

 

جزئیات قتل غیر عمد ابراهیم اسدی بازیکن پرسپولیس (عکس)

 

هفته گذشته، بعد از افطار، پیشکسوتان پرسپولیس در زمین طرشت تمرین داشتند. ابراهیم اسدی که خودش آکادمی فوتبال دارد و به نوجوانان و نونهالان آموزش می‌دهد، مثل سایر شاگردان پروین قصد داشت به این تمرین برود. اسدی همچنین قرار بود پیراهن امضاشده خودش را به دست یک هوادار معلول پرسپولیس برساند.

 

زننده گل قهرمانی پرسپولیس در دوره اول لیگ برتر، در جاده قدیم تهران- کرج و در لاین کندرو در حال حرکت بود که زیر یک پل، سر یکی از دوراهی‌های این جاده، راننده یک اتومبیل کنار اتوبان از ماشین پیاده می‌شود و بین در ماشین خودش و ماشین اسدی گیر می‌کند.

 

کاپیتان اسبق پرسپولیس بلافاصله از ماشین پیاده می‌شود و خودش را به این راننده می‌رساند. شاهدان عینی می‌گویند اسدی سریع با پلیس و اورژانس تماس می‌گیرد. ساعت حوالی ۲۱:۳۰ است. راننده‌ای که لحظه پیاده شدن از ماشین خود با ماشین ابراهیم اسدی برخورد کرد، بغل اسدی منتظر رسیدن اورژانس است. او که اسدی را می‌شناسد و می‌داند فوتبالیست بوده، می‌گوید مسافرکشی می‌کند و برای سوار کردن مسافر از ماشین پیاده شده بود.

 

اورژانس با تأخیر می‌رسد و مضروب را به بیمارستان می‌برد اما این شهروند بدشانس فوت می‌کند. اسدی هم با پلیس به کلانتری می‌رود و پس از یکی، دو شب بازداشت و بعد از مشاهده فیلم دوربین راهنمایی رانندگی آن محدوده که صحنه تصادف را به طور واضح ضبط کرده بود، با قرار وثیقه آزاد می‌شود تا منتظر دادگاه باشد.

 

شاهدان عینی می‌گویند هنوز معلوم نیست در کروکی پلیس، ابراهیم اسدی مقصر شناخته شده یا نه چرا که وقتی راننده ماشین از اتومبیل پیاده می‌شود، عابر پیاده به حساب می‌آید و در این صورت، راننده‌ای که عابر پیاده را زیر گرفته، مقصر است. البته به گفته شاهدان عینی، شهروند فوت شده بین در ماشین خودش و ماشین اسدی گیر کرده بود و گویا پلیس گزارش کرده تصادف ابراهیم اسدی با این شخص، تصادف منجر به جرح بوده، نه تصادف منجر به فوت و در گزارش پزشکی قانونی هم خونریزی داخلی و ضربه به جمجمه دلیل فوت اعلام شده است.

 

…صدالبته تمام این‌ها فعلاً در حد گفته‌ها و شنیده‌هاست و اسدی باید منتظر جلسه دادگاه باشد. ابراهیم اسدی حتی در مراسم سوم و هفتم این شهروند هم شرکت کرد تا با خانواده مرحوم همدردی کرده باشد. علی پروین هم به عنوان بزرگتر پرسپولیس در حل این گرفتاری کنار ابراهیم بود…

 

دیروز خیلی تلاش کردیم با ابراهیم اسدی درباره این سانحه و دردسر و بدشانسی‌اش حرف بزنیم اما کاپیتان اسبق پرسپولیس تمایلی به گفت‌وگو نداشت. یکی از نزدیکان اسدی گفت: «ابراهیم واقعاً نابود شده، شب‌ها نمی‌تواند بخوابد و دائم زیر لب می‌گوید کاش من مرده بودم و مدام تکرار می‌کند بعد از تصادف بغل من بود، داشتیم با هم حرف می‌زدیم، قرار بود با خودم ببرمش تمرین پیشکسوتان پرسپولیس… همسرش هم اصلاً حال و روز خوشی ندارد، خانواده‌اش هم همین‌طور، هر قدر هم ما به او دل‌داری می‌دهیم که تصادف پیش می‌آید، نمی‌توانیم او را آرام کنیم.» خدا خودش به اسدی کمک کند.

 

جزئیات قتل غیر عمد ابراهیم اسدی بازیکن پرسپولیس (عکس)