جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

 

به گزارش سایت تفریحی ایران ناز در سال 2012 لاری الیسون از بنیانگذاران و رئیس شرکت اوراکل مبلغ سیصد میلیون دلار آمریکا را برای بدست آوردن 97 درصد جزیره هاوایی پرداخت کرد. برای شخصی همچون Larry Ellison که ثروتمند و غنی است و در حال حاضر پنجمین شخص ثروتمند جهان است جای تعجب است که برای بدست آوردن یک جزیره چنین مبلغ هنگفتی را متحمل شود.

 

ممکن است اینطور بنظر برسد که داشتن جزیره شخصی برای افراد ثروتمند همچون Larry Ellison که صاحب 97 درصد جزیره هاوایی هست داشتن جزیره شخصی یک افتخار است اما در واقع اینطور نیست. تعداد زیادی از افراد وجود دارند که مالک تعداد زیادی جزیره و یا یک جزیره در زیباترین و عجیب ترین نقاط دنیا هستند. در ادامه این پست ما 10 مکان را معرفی می کنیم که شما ممکن است شما متناسب با سرمایه خود بتوانید صاحب جزیره شوید.

 

1. جزیره Bird – فلوریدا
جزیره پرندگان در سلسله دریاچه های Harris در فلوریدا واقع شده است ، درست در شرق دریاچه Lady که فاصله ی کمی تا روستا دارد. وسعت آن در حدود 50 هکتار بوده و نمای زیبا و خیره کننده ای از دریاچه Griffin را دارا است. محیط اطرف بکر و دست نخورده آن یک محل عالی برای استراحت و تماشای آنچه که طبیعت ارائه کرده است می باشد.

 

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

 

این منطقه فرصت های عالی برای لذت بردن از ورزشهای آبی را فراهم کرده است. هرساله مسابقات ماهیگری در سلسله دریاچه های Harris برگذار می شود. قیمت این جزیره ۲۵۰۰۰۰ دلار آمریکاست. هزینه ای کمتر از آنچه “Larry Ellison “ برای قسمتی از یک جزیره پرداخت کرده است.

 

2. جزیره ی Boca Chica – پاناما
تنها تعداد محدودی جزیره در جهان وجود دارد که شما می توانید همه ی آنرا در اختیار داشته باشید. جزیره Boca Chica در پاناما یکی از آنهاست. تمام یازده هکتار آن طبیعی و دست نخورده باقی مانده است. این جزیره ی زیبا در آمریکای مرکزی فرصت های عالی را برای ماهیگیری فراهم می کند؛ وجود پوشش های گیاهای متنوع و جانوران و نماهای عالی از اقیانوس آرام و جزایر اطراف آن از ویژگی های این جزیره است.

 

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

 

همچنین برای توسعه سریع این منطقه ابتدا ایالت Chiriqui زیرساخت های مناسبی برای منطقه در نظر گرفته است که شامل ایجاد فرودگاه بین المللی در نزدیکی این منطقه است. ارزش این جزیره 1.5 میلیون دلار است و به عنوان یک جزیره شخصی مقرون به صرفه بوده که از طریق VivaTropical.com در دسترس است.

 

3. Roatan هندوراس
جزیره خصوصی و نسبتاً مقرون به صرفه که در سواحل هندوراس واقع شده است و بزرگترین جزیره کشور است. این جزیره امکان دسترسی به تپه های مرجانی Mesoamerican را فراهم می آورد. به گزارش irannaz این طبیعت دیدنی جذابیت های فراوانی را بمنظور جذب گردشگران از سراسر دنیا ایجاد کرده است.

 

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

 

تعدادی هم به منظور استفاده از کشتی Cruise جذب این منطقه می شوند. به علت وجود امکانات فراوان و راحتی های مدرن این جزیره در چندسال اخیر محبوبیت قابل توجهی را بدست آورده است. با این حال گزینه های متنوع بسیار زیادی را برای کسانی که مایل به خرید ملک هستند ارائه می دهد، خریداران علاقه مند باید قادر به یافتن گزینه ای متناسب با بودجه خود باشند.

 

4. Hastholmen سوئد
Hastholmen یک جزیره شخصی زیباست که نزدیک شهر Dalom واقع شده است. در منطقه ای بنام Västernorrlands län در سوئد. این جزیره خصوصی شامل دو خانه ی روستایی می باشد. یکی بعنوان حمام بخار و دیگری شناور روی آب است.

 

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

 

برای گردش طولانی و تفریحات مختلف از صبح تا عصر، جزیره قسمتهای مختلفی همچون بیابان و جنگل و حوضچه های ماهیگیری و و علفزارها را ارائه می دهد. قیمت این جزیره در حدود ۳۰۹ هزار دلار می باشد.

 

5. جزیره Piacabucu ، برزیل
جزیره Piacabucuجزو شش جزیره ی رودخانه ای در شمال شرقی برزیل است این جزیره روی Sao Francisco چهارمین رودخانه طویل برزیل قرار دارد. این رودخانه از اهمیت بسیاری برخوردار است و بعنوان رودخانه ترکیبی شناخته شده است. Sao Francisco بخش های مختلفی از برزیل را طی می کند و باعث یکپارچگی این کشور می گردد.

 

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

 

تمام جزایری که به این صورت هستند (جزایر رودخانه ای) نمای باشکوهی از روخانه و خانه هایی که دارای تعداد زیادی درخت میوه هستند را نیز ارائه می کنند. این گروه از جزایر در بر گیرنده 81.58 هکتار و ارزشی بالغ بر 81.971 دلار آمریکا می باشند که بسیاری از افراد قابلیت پرداخت چنین هزینه ای را دارند.

 

6. جزیره Lyons – انتاریو
جزیره Lyons یک جزیره دریاچه ای خوش منظره در انتاریو می باشد. کانادا تمایل به ساخت مکانی زیبا دارد که آنرا خانه بنامد. رانندگی از تورنتو تا این محل حدود دو ساعت زمان می برد. این جزیره حدود ۱٫۵ هکتار است. این جزیره در بخش Prince Edward قرار گرفته است، این دریاچه از جهت شرق، فقط حدود چند دقیقه با پارک ملی Sandbanks فاصله دارد.

 

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

 

این جزیره با کلبه های سه خوابه تجهیز شده است. خط ساحلی این جزیره دوستدار کودکان است و مقدار زیادی فضا جهت ماهیگیری و آتش روشن کردن فراهم شده است. قیمت آن 339.357 دلار کانادا است، که با توجه با اینکه می توانید بعنوان یک منطقه بالقوه جهت اجاره فصلی استفاده کنید ضرر نخواهید کرد.

 

7. جزیره Mavuva – فیجی
جزیره Mavuva ، دارای مساحت 42 هکتار است و بعنوان جزیره شخصی نسبتاً مقرون به صرفه می باشد. این جزیره در 3 کیلومتری شمال ساحل Vanua Levu در Fiji واقع شده و تقریبا به طور کامل در تالاب های مرجانی قرار دارد.

 

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

 

فقط ده دقیقه زمان لازم است برای رسیدن از Vanua Levu به این جزیره. در سرتاسر Fiji شرایط مناسب قایقرانی با بهترین آب و هوا محیا است. این جزیره آرام جنوبی بسیار مناسب ساخت خانه هایی برای تعطیلات است. همچنین می توانید یکی از آنها را با قیمتی کمتر از 125000 دلار امریکا خریداری کنید.

 

8. جزیره Hemlow Nova Scotia
جزیره Hemlow در منطقه ی Nova Scota در کانادا قرار دارد و از ویژگی های این جزیره سواحل شن و ماسه ای آن می باشد. نمای زیبای آب و فرصتهای عالی برای قایقرانی و ماهی گیری و غواصی بهترین سرگرمی های این طبیعت است. مساحت جزیره 54 هکتار است که 2 کیلومتر طول و 1.5 کیلومتر عرض را داراست.

 

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

 

از فرودگاه بین المللی Halifax Stanfield حدود دو ساعت و از روستای تاریخی Sherbrooke حدود ده دقیقه زمان بوسیله خودرو برای رسیدن به این جزیره زمان لازم است. بندرزیبا و اسکله و ماهی از ویژگی های معروف استراحتگاه Liscombe Lodge است که بسیار به این جزیره نزدیک است. برای شروع تنها 29500 دلار کانادا لازم دارید.

 

9. جزیره Kastawei در Vanuatu
اینجا یک جزیره گرمسیری و خوش منظره است که در Vanuatu واقع شده است. یک طبیعت کوچک در جنوب اقیانوس آرام است . یکی از ارزانترین مقصد های جهان که همه امکانات را ارئه می دهد. مساحت این جزیره کمتر از یک هکتار و حدود 0.83 هکتار می باشد، جزیره ای تمام عیار و عالی برای قایق رانی.

 

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

 

این جزیره توسط صخره های سفید و قدیمی محاصره شده و مکانی عالی برای ساخت خانه ای در یک جزیره ی رویایی در اقیانوس آرام است. منطقه ای عالی برای ماهیگیری، غواصی و شنا است . این جزیره 199 هزار دلار آمریکا قیمت دارد.

 

10. alligator caye belize (جزیره ای که شبیه تمساح است)
این جزیره 10.7 هکتار خشکی دارد. مقدار ساحل این جزیره 700 فوت در حاشیه شمال شهر Dangriga است. حدود 40 دقیقه با قایق از شهر Belize فاصله دارد ، این جزیره عجیب وغریب بین Bluefield و محدوده Cayes واقع شده، موانع مرجانی Belize که دومین صخره ها را به لحاظ وسعت در جهان داراست بطول چند یارد دور از ساحل کشیده شده اند.

 

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)

 

این جزیره به طول کامل توسعه نیافته و مکانی عالی برای ماهی گیری است و بدلیل اهمیت زیست محیطی به عنوان میراث جهانی تعیین شده است. قیمت این جزیره شخصی 99 هزار دلار آمریکا است که تقریبا معقول و مقرون به صرفه است. حالا برای انتخاب ویژگی های جزیره شخصی خود معطل نشوید، بررسی کنید، تلاش کنید، درآمد کسب کنید و رویاهای خود را محقق کنید.

 

جزیره هایی که شما هم میتوانید مالک آن باشید (عکس)