اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

جنجال عکس وحشتناک بازیگر زن ایرانی (عکس)

جنجال عکس وحشتناک بازیگر زن ایرانی (عکس)

جنجال عکس وحشتناک بازیگر زن ایرانی (عکس)

 

به گزارش ایران ناز انتشار عکسی وحشتناک از بازیگر زن ایرانی ، خبرساز شده است ! بتازگی عکسی از بازیگر مشهور ایرانی خانم رعنا آزادی در فضای مجازی دست به دست میشود که سبب حیرت و وحشت مردم شده است !!

 

جنجال عکس وحشتناک بازیگر زن ایرانی (عکس)

 

این عکس وحشتناک در واقع گریم حرفه ای بر روی صورت این بازیگر خانم است.تصویر گریم رعنا آزادی ور در فضای مجازی سرو صدا کرد و موج از وحشت به راه انداخت. نوع گریم رعنا آزادی ور در یک فیلم سینمایی به کارگردانی هومن سیدی خبرساز شد .

 

رعنا آزادی بازیگر سینما و تلویزیون با بازی در فیلم “مارمولک” فعالیت در سینما را آغاز کرد و با یک سال دوری از سینما با بازی در سه فیلم در سال ۱۳۸۴ موقعیت خود را در سینما تثبیت کرد. وی در فیلم درباره الی نقش همسر یکی از زوج‌های جوان فیلم را بازی می‌کند که در داستان سه روزه سفر این زوج‌ها به شمال در گیر است و با بازی در این نقش در سیر داستان هم پای سایر شخصیت‌های داستان با اتفاقات روبرو می‌شود.

 

 

به تازگی تصویری از “رعنا آزادی فر” بازیگر در فضای مجازی در حال دست به دست شدن می باشد که کاربران با دیدن آن دچار وحشت و ترس می شوند.

 

این عکس تصویری از تست گریم وحشتناک این بازیگر زن است که در اثر سینمایی جدیدش بر روی صورت وی اجرا شده است.گفتنی است؛کارگردانی این فیلم برعهده هومن سیدی می باشد.