وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

جنجال کنسرت نیکی میناژ خواننده زن مستهجن در عربستان

جنجال کنسرت نیکی میناژ خواننده زن مستهجن در عربستان

جنجال کنسرت نیکی میناژ خواننده زن مستهجن در عربستان

 

به گزارش ایران ناز ملکه رپ آمریکایی که با ترانه های جنسی و لباسهای بدن نمایش معروف است در عربستان کنسرت برگزار میکند ! برگزاری کنسرت این خواننده جنجالی در شهری که نزدیک به مکه و خانه خدا است جنجال بزرگی بر پا کرده است!

 

نیکی میناژ، خواننده معروف، دعوت عربستان سعودی برای اجرای برنامه در جشنواره موسیقی ریاض را پذیرفته و بسیاری را در بهت فرو برده که او چطور با لباس‌های بدن‌نمایی که به تن می‌کند و شعرهای بی‌پروای ترانه‌هایش در عربستان روی صحنه خواهد رفت.

 

او قرار است در روز هجدهم ماه ژوئیه (دو هفته دیگر) در فستیوال موسیقی
جده به روی صحنه برود.

 

این یکی از آخرین نمونه‌های باز شدن فضای سرگرمی در عربستان سعودی است.

 

جنجال کنسرت نیکی میناژ خواننده زن مستهجن در عربستان

 

نیکی میناژ متولد ترینیداد و توبوگو است. او در محله کوئینز شهر نیویورک بزرگ شده و نخستین آلبوم موسیقایی‌اش که در استودیو ضبط شده را در سال ۲۰۱۰ منتشر کرده است. او به «ملکه رپ» مشهور است.

 

خبر حضور ملکه رپ در عربستان بسیاری را در شبکه‌های اجتماعی به واکنش وا داشت.

 

یکی از کاربران توییتر نوشته که فرض کنید سه سال در کما بودید و بعد به هوش آمدید و شنیده‌اید که نیکی میناژ اجرای اصلی یک جشنواره موسیقی در جده را به عهده دارد:

 

«صادقانه بگویم. احساس می‌کنم که در دنیای موازی زندگی می‌کنم.» نفر دیگری این احتمال را مطرح می‌کند که برگزارکنندگان اصلا اطلاعی از موسیقی این خانم نداشته‌اند: «هیچکس در عربستان سعودی نام نیکی میناژ را در گوگل جست‌وجو نکرده. کرده؟»

 

البته همه هم این قدر سرخوشانه با این خبر برخورد نکرده‌اند.

 

یکی از کاربران پایان دنیا را دیده و از اجرای کنسرت در عربستانی تعجب کرده که مکه (شهر مقدس مسلمانان) هم در آنجا واقع شده است.

 

زنی محجبه هم فیلمی در توییتر منتشر کرده که چطور عربستان اجازه اجرای
برنامه به خانم میناژ را صادر کرده اما از زنان عربستانی می‌خواهد با چادر
عربی در جامعه حاضر شوند.

 

این زن در فیلمش می‌گوید: «او (نیکی میناژ) می‌خواهد باسنش را تکان دهد.تمام شعرهایش هم نامناسب و درباره روابط جنسی و تکان دادن باسن است.»

 

جنجال کنسرت نیکی میناژ خواننده زن مستهجن در عربستان

 

این زن ادامه می‌دهد: «بعد شما از من می‌خواهید که چادر عربی به سر کنم؟ واقعا چه می‌گویید؟» دیگران گفته‌اند که تصمیم خانم میناژ مزورانه است. آنها گفته‌اند که خانم میناژ از یک طرف در رژه افتخار همجنس‌گرایان شرکت می‌کند و از آن طرف به عربستان می‌رود که همجنس‌گرایی را جرم می‌پندارد و برایش حکم اعدام می‌برد.

 

پیشتر ماریا کری، خواننده، و نلی، خواننده رپ، هم به دلیل قبول دعوت پادشاهی سعودی مورد انتقادهای فراوانی قرار گرفته بودند.

 

باز کردن فضای سرگرمی و موسیقی یکی از راه‌های شاهزاده محمد بن سلمان برای گشایش اقتصادی کشور است