اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

جنيفر لوپز برنده جايزه نماد سال 2020 شد

جنيفر لوپز برنده جايزه نماد سال 2020 شد

جنیفر لوپز برنده جایزه نماد سال ۲۰۲۰ شد

 

به گزارش ایران ناز ستاره هالیوود جنیفر لوپز موفق به کسب جایزه ی نماد سال 2020 شد. جنیفر لوپز پس از دریافت این جایزه در حالی که بسیار خوشحال بود در یک سخنرانی احساسی گفت: موفقیت بزرگ من نه آمار فروش فیلم‌ها و موزیک‌ها، بلکه آن عشقی است که از مردم دریافت می‌کنم.

 

جنيفر لوپز برنده جايزه نماد سال 2020 شد

 

مراسم اهدای جوایز “انتخاب مردم” (People’s Choice Awards) سال ۲۰۲۰ یکشنبه شب گذشته (۱۵ نوامبر) در سانتا مانیکا کالیفرنیا برگزار شد و برندگان در بخش‌های مختلف معرفی شدند. جایزه‌ی بهترین فیلم امسال به “پسران بد برای همیشه” و بهترین ستاره مرد سینما به بازیگر این فیلم ویل اسمیت اهدا شد.

 

جنيفر لوپز برنده جايزه نماد سال 2020 شد

 

تیفانی هدی نیز در بخش بهترین ستاره زن سینما برگزیده شد، در حالی که جویی کینگ جایزه‌ی بهترین ستاره‌ فیلم‌های کمدی را به خانه برد. لین مانوئل میراندا ستاره‌ “همیلتون” هم به جایزه‌ بهترین ستاره‌ی فیلم‌های درام دست پیدا کرد. بهترین سریال سال ۲۰۲۰ “آناتومی گری” لقب گرفت و الن پومپئو ستاره‌ این سریال که هفته‌ گذشته بازگشتی جنجالی به سریال داشت به عنوان بهترین ستاره‌ تلویزیونی زن سال انتخاب شد.

 

جنيفر لوپز برنده جايزه نماد سال 2020 شد

 

جنیفر لوپز در این مراسم جایزه “نماد سال ۲۰۲۰” را دریافت کرد. لوپز پس از دریافت این جایزه گفت: “به عنوان یک لاتین‌تبار و یک زن گاهی اوقات مجبور هستم دو برابر آن چیزی که باید کار کنم تا به آن برسم (اشاره به نژادپرستی و تبعیض جنسیتی). گاهی اوقات رویاهای بزرگ و جاه‌طلبی‌های من آدم‌ها را عصبی می‌کند.”

 

لوپز ادامه داد: همیشه می‌گویند “تو یک دنسری و نمی‌توانی بازیگر باشی، تو یک بازیگری آهنگ هم می‌خواهی بخوانی؟ تو یه هنرمندی نمی‌توانی توی زمینه‌های تجاری جدی گرفتی شوی و دیده شوی” اما هر چه بیشتر می‌گویند من بیشتر می‌فهممم که باید انجامش بدهم و حالا امروز اینجا ایستاده‌ام. این را می‌دانم که موفقیت بزرگ من اعداد گیشه‌های سینما و فروش آلبوم و آهنگ نیست، بلکه آن عشقی است که از تمام شما دریافت می‌کنم.”

 

همچنین در این مراسم جایزه بهترین خواننده مرد به جاستین بیبر، جایزه بهترین خواننده زن به آریانا گرانده، جایزه بهترین گروه سال به بی‌تی‌اس، جایزه بهترین تک آهنگ سال به “دینامیت” اثر گروه بی‌تی‌اس و جایزه بهترین سلبریتی سال به آریانا گرانده اهدا شد.

 

جایزه بهترین مسابقه تلویزیونی به The Voice و جایزه بهترین تاک‌شوی روزانه تلویزیون به الن دی‌جنرس و بهترین تاک‌شوی شبانه تلویزیون نیز به جیمی فالن اختصاص پیدا کرد.

 

 

جنيفر لوپز برنده جايزه نماد سال 2020 شد