اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

حرفهای عجیب کارگردان ژاپنی از رفتار زشت مهناز افشار (عکس)

حرفهای عجیب کارگردان ژاپنی از رفتار زشت مهناز افشار (عکس)

حرفهای عجیب کارگردان ژاپنی از رفتار زشت مهناز افشار (عکس)

 

به گزارش ایران ناز حرفهای تکان دهنده کارگردان ژاپنی از رفتارهای عجیب و آزاردهنده مهناز افشار , سوژه رسانه ها شد !  مهناز افشار با حرف های کارگردان ژاپنی باز هم در حاشیه قرار گرفت.

 

جواد نوروز بیگی تهیه‌کننده «مهمانخانه ماه نو» اظهار داشت: خانم مهناز افشار بازیگر اصلی این فیلم در شرایطی به این پروژه پیوست که دستمان برای انتخاب‌های دیگر باز بود، اما کارگردان ژاپنی برای حضور مهناز افشار در فیلم تاکید داشت، این بازیگر با حواشی بسیاری به این پروژه پیوست و ما در شرایط بسیار سختی «مهمانخانه ماه نو» را به پایان رساندیم و در نهایت کارگردان پروژه هم از انتخاب و حضور مهناز افشار پشیمان شد.

 

حرفهای عجیب کارگردان ژاپنی از رفتار زشت مهناز افشار (عکس)

 

مهناز افشار عوامل ژاپنی این پروژه را بسیار اذیت می‌کرد و بیش از هر چیز به حواشی می‌پرداخت و این در حالی است که با توجه به مهمان‌دوستی ایرانی‌ها ما همه تلاش خود را کردیم تا این گروه با رضایت ایران را ترک کنند، که البته به نظر می‌آمد دلخور شده بودند و آنچه که از حضور در سینمای ایران تصور کرده بودند، اجرایی نشد و حتی بخشی از سکانس‌ها به دلیل بی‌نظمی‌های مهناز افشار گرفته نشد.

 

مهناز افشار ، زمانی هم که از ایران خارج شد اعمالی انجام داد که شرایط را برای نمایش فیلم ما بسیار بد کرد و با ارتباطی که با لس‌آنجلسی‌ها گرفت و در برنامه آنها شرکت کرد، به سرمایه‌گذاران ما صدمه زد و موجب ضرر بیشتر ما شد. به گونه‌ای که اکران این فیلم مرحله به مرحله به تعویق افتاد، این در حالی است که ما در ابتدا سرگروهی سینما آزادی را برای اکران فیلم گرفته بودیم اما متاسفانه این برنامه‌ریزی به تعویق افتاد و در نهایت تصمیم گرفتیم که «مهمانخانه ماه نو» را در گروه آزاد اکران کنیم. این امر نیز به دلیل بسته شدن سینماها به دلیل شیوع ویروس کرونا کنسل شد و حالا ناگزیر از تن دادن به اکران آنلاین شدیم.

 

این تهیه‌کننده سینما ادامه داد: واقعیت این است که به‌عنوان تهیه‌ کننده مهناز افشار بازیگر زن را در این فیلم آورده بودیم که شاید بتوانم تبلیغ مناسبی براساس حضور او برای اکران داشته باشیم اما با بی تعهدی مهناز افشار نسبت به پروژه سبب شد تا نتوانیم تبلیغ مناسبی داشته باشیم و عجیب اینکه شنیده‌ام همزمان با اکران آنلاین فیلم، این بازیگر از طریق فضای مجازی، بابت بازی در این فیلم عذرخواهی کرده است! به نظرم بهتر است با توجه به پشیمانی که برای حضور در این پروژه ابراز کرده، دستمزدی که گرفته را هم عودت بدهد!

 

نوروزبیگی تأکید کرد: این اولین همکاری من با مهناز افشار در سینمای ایران بود و اعتراف می‌کنم تا به امروز ندیده بودم که یک بازیگر تا این اندازه گروه تولید فیلم را آزار بدهد و سنگ‌اندازی کند.

 

حرفهای عجیب کارگردان ژاپنی از رفتار زشت مهناز افشار (عکس)