اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

حرفهای جالب همسر اول دونالد ترامپ از زندگی خصوصی او

مجموعه : مجله خبری روز
حرفهای جالب همسر اول دونالد ترامپ از زندگی خصوصی او

حرفهای جالب همسر اول دونالد ترامپ از زندگی خصوصی او

 

دونالد ترامپ و حواشی زندگی خصوصی او این روزها تیتر داغ رسانه هاست . بعد از اینکه دونالد ترامپ در رقابت با هیلاری کلینتون پیروز شده و به ریاست جمهوری امریکا رسید یک مجله با همسر اول ترامپ مصاحبه ای جالب انجام داد . به گزارش ایران ناز همسر اول ترامپ پس از انتخاب او در انتخابات در مصاحبه با یک روزنامه پیش‌بینی‌های جالبی درباره رئیس جمهور منتخب آمریکا داشت.

 

حرفهای جالب همسر اول دونالد ترامپ از زندگی خصوصی او

 

با وجود اینکه این روزها همه مردم به‌ویژه آمریکایی‌ها درباره چهار سالی که قرار است دونالد ترامپ در کاخ سفید بگذراند نظر می‌دهند، ایوانا ترامپ، که همسر اول ترامپ بوده و تجارب زیادی از زندگی با او دارد، میگوید کاخ سفید در مقابل منزل فعلی دونالد ترامپ هیچ است و بعید است ترامپ به کاخ سفید برود ! او حرف‌های جالبی درباره او زده است.

 

ایوانا در مصاحبه با New york Post پیش بینی کرده که ترامپ با هواپیمای شخصی خودش مسافرت کند. او گفته ترامپ در هواپیمای خودش احساس راحتی بیشتری می‌کند و فکر نمی‌کند که با هواپیمای اختصاصی کاخ سفید این طرف و آن طرف برود. بوئینگ 757 دونالد ترامپ 100 میلیون دلار قیمت دارد.

 

ایوانا همچنین گفته فکر نمی‌کند ترامپ پنت‌هاوز خود در نیویورک‌سینی را رها و به کاخ سفید نقل مکان کند؛ ساختمانی با ستون‌های مرمر، لوسترهای کریستال، پرتره‌های بزرگ از افسانه‌های یونان، مجسمه کودک معصوم و فواره داخل ساختمان. او در حالی که می‌خندید گفت “بیاید صادق باشیم من فکر می‌کنم برج ترامپ و خانه من در نیویورک بسیار بهتر ازکاخ سفید باشد. برای همین او هرگز آپارتمانش در برج ترامپ را رها نمی‌کند تا به کاخ سفید برود”.

حرفهای جالب همسر اول دونالد ترامپ از زندگی خصوصی او

 

ایوانا به شوخی درباره ملانیا ترامپ گفته “هرگز به او حسودی نمی‌کنم چون او باید از این به بعد شروع به بسته‌بندی لباس‌ها کند”.و در آخر اینکه ترامپ مثل مارگارت تاچر بیشتر از سه ساعت در شبانه‌روز نمی‌خوابد و به کار کردن تا دیروقت علاقه زیادی دارد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

جنجال اصلیت پاکستانی دونالد ترامپ +عکس

 

خوشگلترین زن دنیا از نظر دونالد ترامپ +عکس

 

بیرون انداختن بچه بخاطر رای به ترامپ +عکس

 

جنجال ماجرای مشت زدن رابرت دنیرو به صورت ترامپ

 

جنجال خرید رونالدو از دونالد ترامپ +عکس

 

جنجال ماجرای سفر دونالد ترامپ به ایران +عکس

 

تظاهرات آمریکاییها علیه ترامپ و واکنش اوباما +تصاویر

 

جدیدترین عکسهای ایوانکا دختر جذاب دونالد ترامپ

 

تصاویر و بیوگرافی همسر زیبای دونالد ترامپ