وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

نگران حضور در «پدرخوانده ۳» نبودم/ مردم مافیا را دوست دارند

نگران حضور در «پدرخوانده ۳» نبودم/ مردم مافیا را دوست دارند

مریم خدارحمی پلیر «پدرخوانده 3»:

نگران حضور در «پدرخوانده ۳» نبودم/ مردم مافیا را دوست دارند

 

بازیکن رئالیتی شوی «پدرخوانده ۳» از حضورش در این اثر و بازی مقابل حرفه‌ای‌ها صحبت کرد.

 

به گزارش فیلم‌نت نیوز، مریم خدارحمی بازیگر سینما و تلویزیون که در فصل جدید مجموعه رئالیتی‌شوی «پدرخوانده ۳» محصول اختصاصی فیلم‌نت حضور دارد درباره این مجموعه اظهار کرد: «پدرخوانده» یک رئالیتی‌شوی بسیار پرطرفدار است و وقتی به من پیشنهاد شد که در فصل جدید این مجموعه حضور داشته باشم با وجود اینکه تجربه چندانی در بازی مافیا نداشتم با اشتیاق پیشنهاد همکاری در این فصل «پدرخوانده» را پذیرفتم.

 

پدرخوانده ۳

 

این بازیگر درباره تجربه‌اش در بازی مافیا گفت: امروز افراد زیادی هستند که تجربه بازی مافیا را دارند اما من برخلاف اکثر دوستان که در کافه‌ها یا جمع‌های خانوادگی و دوستانه این بازی را انجام می‌دهند، تجربه چندانی از مافیا بازی کردن نداشتم و برای حضور در «پدرخوانده ۳» هم تمرینات کمی داشتم چرا که پیش از حضور در این مجموعه درگیر یک پروژه دیگری بودم و تنها در دو روز آخر تمرین توانستم به گروه بپیوندم و بعد از تمرین کمی که داشتم جلوی دوربین رفتم اما فکر می‌کنم با توجه به تجربه اندکم بازی خوب و قابل قبولی داشتم.

 

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه از حضور در این مجموعه بازخوردهای خوبی داشتم و خیلی از کامنت‌ها و نظراتی که از مردم گرفتم اینگونه بود که خوشبختانه از حضورم در این مجموعه خوشحال بودند.

 

من در سه قسمت از «پدرخوانده ۳» حضور داشتم که تا امروز تنها یک قسمت پخش شده و در این قسمت نقش چندان پررنگی نداشتم و فکر می‌کنم در دو قسمت بعدی بازی من بیشتر دیده شود و بازخوردهای بیشتری داشته باشم.

 

این بازیگر در ادامه درباره چالش حضور در یک رئالیتی‌شو با شخصیت واقعی به عنوان یک بازیگر، گفت: خیلی دوست داشتم مخاطبانی که آثار من را دنبال کرده‌اند و من را به عنوان یک بازیگر می‌شناسند و در نقش‌های مختلف دیده‌اند، شخصیت واقعی خودم را هم ببینند و هیچ نگرانی درباره این موضوع نداشتم و اتفاقاً برایم اتفاق خوشایند و جذابی بود و تنها استرسی که داشتم از حرفه‌ای نبودنم در بازی مافیا بود چراکه من در این مجموعه در مقابل افرادی مثل آقای مجید واشقانی بازی کردم که بسیار با تجربه و حرفه‌ای بودند و من از این بابت نگران بودم که نتوانم بازی خوبی در مقابل این دوستان داشته باشم.

 

وی خاطرنشان کرد: همه سه قسمتی که در این فصل از مجموعه «پدرخوانده» در آن‌ها حضور داشتم در دو روز ضبط شده‌اند. در این سه قسمت با توجه به فشرده بودن زمان ضبط بین هر قسمت تمرین چندانی نداشتیم اما فکر می‌کنم در قسمت‌های بعدی حضور پررنگ‌تری داشته باشم.

 

مافیا امروز به یکی از بازی‌های بسیار پرطرفدار در بین مردم تبدیل شده است

بازیگر مجموعه تلویزیونی «ستایش ۳» با اشاره به اینکه بازی «مافیا» امروز به یکی از بازی‌های بسیار پرطرفدار در بین مردم تبدیل شده است، تاکید کرد: نگاه من به این بازی بسیار مثبت است زیرا بازی «مافیا» شبیه خود زندگی است، در زندگی هم ما با آدم‌های بسیاری روبرو می‌شویم که شاید با ما خیلی روراست نباشند و ماسک به چهره داشته باشند و بازیکن بازی «مافیا» همین شرایط را در یک بازی هیجان‌انگیز تجربه می‌کند و به همین دلیل فکر می‌کنم مافیا بازی کردن آدم را در زندگی‌اش پخته‌تر می‌کند.

 

وی در پایان توضیح داد: به نظر من تجربه این بازی و حتی ترویج آن به عنوان یک سرگرمی در جامعه نه تنها جنبه منفی ندارد بلکه اتفاقی بسیار مثبت است و جدا از جنبه‌های مثبت آن برای افراد می‌توان به جنبه سرگرم‌کننده بودنش نیز توجه داشت. بازی «پدرخوانده» و «مافیا» امروز یک سرگرمی جدی در بین خانواده‌های ایرانی است که پرطرفدار بودن و جنبه‌های مثبتش کتمان‌ناپذیر است و از حضور در این مجموعه بسیار خوشحال هستم.

 

«پدرخوانده ۳» سناریویی از بازی «مافیا» به روایت سعید ابوطالب است که فصل سوم آن این روزها از پلتفرم فیلم‌نت در حال پخش است.

 

علی ناصری

پدرخوانده را به طور اختصاصی در فیلم‌نت تماشا کنید.