اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

خانم بازیگر معروف زندانی شد ( عکس )

خانم بازیگر معروف زندانی شد ( عکس )

خانم بازیگر معروف زندانی شد ( عکس )

 

بازیگر زن معروف همراه همسرش، به دلیل پرداخت رشوه و تقلب راهی زندان شدند.لوری لافلین بازیگر زن هالیوودی، روز گذشته برای گذراندن مجازات دو ماهه‌اش در پرونده رشوه و تقلب، به زندان فدرال کالیفرنیای شمالی معرفی شد.

 

خانم بازیگر معروف زندانی شد ( عکس )

 

اوایل امسال، لافلین به همراه همسرش موسیمو جیانولی در پرونده رشوه گناهکار شناخته شدند. دادستان‌ها اعلام کردند که این زوج 500 هزار دلار رشوه پرداخت کرده بودند تا با ایجاد رزومه ورزشی جعلی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی پذیرش شوند

 

خانم بازیگر معروف زندانی شد ( عکس ).

 

لافلین هنگام محکوم شدنش گفته بود: من تصمیم افتضاحی گرفتم. برنامه‌ای را پیش گرفتم تا برتری ناعادلانه‌ای را در پروسه پذیرش دانشگاه به دخترانم بدهم. در انجام این کار درک خودم را از دست دادم و از اخلاق منحرف شدم.

 

لافلین به خاطر این جرم علاوه بر دو ماه زندان، به پرداخت ۱۵۰ هزار دلار جریمه نقدی، ۱۰۰ ساعت خدمت در زمینه خدمات اجتماعی وهمینطور ۲ سال آزادی مشروط محکوم شد. همسر ۵۷ ساله وی نیز به پنج ماه زندان، پرداخت ۲۵۰ هزار دلار جریمه مالی، انجام 250 ساعت خدمات اجتماعی و ۲ سال آزادی مشروط محکوم شد.

 

زندانی که لافلین به گذراندن امور در آن محکوم شده، در ۴۰ مایلی سان فرانسیسکو قرار دارد و حدود ۸۷۴ زندانی زن در آنجا نگهداری می‌شوند. فلیسیتی هافمن دیگر بازیگری بود که سال ۲۰۱۹ در این پرونده، به ۱۴ روز زندان محکوم شد.

 

خانم بازیگر معروف زندانی شد ( عکس )