اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دلیل خنده خانم بازیگر به سحر قریشی +جزئیات و عکس

دلیل خنده خانم بازیگر به سحر قریشی +جزئیات و عکس

دلیل خنده خانم بازیگر به سحر قریشی +جزئیات و عکس

 

خانم بازیگر مشهور کشورمان بخاطر اظهار نظر جنجالی اش درمورد حرفهای سحر قریشی توضیحاتی ارائه کرد . به گزارش ایران ناز سحر قریشی چندی پیش در مورد بی محلیهای نیکی کریمی به وی و جواب سلام ندادن او حرفهای تندی زد و از او گلایه کرده بود .به گزارش ایران ناز خانم ویدا جوان به این مسئله به گفته ی خودشان خیلی خندیده بودند. ويدا جوان ليسانس حسابداري طراح و ايده پرداز و دانش آموخته بازيگري تئاتر در کانون آموزشهاي استاد حميد سمندريان است.

 

دلیل خنده خانم بازیگر به سحر قریشی +جزئیات و عکس

اين بازيگر تلويزيون و سينما از برخي شايعات که هر از چند گاهي برايش ساخته مي شود دلگير است.او خيلي رک و بي تعارف است به نحوي که حتي درباره حرفهاي سحر قريشي درباره نيکي کريمي هم واکنش نسبتا تندي نشان داده و گفته که من به کار سحر قريشي فقط خنديدم.

 دلیل خنده خانم بازیگر به سحر قریشی +جزئیات و عکس

 

ویدا جوان بازیگر زن ایران که اخیرا در مصاحبه ای گفت که از حرف های سحر قریشی به نیکی کریمی خنده اش گرفته است برای سوءبرداشت از این حرفش توضیحاتی را داد .

 

دلیل خنده خانم بازیگر به سحر قریشی +جزئیات و عکس

 

سحر قریشی اخیرا در مصاحبه ای از نیکی کریمی و رفتار وی با خودش انتقاد کرد و گفت که در مراسمی که دعوتش نکرده بودند به احترام بزرگان رفته است و چندین بار به نیکی کریمی سلام کرده و جواب درست و حسابی نشنیده است .

 

لین مصاحبه ها بازتاب های بسیاری را به دنبال داشت که در یکی از بازتاب ها ویدا جوان که هم اکنون در فیلم ماه و پلنگ نقش کتایون را نقش آفرینی میکند گفت که از این صحبت های سحر قریشی خنده اش گرفته است .

 

متاسفانه برخی از سایت ها و رسانه ها از این صحبت ویدا جوان سواستفاده کردند و حرف هایش را تمسخر سحر قریشی نامیدند . مسخره کردن سحر قریشی توسط ویدا جوان این روزها باعث تنش میشود که این تنش جز ضربه دنیای هنر هیچ فایده ای نخواهد داشت .

 

ویدا جوان در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکس سحر قریشی به روشن سازی در این موضوع پرداخت و گفت که اصلا قصد تمسخر سحر قریشی را نداشته است .

 

دلیل خنده خانم بازیگر به سحر قریشی +جزئیات و عکس

 

ویدا جوان با انتشار عکس بالا نوشت :خودم از اين مصاحبه ناراضي و ناخشنودم.. دليل اول اينكه از كسي اسم بردم و درباره ش صحبت كردم و دليل دوم اينكه يا به سبب ناتواني من در رساندن منظور يا سوء تفاهم(از جانب مخاطبان عام) منظور اصلي من به بدي برداشت شده..

 

مصاحبه تي وي پلاس با خانم سحر قريشي رو بطور كاملا اتفاقي ديدم.. نوع بيان مطلبي كه ايشون رو ناراحت كرده بود ( كه شايد اگر من هم جاي ايشون بودم همين حس بهم دست ميداد) بدور از انتظار من بود و مرا به خنده انداخت…. ولي اين خنده از روي استهزاء نبود..

 

و سوالي كه مصاحبه كننده در پي سوال قبل از من پرسيد جوابي در پي داشت كه فقط عقيده شخصي من نسبت به خودم بود و نه انتقاد به ايشون يا تمسخر… كه من هرگز اهل استهزا و عيبجويي ديگران نيستم..امشب اگر اين مطلب را منتشر نميكردم آشفتگي و دلخوري از خودم دست از سرم بر نميداشت..در نهايت هميشه براي همه شادي و موفقيت رو آرزو ميكنم..??

 

 

مطالب مرتبط:

 

گفتگو با ویدا جوان بازیگر سریال تلویزیونی زمانه

 

سحر قریشی نامزدش را رونمایی کرد (عکس)