اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

خواننده زن مشهور لباس عروس میلیاردیش را آتش زد (عکس)

خواننده زن مشهور لباس عروس میلیاردیش را آتش زد (عکس)

خواننده زن مشهور لباس عروس میلیاردیش را آتش زد

 

خواننده معروف هالیوودی که در حال اماده شدن برای مراسم ازدواج بود با برهم خوردن نامزدیش لباس عروس خود را به آتش کشید !! به گزارش ایران ناز این خواننده مشهور در حالیکه لباس عروس گران قیمتش را سفارش داده و دریافت کرده بود و همه چیز برای برگزاری مراسم عروسیش آماده بود با برهم خوردن نامزدیش غافلگیر شد و با آتش زدن لباس عروسیش در یک ویدئو کلیپ جدید خشمش را ابراز کرد

 

ماریا کری خواننده سرشناس امریکایی، با انتشار ویدیویی جنجالی خبرساز شده است، وی در این ویدیو لباس عروس ۲۵۰ هزار دلاری خود را به اتش می کشد!

 

خواننده زن مشهور لباس عروس میلیاردیش را آتش زد (عکس)

 

ماریا کری وقتی از نامزدش جیمز پارکر جدا شد که مقدمات ازدواجشان فراهم بود. ماریا کری لباس عروسیش را سفارش داده و آماده روز ازدواجشان بود اما همه چیز تغییر کرد.

 

ماریا کری لباس عروسی ۲۵۰ هزار دلاریش را در موزیک ویدیوی جدیدش به آتش کشید درحالیکه قرار بود این لباس در مجلس عروسیشان واقع در جزایر بورا بورا توسط ماریا کری ۴۶ ساله پوشیده شود.

 

این نوع رفتار ماریا کری به نوعی فرستادن پیامی واضح به میلیاردر استرالیایی تلقی شد. شایعه ها حاکی از این است نامزدی این دو به علت ریخت و پاش و هزینه های سرسام آوری که ماریا کری برای نامزدش به وجود آورد, بهم خورد.

 

خواننده زن مشهور لباس عروس میلیاردیش را آتش زد (عکس)

 

افراد نزدیک به پارکر دلیل جدایی این زوج را خرج زیادی میدانند که ماریا برای برنامه تلوزیونی (Mariah’s World) روی دست پارکر گذاشت. ماریا دوست دارد تمام زندگیش را به مردم جهان نشان دهد. همین باعث ناراحتی پارکر شده بود.

 

مطالب مرتبط:

 

مروری بر بیوگرافی ماریا کری

 

گران ترین لباس عروس دنیا را ببینید (عکس)

 

گران ترین عروسی در کشور مسکو (عکس)

 

زیباترین مدلهای لباس عروس آستین دار (تصاویر)