اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

خودکشی زن و برادر شوهرش بخاطر عشق ممنوعه در تهران (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
خودکشی زن و برادر شوهرش بخاطر عشق ممنوعه در تهران (عکس)

خودکشی زن و برادر شوهرش بخاطر عشق ممنوعه در تهران (عکس)

 

به گزارش ایران ناز هتل اسپیناس تهران شاهد خودکشی عاشقانه یک زن و مرد جوان بود !  این زن جوان بدست برادر شوهر عاشقش کشته شد و برادر شوهرش نیز بعد از قتل دست به خودکشی زد . .

 

ماجرا ازین قرار است که زن جوان 26 ساله به دست پسر عاشق کشته شد و مرد 29 ساله بعد از کشتن دختر مورد علاقه اش در هتل اسپیناس پالاس تهران خودکشی کرد.

 

خودکشی زن و برادر شوهرش بخاطر عشق ممنوعه در تهران (عکس)

 

قتل زن جوان و خودکشی قاتل عاشق در هتل اسپیناس پالاس تهران

 

 دختر و پسر عاشق پیشه پس از سفر به تهران در طبقه ششم هتل اسپیناس پالاس تهران دست به خودکشی زدند. آنها با شلیک گلوله به زندگی خود پایان دادند و پیش از مرگ با دست‌نوشته‌ای راز این اقدام تلخ خود را فاش کردند.

 

عصر دیروز سه‌شنبه 4 شهریور به ماموران پلیس خبر مرگی مشکوک در هتل اسپیناس پالاس تهران رسید. بلافاصله ماموران پلیس موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در این هتل لوکس به تحقیق در این باره پرداختند.

 

ماموران در ابتدا با اجساد دختر و پسری جوان روبه‌رو شدند که با شلیک گلوله به سرشان جان باخته بودند. هنوز مشخص نبود که چه حادثه‌ای رخ داده تا اینکه در همان اتاق دست‌نوشته‌ای پیدا شد که نشان می‌داد این دختر و پسر خودشان به استقبال مرگ رفته‌اند. آنها در این دست‌نوشته از عشق زیاد به یکدیگر گفته بودند و اینکه به خاطر این عشق دست به چنین اقدامی زده‌اند.

 

در تحقیقات تیم جنایی مشخص شد که دختر 26 ساله یک روز قبل یعنی روز دوشنبه از شهرستان به تهران آمده بود در یکی از اتاق های این هتل مستقر شد. در ادامه، روز بعد پسر 29 ساله به صورت پنهانی وارد اتاق شده و ابتدا با شلیک گلوله به دختر جوان او را کشته و بعد هم خودش را تسلیم مرگ کرده است.

 

در ادامه اجساد زن و مرد جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای کشف ابعاد پنهان این حادثه ادامه دارد.

 

بررسی های اولیه نشان می دهد زن ۲۶ ساله و برادرشوهرش هر دو به علت اصابت گلوله جان خود را از دست داده اند.

 

تحقیقات جنایی بیشتر مشخص کرد برادر شوهر زن جوان ابتدا او را به قتل رسانده و بعد با شلیک گلوله و خودکشی، به زندگی اش پایان داده است. این زن جوان دارای 2 فرزند بوده که بعد از کشته شدن به دست برادرشوهرش ، مرد جوان نیز خودکشی می کند.

 

 

خودکشی زن و برادر شوهرش بخاطر عشق ممنوعه در تهران (عکس)