اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

خودکشی وزیر 54 ساله بخاطر کرونا (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
خودکشی وزیر 54 ساله بخاطر کرونا (عکس)

خودکشی وزیر 54 ساله بخاطر کرونا (عکس)

 

 به گزارش ایران ناز وزیر اقتصاد آلمان بخاطر کرونا خودکشی کرد . این وزیر 54 ساله با نام «توماس شفر» وزیر دارایی ایالت هسن آلمان با پرت کردن خود به زیر قطار خودکشی کرد.

 

در پی مرگ ناگهانی «توماس شفر» وزیر دارایی ایالت هسن آلمان، احتمال ناامیدی وی از حل بحران کرونا در این کشور را مطرح کرده است.

 

خودکشی وزیر 54 ساله بخاطر کرونا (عکس)

 

«توماس شفر» وزیر دارایی ایالت هسن آلمان به طور ناگهانی درگذشت. جسد این سیاستمدار حزب دموکرات مسیحی (CDU) روز گذشته در محدوده ایستگاه راه آهن شهر هوخهایم یافته شد.

 

خودکشی وزیر 54 ساله بخاطر کرونا (عکس)

 

شاهدان عینی می گویند شفر با انداختن خود به زیر قطار سریع السیر اقدام به خودکشی کرده است.در پی مرگ این سیاستمدار ۵۴ ساله، «فولکر بوفیر» نخست وزیر ایالت هسن امروز (یکشنبه) در پیامی ویدیویی فقدان شفر را تاسف بار خواند و گفت در بحبوحه مقابله با کرونا وی یکی از همکاران پرتلاش خود را از دست داده است.

 

وی با بیان این که وضعیت کنونی بسیار دشوار بوده و مسئولیت سنگینی را بر دوش دولتمردان گذاشته است،احتمال داد شفر به دلیل ناامیدی از غلبه بر بحران و یافته نشدن راهی برای متوقف کردن کرونا دست به چنین اقدامی زده است. بوفیر افزود: ما شوکه شده ایم، متحیر هستیم و مهمتر از همه، بی نهایت ناراحت هستیم.

 

در همین حال «آنه گرت کرامپ کارن باوئر» رئیس حزب دموکرات مسیحی در پیامی توئیتری ضمن ابراز تاسف از این واقعه نوشت: خبر مرگ ناگهانی توماس شفر همه ما را در حزب شوکه کرد. به ما ضربه زد و ما را غمگین و مبهوت کرد، اکنون همه فکر و دعای ما در کنار خانواده وی است.

 

همچنین «بوریس راین» رئیس پارلمان ایالتی هسن ضمن تحسین شخصیت پرتلاش و قابل اعتماد شفر از فقدان وی ابراز تاسف کرد و گفت که سیاست این ایالت را نمی توان بدون او تصور کرد.

 

شفر بیش از دو دهه در پست های گوناگون سیاسی در ایالت هسن فعالیت داشت و از سال ۲۰۱۰ وزیر دارایی این ایالت بود.

 

برخی رسانه های آلمانی از جمله «فرانکفورتر آلگماینه» از وجود یک دست نوشته خداحافظی به خط شفر پیش از اقدام وی به خودکشی خبر داده اند.

 

این در حالی است که تلاش کشورهایی مانند آلمان در مقابله با همه گیری ویروس کرونا چندان رضایت بخش نبوده و هر روز بر تعداد آلوده شوندگان به این ویروس بیشتر می شود.

 

در حال حاضر اروپا دو سوم قربانیان ناشی از ابتلا به بیماری کووید ۱۹ را به خود اختصاص داده و در این میان، ایتالیا و اسپانیا بیشترین تلفات را داشته اند. دیگر کشورهای اروپا از جمله فرانسه، آلمان و انگلیس هم وضعیت وخیمی را تجربه می کنند. ایتالیا با ۱۰ هزار و ۲۳ فوتی بیشترین تلفات را در اثر شیوع این ویروس را در جهان دارد

 

خودکشی وزیر 54 ساله بخاطر کرونا (عکس)