عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما

خیانت مرگبار نوعروس به تازه داماد کرجی +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
خیانت مرگبار نوعروس به تازه داماد کرجی +عکس

خیانت مرگبار نوعروس به تازه داماد کرجی +عکس

 

به گزارش ایران ناز هوس بازی و خیانت یک زن در کرج به مرگ شوهرش ختم شد ! زن جوان کرجی که در غیاب شوهرش با مردی رابطه برقرار کرده بود نقشه عجیبی برای قتل همسرش کشید .  نوعروسي که در پي تصادف رانندگي، با راننده خودروي خسارت ديده آشنا شده بود پس از طرح دوستي و با همدستي مرد شيطان‌صفت، نقشه قتل تازه داماد را طراحي و اجرا کردند.

 

به گزارش ایران ناز ماجرا ازین قرار بود که ساعت يک بامداد ششم مهر امسال، زن جواني هراسان با پليس 110 تماس گرفت و از حمله 2 مرد نقابدار ناشناس به همسرش خبر داد.

 

بلافاصله مأموران کلانتري 44 «ولد‌آباد» کرج، راهي خيابان چمن شده و با پيکر نيمه‌جان مرد 32 ساله‌اي به نام «اميد» روبه‌رو شدند که با چاقو کشته شده بود.همسر وي که تنها شاهد جنايت بود به کارآگاهان پليس جنايي کرج گفت:

 

شام ميهمان مادر شوهرم بوديم اما به محض خروج از آنجا سرنشينان خودروي پرايد سفيد به بهانه پرسيدن آدرس، شوهرم را مجبور به توقف کردند اما به محض اينکه پياده شد ناگهان با چاقو به جانش افتاده و در تاريکي شب گريختند. متأسفانه من هم نتوانستم چهره آنان يا شماره پلاک خودروي‌شان را به‌خاطر بسپارم.

 

در حالي که تيم جنايي به اظهارات زن جوان مشکوک بود، پدر مقتول پس از حضور در اداره آگاهي از اختلاف شديد عروس و پسرش پرده برداشت و گفت: «پسرم فقط در مسير محل کار و باشگاه ورزشي آمد و رفت داشت و ساکت و آرام بود. او با هيچ‌کس درگيري و خصومتي نداشت و فقط چند بار از سوي همسرش تهديد شده بود.»

 

بدين ترتيب با دستور بازپرس شعبه 22 دادسراي کرج، تماس‌ها و پيامک‌هاي «نغمه» مورد بررسي قرار گرفت و کارآگاهان به شماره ناشناسي رسيدند که با زن جوان ارتباط تلفني زيادي داشت.

 

«نغمه» که در بازجويي‌هاي پليسي دچار تناقض‌گويي شده بود با مشاهده مدارک پليس سرانجام لب به اعتراف گشود و با افشاي راز قتل شوهرش گفت: چندي پيش با «اميد» که کارمند يک شرکت در تهران بود ازدواج کردم. او هر روز ساعت 5 صبح با سرويس به محل کارش مي‌رفت و شب ‌هم بر مي‌گشت اما متأسفانه به او علاقه‌اي نداشتم و احساس کمبود عاطفي مي‌کردم. تا اينکه يک روز در يکي از خيابان‌هاي کرج به‌طور اتفاقي با يک خودروي 206 تصادف کردم و چون مقصر بودم، شماره تلفنم را به راننده پژو دادم.

 

اين حادثه سرآغاز يک رابطه عاطفي شد که دو روز بعد هم نخستين قرار ملاقاتمان را در جاده چالوس گذاشتيم. از «دانيال» شنيدم که متأهل است اما همسرش مهريه‌اش را اجرا گذاشته و او يک ماه در زندان بوده است. برايم تعريف کرد که پيش از اين اعتياد داشته اما ترک کرده است. او با ابراز علاقه شديد از من درخواست ازدواج کرد و چون شوهرم مانع خوشبختي‌‌مان بود، تصميم به قتل‌اش گرفت.

 

ضمن اينکه وقتي با مخالفت‌هايم روبه‌رو شد مرا تهديد به افشاي رابطه‌مان کرد و براي آنکه از تهديدهايش در امان باشم، با او با ملايمت رفتار مي‌کردم. تا اينکه شب حادثه، من وهمسرم را غافلگير کرد و در تاريکي نيمه شب، نقشه‌اش را عملي کرد. با اعترافات تلخ همسر مقتول، دستور بازداشت «دانيال» صادر شد و کارآگاهان جنايي کرج سه ساعت بعد او را دستگير کردند.

 

متهم -29‌ساله- پس از اعتراف به قتل گفت: «نغمه» مي‌گفت که ازدواجش اجباري بوده و از زندگي مشترکش بشدت ناراضي بود. هر روز ارتباط‌مان عميق‌تر مي‌شد و روزي چند ساعت همديگر را مي‌ديديم. او مدام از مشکلات خود با شوهرش حرف مي‌زد و هر روز پس از آنکه شوهرش سرکار مي‌رفت، به خانه‌اش مي‌رفتم.

 

در اين مدت «نغمه» بارها از من خواست تا شوهرش را از بين ببرم و به خاطر پافشاري او، شرايط بدي داشتم به‌طوري که ناچار شدم به مواد مخدر رو بياورم. صبح روز حادثه هم به خانه‌اش رفتم و تا عصر آنجا بودم.

 

او نقشه حساب شده‌اي داشت. نشاني باشگاه ورزشي شوهرش را داد تا وي را در مسير بازگشت به قتل برسانم اما نتوانستم. ساعت 9 شب در تلگرام پيام داد و گفت که شام در خانه مادر شوهرش دعوتند و برايم آدرس را فرستاد.

 

گفته بود حدود ساعت 12 شب در مسير برگشت از آنجا به بهانه حالت تهوع، خودروي شوهرش را متوقف کرده و پياده مي‌شود.از من هم خواست همانجا کار را يکسره کنم. بنابراين پس از کمين در محل مورد نظر و با اشاره «نغمه» نقشه را اجرا کردم.

 

بدين‌ترتيب پس از بازسازي صحنه جنايت، «دانيال» و «نغمه» به اتهام مباشرت و معاونت در قتل عمدي «اميد» با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.پرونده با صدور کيفرخواست به دادگستري البرز فرستاده شد.قرار است قاضي «هدايت رنجبر» رئيس شعبه اول دادگاه کيفري (1) کرج و دو قاضي مستشار دادگاه پس از مطالعه پرونده، عاملان جنايت را محاکمه کنند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

خیانت زن و برادر شوهر مرد جوان را طعمه گرگها کرد

 

طلاق جنجالی این زن و شوهر بخاطر رابطه نامشروع (عکس)

 

ازدواج مادرزن و داماد پس از 2 سال رابطه نامشروع (عکس)

 

همه چیز درباره رابطه جنسی با زن در هنگام پریود

loading...